Keresés

Részletes keresés

Voda01 Creative Commons License 13 órája 0 0 35657

Köszi az infót, mi is talán jobban élveznénk a délutáni napot. 

Előzmény: Eclisse1 (35650)
Voda01 Creative Commons License 14 órája 0 0 35656

Ez egy konkrét sziget illetve hotel kapcsán jött fel Eclisse1-el. Teljesen lényegtelen most számunkra, hogy más szigeten hogy működik. Egyébként közben rákérdeztem a hotelnél, a transzfer indulásáig mindent igénybe lehet venni, szabad szobák függvényében addig biztosítanak díjmentesen szobát is. Nekem korrektnek tűnik.

Előzmény: Léna007 (35648)
szebeni2 Creative Commons License 14 órája 0 0 35655

Szia!

Tui-nál. Jahn tours azt hiszem.

Még 2019.májusban. Hihetetlen jó áron.

Előzmény: moonwalkr (35652)
Funghi Creative Commons License 14 órája 0 4 35654

Köszönjük a hiánypótló hozzászólásod.

Előzmény: hunestfin (35653)
hunestfin Creative Commons License 15 órája -2 0 35653

Bora-Bora még mindig a csúcs!

Maldív unalmas,lapos hely.Tele orosszal(Trópusi Törökország:-) ) és gazdag kínaival

moonwalkr Creative Commons License 17 órája 0 0 35652

Csak annyi kérdés, hol foglaltad Fihalholit?

Előzmény: szebeni2 (35651)
szebeni2 Creative Commons License 18 órája 0 1 35651

Sziasztok!

Megjöttünk Fihalhohiról a múlt héten. Tartozom egy élménybeszámolóval,

hétvégén kerítek rá időt.

Úgy emlékszem valaki megy oda februárban. Ha kérdezni akar,írjon.

Üdv.

Eclisse1 Creative Commons License 18 órája 0 0 35650

Ha megnézed a térképen a villák sora szinte Észak Dél vonalban helyezkedik el. Tehát reggel a jobb oldal du. a bal oldal naposabb. Egyébként szerintem teljesen mind1. Talán én a baloldalt választanám a délutáni nap miatt.

Előzmény: Voda01 (35640)
Eclisse1 Creative Commons License 18 órája 0 0 35649

Hát ezt nem tudom nem emléxem pedig párszor voltunk már így. Ha első nap ebédelsz akkor valószínű távozásnapján már nem jár kaja.

Előzmény: Léna007 (35641)
Léna007 Creative Commons License 26 órája 0 0 35648

Köszönöm csaba.a és i.phone neked is - ezt írtad nekem privátban is, csak arra értettem, hogyha mégis valami másképp zajlana, előttem szóló írta, hogy ez borravalóval is megoldható,  de nem hiszem, hogy minden hotel vagy minden személyzet ugyanolyan mentalitású e téren. 

FarkasGyula Creative Commons License 28 órája 0 0 35647

Nekünk sem volt gondunk ezzel Filin. Kedvesek voltak és ehettünk, ihattunk mi is.

Előzmény: csaba.a (35645)
bellu56 Creative Commons License 29 órája 0 0 35646

Remélem igazad van ! Tudom, hogy a szigetek nagy távolságra vannak egymástól, a mienk is 45 perc hidroplán útra, és ugye a Maldívon csak egy előrejelző központ van, de az pont Male-n. Na mindegy, igazad van akár parázunk, akár nem a dolgokon mi úgy sem tudunk változtatni.

Előzmény: seci (35644)
csaba.a Creative Commons License 30 órája 0 0 35645

Szia Léna007!

Mi 2018. februárban voltunk Filitheyon, és bár a szobát 12-kor át kellett adnunk, az AI ellátást a transzfer érkezéséig biztosították, úgyhogy a 16 után érkező hidroplánig még kedvünkre ehettünk, ihattunk!

seci Creative Commons License 1 napja 0 0 35644

Eloszor is dobd ki az idojaras-elorejelzest a csudaba. Ugysem er semmit sem. Masodszor meg majd meglatod, ne parazz, megoldjak valahogy, ez a dolga annak, aki ott van a repteren! De nezd meg a terkepen mekkora teruleten fekszik az a par szaz sziget es rajossz, hogy aki ott idojarast elore jelez, az mágus!

-seci

Előzmény: bellu56 (35643)
bellu56 Creative Commons License 1 napja 0 0 35643

Holnap indulunk Maleba, pénteken érkezünk. Az időjárás előrejelzés szerint eső, vihar várható. Ilyenkor mi lesz a transferünker ? Hidroplánnal mennénk a szigetre. Volt már ilyen valakinél ?

iphone Creative Commons License 1 napja 0 0 35642

Szia , úgy van ha érkezéskor nem ebédeltél akkor ehetsz különben csak a reggeli van benne és utána már minden másért fizetni kell

Léna007 Creative Commons License 1 napja 0 0 35641

Ez nem biztos, hogy minden szigeten működik. Számomra nem tisztázott, hogy az utolsó nap, ha csak késő délután visznek el a sizgetről (Filitheyo), akkor még ebédelhetünk-e az AI-ben ott, vagy a szobából való kicsekkolás után már nem.

