Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 20
Regedittel kivagdostam a NAV fájljait
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 19
Na, végül mit tettél? Az utókor számára érdekes lehet még :)
Előzmény: Attilio (17)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 18
kiderült
Előzmény: Törölt nick (16)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 17
A probléma megoldódott köszi a segítséget !!
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 16
Ja igen, ha az előzőből nem derült volna ki, a vxd-re is a registryben hivatkozik (elvileg) egy-egy sor.
Előzmény: Attilio (11)
bélla Creative Commons License 2001.11.18 0 0 15
Az enyémen is F-Secure van. Nincs vele gond.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 14
hát tudod, csak egyszerűen Edit/Find...
Ezekután amit talált megnézed, ha a NAV része törlöd.

Én egyébként F-PROT DOS-t használok. Ingyen van. Kéthetente frissítik. És a frissítés is ingyen van!
(Ami jó még az F-Secure, a céges gépet az vigyázza.)

Előzmény: Attilio (11)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 13
még fut
Előzmény: bélla (12)
bélla Creative Commons License 2001.11.18 0 0 12
Nincsen keresőd?
Előzmény: Attilio (11)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 11
nem tunik olyan szornyunek a regedit de valaki megmondhatna hogy a kurva norton antivir melyik windows rendszerfajlba rakja a navap.vxd-t....
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 10
akkor jöhet a REGEDIT :)) bruhahahaha.
Használtad már?

BTW, egyáltalán mi a hibaüzenet?

Előzmény: Attilio (9)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 9
nem sokat segitett a regcleaner...
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 8
Na, a szétoffolást és topicrombolást hagyjuk abba :)) Lehet hogy szegény Attilio gépe már rég kimúlt mert mindent leirtott a regklínerrel és ez a mi lelkünkön szárad! :)
végmegállomás Creative Commons License 2001.11.18 0 0 7
spanyolnáthára és ebolára specializálódott
Előzmény: bélla (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 6
hát, fura egy dög a vindóz az biztos. volt már nekem is olyan, hogy egyszercsak telepített egy vírust. pedig nem akartam, de tényleg nem, ő meg csak telepített egyet... (bocsm kicsit fáradt vagyok :) )
Előzmény: bélla (5)
bélla Creative Commons License 2001.11.18 0 0 5
Szerintem ez vírustelepítő.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 4
Akkor mostmár csak emberünk véleményét kell megvárni, segítettünk-e nekije :)
végmegállomás Creative Commons License 2001.11.18 0 0 3
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.18 0 0 2
RegCleaner-t töltsél le! Ingyen van, és kiszed mindent mindenhonnan biztonságosan!
(Ha szeretsz kísérletezni, akkor a REGEDIT-et használd, ezt adják gyárilag a windózhoz.)

üdvicsek

Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 1
Nekem inkább Bill Gates killer kéne, egyszer játszható ugyan de felülmulhatatlan
Előzmény: hangar (0)
hangar Creative Commons License 2001.11.18 0 0 0
a prOgi neve : n0rton and wind0ws killer :)
Attilio Creative Commons License 2001.11.18 0 0 topiknyitó
Milyen progival tudom megtisztinani a System.init és windows egyéb rendszerfájljait...
feltelepítettem ugyanis a Norton antivirust ami ké képernyővel kifagyasztotta a windowst az első ujrainditaskor (biztonsagi lemez nuku) végül rendszerlemezzel letakaritottam a norton könyvtára igy a windows egy két hibauzenettel ugyan de bejött.
Ami kéne most nekem:
-tanácsok
-egy progi amivel a windows rendszerfájljait megtisztithatom
-valami másik virusirto ami megbizhato és kisebb a valoszinusége hogy hazavagja a rendszerem(bár annak is elég kicsi volt hogy a Norton hazavágja)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!