Keresés

Részletes keresés

firkamánia Creative Commons License 2005.04.22 0 0 301
Hajcsavaróktól?
DUJITLI Creative Commons License 2005.04.22 0 0 300
Ezen elgondolkodtam és mondani akartam azt, hogy akkor talán....de nem...
Előzmény: TTAMAS (299)
TTAMAS Creative Commons License 2005.04.21 0 0 299
Pl. ha belógatom és harangozok, akkor az rossz.


Törölt nick Creative Commons License 2005.04.21 0 0 298
ez is ügyes:-))
Előzmény: Bestiácska (297)
Bestiácska Creative Commons License 2005.04.21 0 0 297
Ezt is találtam!!! Hmmm....
Sheme Creative Commons License 2002.02.11 0 0 296
És hogy vetted észre: a "jó" kislányok jobbak, vagy a "rossz" kislányok? (Most nem arra gondoltam, hogy szerelem van köztetek, egyszerűen csak üríteni akarsz.)
Előzmény: Törölt nick (295)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 295
Gumi és rendszeres aids teszt a titok nyitja, de azóta csak "jó" kislányokkal foglalatoskodom.
Előzmény: lightsomE (293)
lightsomE Creative Commons License 2002.02.11 0 0 294
indexmail rossz, rövid üzenet, pont elég
lightsomE Creative Commons License 2002.02.11 0 0 293
lehet, hogy kicsit kapcsolódik, de egészséges esetben azért talán nem az a fő falat. érdekes, amit írsz.

gzs, ez nekem kissé magas. aids kockázat óriási, stb.

Előzmény: HoMano (292)
HoMano Creative Commons License 2002.02.11 0 0 292
> Reeperbahn vegulis erdekes, ha az ember ugy fogja fel. En uzleti partnerrel koszaltam este arrafele. Ugyhogy nezelodesnel maradtunk...

Aztan levezetesnek bementunk egy ugynevezett Erotikus Muveszetek Muzeumaba. Az viszont meglepo volt szamomra. Nehany kreativ otlettol eltekintve arrol szolt, hogy hogy lehet birtokolni egy not, fogsagban tartani, meg ilyesmi. Azon gondolkodtam el, hogy az eroszak es az erotika tenyleg ennyire tarsul a ferfiak agyaban, csak jol elnyomjuk ? Hogy mitol volt nevezett epulet muzeum, azt persze azota sem tudom, hacsak nem a kepek es a targyak alatti feliratok miatti formai hasonlosag.

Előzmény: lightsomE (288)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.31 0 0 291
Ilyen velem is megesett, csak 1 szép év után sajna az én hibámból abbamaradt.
Előzmény: Legion (290)
Legion Creative Commons License 2002.01.31 0 0 290
Egy prosti belémszeretett. Kuncsaftként voltam nála először, majd civilként is összejártunk (illetve összejárunk most is).
Előzmény: lightsomE (284)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.31 0 0 289
Kint csak Hollandiában próbáltam egyszer egy gyönyörű félvér lánnyal. De semmi undoritót nem csináltunk, csak normál dolgokat. Nem vagyok perverz. De a lány csodás volt, mind testileg, mind "gyakorlatiloag".
Előzmény: lightsomE (288)
lightsomE Creative Commons License 2002.01.30 0 0 288
Áhá, akkor nem is csak 1-2.
A Reeperbahn-on is voltál? Elég undormány. Mi(k) volt(ak) a legundorítóbb(ak), ami(ke)t csináltál velük?
Előzmény: Törölt nick (287)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.30 0 0 287
Magyarok itthon, ill. hollandok, amikor Németországban éltem!
Előzmény: lightsomE (286)
lightsomE Creative Commons License 2002.01.30 0 0 286
jó, mondd. magyarok voltak? azért kár.
Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.30 0 0 285
Róluk én is mesélhetek. 1-2-t próbáltam, csak úgy a változatosság kedvéért. Szivesen kifejtem Neked a véleményem e-mailben, telefonon, személyesen ... :-)
Előzmény: lightsomE (284)
lightsomE Creative Commons License 2002.01.30 0 0 284
biborheart,

mesélj a prostikról!!
milyenek?
milyen az életük?
milyenek a szexben?
nekik mi jó?