Előzmény: Eclisse1 (35639)
Voda01 Creative Commons License 1 napja 0 0 35640

Nagyon köszi az infót, ilyesmire gondoltunk mi is. Általában napi pár dolcsitól mindenki kedves. Mi jövő kedden indulunk. Esetleg azt meg tudod-e mondani, a vízi villák melyik oldala a naposabb? 

Előzmény: Eclisse1 (35639)
Eclisse1 Creative Commons License 1 napja 0 0 35639

Nekünk még egy hónap kb mire indulunk Helengelire. Igen délig van AI. Van egy büfé a vizi villákhoz közel, érdemes jóban lenni, ami amúgy sem nehéz :) az ottani srácokkal akkor nem lesz probléma utolsó nap a karszalag nélküli fogyasztás. Amikor mi elköszöntünk, hogy indulunk haza ő mondta, hogy nyugodtan menjünk ha éhesek szomjasak vagyunk az indulásig.  Egyébként ott érdemes fürdeni napozni az az oldal mindig szélcsendesebb!

Előzmény: Voda01 (35622)
seci Creative Commons License 2 napja 0 0 35638

Ugye az egy reszletes leiras Angaga-ról ÉS Vilamendhoo-rol :)

A harmadik szigetrol keszult osszes kep meg nincs fenn ott, de ide anno feltettem a leirast

Kihaa

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152574290&t=9049026 + https://www.youtube.com/playlist?list=PLRUO1zSfKxCS-E2mU9iHfTz40TkiX-HrM

-seci

Előzmény: G_grey (35637)
G_grey Creative Commons License 2 napja 0 0 35637

Szia Seci!

Ez nagyon részletes leírás Angaga-ról, köszönöm. 

A többi kipróbált szigetről is van hasonló "naplód" ?

Üdv,

Gábor

Előzmény: seci (35632)
G_grey Creative Commons License 2 napja 0 0 35636

Szia Évi!

Nagyon jó a video! Megyünk :) :)

Ügyes a videos Nálatok.

üdv,

Gábor

Előzmény: zsameva (35629)
bodocsa Creative Commons License 3 napja 0 0 35635

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ ! Sokat segítettél, örülök hogy van mert féltem hogy szerényebb mint egy resorton de szerintem ezt nagyon sehol nem lehet überelni, delfin is van esetleg más Atolban bálnával lehetne. Szép estét Attila

Előzmény: Babuna (35634)
Babuna Creative Commons License 3 napja 0 1 35634

Kedves bodocsa!

Thoddoon van búvárközpont a Relax Residencetől kb 100 méterre a strand felé. A strandon láttunk jetskyt, banánt. A szállás recepcióján pedig ez a tájékoztató volt a fakultatív programokról:

Előzmény: bodocsa (35633)
bodocsa Creative Commons License 3 napja 0 0 35633

Kedves Babuna!

Megszeretném kérdezni hogy Thoddoo szigetén láttatok-e? vagy ajánlottak nektek fakultatív programot, vagy vízi sportolási lehetőséget ?

Válaszodat előre köszönöm!

Előzmény: Babuna (35625)
seci Creative Commons License 3 napja 0 0 35632
Előzmény: G_grey (35628)
Karfy the Original Creative Commons License 3 napja 0 0 35631

Kuredu a szívem csücske, idén áprilisra és jövő januárra már le vannak foglalva a következő útjaink :)

W.L. Creative Commons License 3 napja 0 1 35630

Nagyon jo, hogy udulo- es lakott szigetre is mentetek igy ossze tudtad hasonlitani oket - es meg jobb, hogy mindketto tetszett.

A kepek is gyonyoruek.

zsameva Creative Commons License 4 napja 0 0 35629

Szia Gábor! 

Egy kis vizualitás is Angagáról, a mi szemszögünkből😃

https://youtu.be/EqT0UyIA71Y

Szerintem nem fogjátok megbánni, hogy 

Angagára mentek.

Köszi a jó kívánságot, már éppen úton vagyunk, Dubaiban várjuk a csatlakozást!

Jó utat nektek is!

Majd írj, hogy milyen volt, ha hazajöttetek!

Üdv 

Évi

Előzmény: G_grey (35628)
G_grey Creative Commons License 4 napja 0 0 35628

Szia Évi!

Köszönöm a részletes választ!

A sziget választáson túl vagyunk, 27-én indulunk.

Eredetileg Filitheyo-ra készültünk, de mire kiderült kinek mikor alkalmas, elfogytak a helyek.

Így lett egy gyors döntéssel Angaga.

Indulásig próbálok pár infót gyűjteni, Angaga-ról kevés beszámolót találtam. Azt, hogy teljesen mezítlábas Tőled hallom először.

Hozzátok hasonlóan nekünk is Angaga lesz az első a Maldív-"gyűjteményben".

Jó nyaralást Nektek aaaVeee-n! :)

Üdv,

Gábor

Előzmény: zsameva (35624)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!