Keresés

Részletes keresés

groteszkszekx Creative Commons License 2016.03.17 0 0 8

Mi a párommal is járunk tiszteletben tartva a családosokat viszont mi elszeparált nádas mellett szoktunk lenni mert imádunk sasolni a hapsikat,,,,,enyi,,    Az ottani 10perces kis kalandoktól sem riadunk vissza és imádjuk a sok kukkolo farkát meresztgető fickót akik egyenként lassan odaoldalaznak a pokrócunkra beszélgetésnek álcázva a dolgot.  Igaz a párom nem birja a lógós golyókat meg a nagy pérókat mert taszitja.  Erősen keresgéli a vékonyhoszút kerek feszes golyóval ami max 3.5 vastag csak.   Mindenkinek más és más.   nudisunci@gmail.com  zsolt és szilvi   36évesek és biszexek

Meztelen Takarító Creative Commons License 2012.05.29 0 0 7

Üdv mindenkinek!

Naturista körökben mennyire lenne igény egy olyan takarító szolgáltatásra ahol a munkát végző meztelenül

serte-pertél a lakásban - irodában? 

Takarító vállalkozásomat bővíteném ebbe az irányba de eddig mindenki az erotikus takarítással=szexel keverte!

Ha esetleg valakit bővebben érdekelne: meztelenmunka.eu

Várom az esetleges visszajelzéseket, javaslatokat.

morahalom Creative Commons License 2010.10.09 0 0 6
Sziasztok!
Kerestem Dél-alföldi, de leginkább Csongrád megyei naturista lehetőségeket a téli időszakra, így találtam rá a mórahalmi fürdőre, ahol nemsokára lesz az új szárnyukban naturista szaunablokk, pezsgőmedence, élményzuhany.
originalqszi Creative Commons License 2008.12.22 0 0 5

Már hogyne a szex miatt keletkezett a naturizmus!!!!!:DDDDD A pasik mindenféle trükköt kieszeltek már, hogy rávegyék a nőnemű hölgyeket 1 kis meztelenkedésre:))))))) Helyes, és még1x helyes:DDDDD

Fürödni a sok pina gyönyörében,

Kebleken felsiklani a kék égre,

Nézni, hogy a másiknak mekkora,

Ez a pasiknak az igazi Mekka:DDDDDDDDD

Előzmény: MaCS (2)
rali Creative Commons License 2008.12.22 0 0 4
Te aztán tudod, hol a helye.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.22 0 0 3
Ennek itt a helye, és pont most küldtem két hozzászólást a "Hölgyek, urak, szex" kategóriába tartozó "Nudista helyek" és "Meztelenül otthon" topicokba erre vonatkozólag.
MaCS Creative Commons License 2001.11.21 0 0 2
Halihó!

Még véletlenül sem!
A naturizmusnak itt a helye, semmi esetre sem a szexnél.
Történetesen ezzel lehet kikergetni a naturistákat a világból. Mármint, ha a szaxszel hozzák összefüggésbe az életmódjukat.
A valódi, nagyon szépen fejlett topic is itt van, a sima Törzsasztalon!

Üdv: MaCS

Előzmény: szasza_hungary (1)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.11.18 0 0 1
Szerintem nem a törzsasztalon, hanem a Hölgyek, ...... en kellett volna elhelyezni a topikot, de már van több ilyen témájú..
Előzmény: p_ter (-)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2001.11.18 0 0 0
ez nem fórum, vazze, hanem topic... egyébként volt már régi is , nincs szükség újra
idejön a sok értelem, és a 3. hozzászólásával már topicot nyit:-(
Előzmény: p_ter (-)
p_ter Creative Commons License 2001.11.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok.
Új naturista fórum!

Szóljatok bele!

p.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!