Előzmény: biborheart (241)
Corte Creative Commons License 2002.01.24 0 0 283
Kántorkutyus
A számot illetően csak hülyéskedtem. HA ennél komolyabb a kérdés, akkor annyit, hogy egyetértek HoManoval tehát az **alap** fontos szerintem. Dugni a legjobb, a többi az finom körítés. Eddig tehát max félig jó a nő, de **nagyra** értékelhető az, hogy a körítés dolgában megteszi, amit csak lehet. Jó hír viszont, hadd ne ismételjem, hogy a vaginizmus jaítható. Állítólag, mert én gyakorlatilag nem találkoztam ilyennel, csak kismértékű görcsös eredetű ellenállással. Azt áthidalta a türelmem.
Többet nem tudok mondani. :)))
Előzmény: Kántorkutyus (278)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.24 0 0 282
Én épp egy vérmacsótól hallottam, hogy márpedig neki szűz feleség kell...
De ha nem is szűz, azért azt elvárják, hogy "előttük" ne éljen sokat.
Előzmény: Gentleman Looser (277)
jakabkiss Creative Commons License 2002.01.22 0 0 281
Adjátok meg a nő számát, és én esküszöm kitartok vele a nehéz időkben:)
h_g Creative Commons License 2002.01.22 0 0 280
Életemben először egyet kell értenem jakabkiss kollégával! A leírt eset egy 100%-os nő, akinek éppen problémája (ha úgy tetszik, betegsége) van. Idővel majd megoldódik -- azért ha olyan sok az energiája, fordítson belőle a nőgyógyász fölkeresésére is! -- és akkor, tekintve a sok extrát, minimum 120%-os nő lesz belőle. :)) Örülhet majd a fiú, akiben volt elég türelem, hogy kitartson mellette a "nehéz időkben". (És ahogy leírod, ez az időszak se merő kínszenvedés ;)


Előzmény: Kántorkutyus (273)
jakabkiss Creative Commons License 2002.01.22 0 0 279
Egy ilyen nő kibaszott jó az ágyban.Wow...
Előzmény: Kántorkutyus (273)
Kántorkutyus Creative Commons License 2002.01.22 0 0 278

47,4........48,33......"Senki többet harmadszor?!"
Ez nem is olyan rossz. Akkor mondhatjuk, hogy egy ilyen nő nagyjából félig rossz az ágyban?

(A kérdés persze nemcsak elméleti.)

/Válasz: HoMano, Corte

Gentleman Looser Creative Commons License 2002.01.22 0 0 277
Szerintem ez manapsag mar nincs igy. Marmint hogy valami szuz kislanyt akarnank elvenni. Eszem agaban sincs, jo lesz nekem a hancurbajnok :)

Szuz lanyoktol ments meg uram minket!

Előzmény: Törölt nick (275)
Corte Creative Commons License 2002.01.22 0 0 276
ha már elméleti a kérdés, szerintem inkább 48,3333% :)))
A leírt jelenség biztos csak az ú.n. "vaginizmus", ami lazítással javítható. Addig pedig természetes, hogy nem megy neki az orgazmus, legalábbis a vaginális nem. De ez se ilyen egyszerű, mert ettől még lehet neki klitorális nem? Szóval eddig merőben elméleti síkon maradtunk.
Előzmény: Kántorkutyus (273)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.22 0 0 275
Alkottam egy elméletet arról, hogy miért vannak nők, akik rosszul teljesítenek az ágyban.

A társadalomnak kettős elvárása van a nőkkel szemben.
Egyrészt: a nő, akit komolyan akarunk venni ill. becsülni szeretnénk, legyen szűzies, tiszta, stb. stb.
Másrészt: ha viszont megtalálja A Férfit, akkor lényegüljön máris át gátlások nélküli, felszabadult, szexmániás vadmacskává.

