Keresés

Részletes keresés

kékkirály_d Creative Commons License 2001.11.27 0 0 12
TE VAGY AZ ISTEN!

Az egoistáké/sorry.

Előzmény: Törölt nick (7)
Attilio Creative Commons License 2001.11.24 0 0 11
thx (az is nagy karrier :( )
Előzmény: Törölt nick (10)
Attilio Creative Commons License 2001.11.24 0 0 9
Loczi, Szabó Zoltán,Balogh Gergely, Erdei, Diczko és Szabó János azok akikről semmit sem tudok
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.11.24 0 0 8
Csordás még azok közé tartozik akikről tudom hogy hol játszik!

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.21 0 0 7
Látszik, hogy ti mindent csak az internetről olvastok el, és nem vesztek a kezetekbe egy újságot sem. Ebből adódik fél- illetve negyedműveltségetek, hiszen fogamatok sincs arról, hogy Csordás Pápán játszik.

Előzmény: _LaJoS_ (6)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.11.20 0 0 6
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.

Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr.

Előzmény: BaginZé (2)
Attilio Creative Commons License 2001.11.20 0 0 5
Varga Zoli ha jol tudom a Halinál cserekapus
Előzmény: Mighty Mike (3)
Joe_d Creative Commons License 2001.11.19 0 0 4
Diczkó talán Bodajk, de nem esküdnék meg rá...
Mighty Mike Creative Commons License 2001.11.19 0 0 3
Roboczki-Dferr
Szili-Vasas
Fuzi-MTK
Varga-?(nem Fradi!!!-az csatar es csak 18-19eves)
Loczi eltunt
Voros -MTK, de valahol kolcsonben van
Csordas-a BVSC kiesese utan eltunt(asszem)
Szabo -???
Kovacs-Honved, ujra
Erdei - ???
Diczko-???
Komlosi-MTK
Szabo-???
Zovath -Dferr
Balogh- Fradi
Kabat-Goztepe
Ferenzi-MTK

Előzmény: Attilio (-)
BaginZé Creative Commons License 2001.11.19 0 0 2
Komlósi Ádám Mtk-ban kezdő
Zováth Vasas
Kabát Törökhonban
Ferenczi MTK

és az egyetlen fehérvári vonatkozású Diczkó... ő utoljára valahol Kelet-Magyarországon játszott, talán Nyírség...

Előzmény: Attilio (-)
kékkirály_d Creative Commons License 2001.11.18 0 0 1
Rabóczky befutott,a Dunaferrel bajnok lett.
Szili Németországból hazatérve a Vasasban megállta a helyét,most ő is,a csapat is gyenge.
Füzi befutott az MTK-ban.
Varga Zoltán-Fradi???
Lóczi-Kispest-aztán eltűnt?

Holnap folyt.köv.Ma fáradt vagyok ehhez.

Előzmény: Attilio (-)
Joe_d Creative Commons License 2001.11.18 0 0 0
Füzi Ákosból doktor.....:-)

0

Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 topiknyitó
A következő játékosok alkották 1997 ben az ifi VB n szereplő magyar válogatottat:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

kiből mi lett ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!