Látszik, hogy ti mindent csak az internetről olvastok el, és nem vesztek a kezetekbe egy újságot sem. Ebből adódik fél- illetve negyedműveltségetek, hiszen fogamatok sincs arról, hogy Csordás Pápán játszik.
Rabóczky befutott,a Dunaferrel bajnok lett.
Szili Németországból hazatérve a Vasasban megállta a helyét,most ő is,a csapat is gyenge.
Füzi befutott az MTK-ban.
Varga Zoltán-Fradi???
Lóczi-Kispest-aztán eltűnt?