Úgy tűnik, épp azok a férfiak várják el a szűzi tisztaságot a leendő komoly barátnőjüktől/feleségüktől, akik maguk eléggé erkölcstelennek mondható életmódot folytatnak, magyarul: ők a Falu Bikái, akiknek "mindegy, csak luk legyen" ... egészen addig, amíg egyszer Falu Bikája őkelme úgy nem dönt, hogy vége a léha életmódnak, irány a házasságkötő terem.
Falu Bikája persze szűz lányt óhajt feleségül venni. Namármost, a nagy tapasztalatokkal rendelkező Kan eleinte élvezi, hogy ő a feleség tanítómestere, mert ez legyezgeti a hiúságát. Csakhogy, bizonyos idő elteltével, ha az asszonyka még mindig nem képes akár fejenállva, a 138-as pozícióban, stb. stb. akrobatamutatványokat bemutatni, akkor Falu Bikája elkezd csodálkozni:
"Jééé, a szomszéd Juci sokkal jobban tud cumizni, mint az asszony, vajon miért van ez?"
Aminek természetesen az lesz az eredménye, hogy Falu Bikája a nagy feleség-tanítgatás szüneteiben újra be-beugrik majd a szomszéd Jucihoz egy kis "profi" szexre.

Naszóval. A szűziesség mértéke és a tanulóidő (=gátlásosság eltüntetésének ideje) egyenesen arányos egymással, vagyis, minél inkább tiszta és szűzies valaki, annál gátlásosabb is, és annál nehezebben lehet megtanítani arra, hogy - akár "legálisan", tehát házasságban - élvezni merje a szexet és felszabadult legyen.

Úgyhogy, vagy elfogadja a társadalom, hogy a szexet a nőknek is tanulniuk kell, és az válhat igazán jóvá az ágyban, akinek van némi tapasztalata, vagy továbbra is elvárja a tisztaságot, amellyel viszont az álszemérmesség és gátlásosság is együtt jár.
Elég nehéz ugyanis "jaaj, a házasságig semmi szex" felfogású nőkből - a házasság után is - lepedőakrobatát csinálni.
Szvsz.

HoMano Creative Commons License 2002.01.21 0 0 274
47.4 %

Az extrak nem potoljak az alapszolgaltatast.

Amugy szerintem tenyleg eleg elmeleti a kerdes, mert az extrem meretkulonbsegektol eltekintve, inkabb csak pszihessen lehet szuk, nem ?

Előzmény: Kántorkutyus (273)
Kántorkutyus Creative Commons License 2002.01.20 0 0 273

Felteszek egy elméleti kérdést. Adott mondjuk egy viszonylag jó külsejű, ápolt nő, aki kellőképpen vonzódik az adott partneréhez. De a nő olyan szűk, hogy kínszenvedés neki a behatolás, sőt sehogy nem tud egy normális orgazmust sem produkálni. Viszont próbálja a férfit kényeztetni, ahogy csak tudja. Pl. szopással, popsi nyalással, popsi kézzel történő ingerlésével, stb.
Kérdésem: Mennyire rossz ez a nő az ágyban? Nagyon? Eléggé? Félig?
szappan Creative Commons License 2002.01.18 0 0 271
Nekem ez halalosan komoly, es osztom ezt a velemenyt "attol rossz egy no az agyban ha nincs nagy melle". Sokkal jobban erzem magam egy fadarab hatalmas mellu novel mint egy filigrannal, borzasztoan le tud hangolni es felolem poroghet akar egy ordoglakat ha ket nagy didko helyett ket merev csipetnyi soval kell farkasszemet neznem.Nekem meg eddig csak egyszer volt olyan, hogy ne lett volna yo nagycsocsuvel, az is csak a szaga miatt, borzaszto nagy a kompromisszum kezsegem 110 cm felett. Ugyanakkor vittem mar el olyan lanyt aki ugy nezett ki mint egy kiralylany es amikor meglattam meztelen nem mukodott a cerka.
Előzmény: Cuncimókuska (269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!