Keresés

Részletes keresés

netizen Creative Commons License 2001.11.18 0 0 3
Conntrol panel->Add remove programs->Add/remove windows componenets
Előzmény: sdfg (1)
TRf Creative Commons License 2001.11.18 0 0 2
Eh, elvégre utána is nézhettél volna, hogy mi van benne. Tele van vele a web, újságokban is megjelent. Dehát könnyebb a Microsoftra kenni, igaz?
Előzmény: sdfg (1)
sdfg Creative Commons License 2001.11.17 0 0 1
Jaja . Közben rájöttem.

Full installt választottam, mert nem gondoltam hogy ilyen marhaságokat is telepít. Elvégre Microsoft termék... :)

TRf Creative Commons License 2001.11.17 0 0 0
Feltetted a Powertoyst, ugye?
Előzmény: sdfg (-)
sdfg Creative Commons License 2001.11.17 0 0 topiknyitó
Sziasztok, egy bagatell problémám van az XP-vel. Ha ALT-TAB-ot nyomok akkor ugye előjön az az ablak ahol a futó programok között tudok válogatni (hogy ennek mi a hivatalos neve azt nem tudom). Itt normál esetben a futó programok ikonjai jelennek meg, ez az én XP-men is így volt. Egy futó programnak csak egy ikonja volt, függetlenül attól, hogy a programon hány "alablakot" (vagy panelt) használ (pl. Photoshop).

Kb. két napja - anélkül hogy bármit is állítottam volna! - ez az ablak úgy néz ki, hogy jóval nagyobb, az ikonokon kívül van egy kép is a futó programról (pl. ugyanez az explorer-ablak lekicsinyítve), és pl a Photoshop-nál több ikont is mutat. Mondanom sem kell a megjelenítési sebessége jóval lassabb, nem lehet gyorsan ALT-TAB-bal a programok között cikázni, és egyébként is idegesítő.

Szívesen fogadok konstruktív tanácsokat hogy hogyan kell ezt visszaállítani, amitket előre is megköszönök.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!