Keresés

Részletes keresés

Mr Creative Commons License 2001.11.30 0 0 7

Vásárltunk egy házat, mely kisebb felújítást igényel a hirdetés szövege szerint. A falak repedtek a ház belsejében. Az eladó elmondása szerint a hibák vakolati hibák. A ház vételára 7,9 millió Ft, melyből 790.000Ft a foglaló. Mi eddig átadtunk 2,29M forintot összesen (tehát foglaló+1,5M előleg). Időközben kiderült, hogy a háznak komoly statikai hibája van 3M forint alphangon. (Fel kell szedni a parkettát, meg kell pántolni a házat , belülről újra tatarozni stb. és még a tetőről nem beszéltünk a ház meg is van süllyedve)Gondolom ez már nem fér bele a "kisebb felújítás" címszóba.
Így az értéke jóval kevesebb, továbbá január 31-ig nem tudunk beköltözni. Tehát értékcsökkentésről szó sem lehet. Elszeretnénk állni a szerződéstől, és szeretném megtudni, ha nem sikerül egyezségre jutni abban, hogy adják vissza pénzünnket, és perre kerüne a sor (nyilván akkor már a szerződés szerint a foglaló duplájáárt)hogy milyen esélyünk van?

Nagyon kérem aki tud segítsen.
email: istvaan@index.hu
-Előre is köszönöm

Mr Creative Commons License 2001.11.30 0 0 6
Hello!
Egy egy tanácsot szeretnék kérni fontos ügyben.
kzt Creative Commons License 2001.11.20 0 0 5
Ilyen esetben a panaszos lako jelenleteben a kifogasolt ajtora vonatkozoan a kovetkezo nyilatkozatot kell tenni:
Mennyeman az anyadba mert belelepek a pofadba kis huje geci szetbaszlak minnya''' bazzeee

Ugyeljunk hogy a nyilatkozatunkat meghallgato LAKO meretben es / vagy testi eroben alatta maradjon a a sajat illetve tamogatonk (ferj, pitbull stb) meretenek / testi erejenek.

Előzmény: missparker (2)
Tamás Creative Commons License 2001.11.20 0 0 4
Jogi tanács: az ilyeneket le kell tojni. :-)
Előzmény: kzs644 (-)
missparker Creative Commons License 2001.11.20 0 0 3
... azaz hajlandó nem vagyok...
Bocs!
Előzmény: missparker (2)
missparker Creative Commons License 2001.11.20 0 0 2
"...sérti a jogaikat hogy nekünk más ajtónk van mint nekik."

És mégis milyen jogukat sért?

Kicsit érintett vagyok, mert igaz nem függőfolyosós a társasházunk, viszont nem vagyok kiirni a nevemet az ajtónkra. Ez meg az ott élő LAKÓk jogait sérti, és ők is feljelentéssel fenyegetőznek.

Előzmény: kzs644 (-)
Infomaker Creative Commons License 2001.11.20 0 0 1
Ja, és ezért lesz nekem házam, telekkel. Utálom az embereket. Főleg a "lakókat".
Előzmény: kzs644 (-)
Infomaker Creative Commons License 2001.11.20 0 0 0
0rulj neki, h0gy egyatalan van lakas0d. Nekem 0 van.
Előzmény: kzs644 (-)
kzs644 Creative Commons License 2001.11.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Nemrég vásároltunk egy felújítandó lakást Budapesten egy társasházban .
A belső felújítás után a bejárati ajtót is kicseréltük mert nagyon rossz állapotban volt.
A bejárati ajtó nem a külső homlokzaton van ,a függőfolyósóra nyílik. A csere során a nyílást nem bántottuk a régi helyére csináltattunk új ajtót.
A gond, hogy a társasházból néhány 'jóindulatú' lakó feljelentett mondván sérti a jogaikat hogy nekünk más ajtónk van mint nekik.
Mit lehet tenni ? Kinek van igaza?

Köszi

Zsolt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!