Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2001.11.15 0 0 5
Hááát, ha nem most vállaltam volna el, hogy digizek tv-ből egy filmet, akkor nem érdekelne annyira. Attól tartok, az én kérésemre nem fogják másnap újraadni :o)
Egyébként én is így döntöttem. Egyelőre továbblépek.
Előzmény: user01 (4)
user01 Creative Commons License 2001.11.15 0 0 4
Szerintem ha rendben működik minden, akkor ne foglalkozz a Norton jelzésével. Az is lehet, hogy ő jelez tévesen.
Ha sokat foglalkozol vele, azzal csak magadat idegesíted fel. Saját tapasztalat... :-)
Előzmény: MZ/Y (3)
MZ/Y Creative Commons License 2001.11.15 0 0 3
Látni nekem is látja, nem is tűnik rossznak (tehát nincsenek állandó elszállások, lefagyások), csak a Norton jelez hibát.
Előzmény: user01 (2)
user01 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 2
Én most bővítettem 768 MB-ra a ram-ot, és a 98SE minden különösebb állítgatás nélkül látja...
Első dolgom a swap letiltása volt :-)
Előzmény: MZ/Y (1)
MZ/Y Creative Commons License 2001.11.14 0 0 1
Hali!
A memória: Seitec (2 egyforma, természetesen), utána valami más.
Alaplapok: Abit BH-6 + P3 700/100
Asus Cusl2 + Celeron 800/100
Asus k7v + AMD Duron 900/100
Mindhárom konfig ugyanezt csinálja.

Hallottam valamit, hogy a W98-at állítgatni kell, hogy megegyen ennyi memóriát. Igaz-e?
Javasolták még, hogy monitorvezérlőn kívül szedjek ki mindent, így telepítsek, és utána rakjam vissza egyenként a kártyákat. Segíthet-e?

Előzmény: Oriás Pöffeteg (0)
Oriás Pöffeteg Creative Commons License 2001.11.14 0 0 0
Milyenek a memoriak? ugyanolyanok?
Ha igen akkor kicsereltetnem mind a kettot masfajtara. Pld Kingstone ra. azzal biztos nem lesz bajod :).

Ha megforditod oket (sorrendet)akkor is hibasnak mutatja oket a W32es teszt? ja es a procival is lehet am gond!!!

MZ/Y Creative Commons License 2001.11.14 0 0 topiknyitó
Hali!
Van egy Abit BH-6 alaplapom, P3-700 procival. Most vettem bele 2 darab 256-MB-os SDRAM-ot. DOS-os GoldMemory szerint minden ok. Norton Diagnostics szerint hibás. Ha egyenként próbálom őket, akkor jónak mondja. Hoztam más típusú memória-párt, eredmény ugyanaz. Kipróbáltuk ASUS cusl2c alaplappal, egy régebbi ASUSsal, az eredmény ugyanaz.
Arra gondolok, hogy a W98-al lehet valami kalamajka, nem létezik, hogy 3 féle alaplappal (é féle chipset) 2 féle modul ugyanúgy ne férjen össze.
Minden ötletet szívesen fogadok (azon kívül, hogy dobjam ki az egészet :o))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!