Keresés

Részletes keresés

Valérió Creative Commons License 2001.12.20 0 0 15
A guta üt meg!!!! Hát persze, hogy nem jó az olcsó kábel :(((
Topy Creative Commons License 2001.12.17 0 0 14
Valami jobb minőségűt vegyél. A 900-1000 forint körüli Hama kábelek kb. 640x480, 60 Hz-ig jók. Nagyobb felbontásra, frekire sajnos zsebbe kell nyúlni :(

Topy

Valérió Creative Commons License 2001.12.16 0 0 13
viszont a monitorhosszabbítótól ez is szellemképes :((((( halál minden monitorhosszabbítóra...
Valérió Creative Commons License 2001.12.14 0 0 12
Az a baj a Marvellal, hogy...... drága volt, és nincs időm a videórészt kipróbálni .... Ja, és MJPEG-et asszem (450-es) nem tud könyökből (?)

LCD monitort minden zenésznek!!!!

Rigor Creative Commons License 2001.12.13 0 0 11
Mi baj a marvellal? az egy nagyon tutin digiz.
Meg több monitort is elhajt, vagy montor+tv vagy akármi, orrod alá szalámi:)
Előzmény: Valérió (9)
baltazarka Creative Commons License 2001.12.13 0 0 10
Eddig mindenki az iiyama melett van,pedig baromi drága.

végre van a
hardware forumbon is egy TFT topic

Előzmény: Valérió (9)
Valérió Creative Commons License 2001.12.12 0 0 9
IIYAMA 15 collos LCD-vel gazdagodtam :)))) Elképesztően borotvaéles, nem vibrál, és LAPOS!!!!
Igaz, hogy egy Matrox Marvel is járt hozzá, de minden pénzt megér!!!!
baltazarka Creative Commons License 2001.11.23 0 0 8
Én is ezt vettem észre ,ezek szerint a TFT még ugyanojan minőségű,és valszeg nem is lesz,viszont maximálisan szemkímélő.
Rigor Creative Commons License 2001.11.23 0 0 7
Nem azt mondtam hogy nem lathato tokeletesen, csak icipicit más. Tudom sokan szeretik, de nekem nem tetszik a képe és kész. De ez csak az én véleményem. A szerkesztőségben le is hurrogtak amikor leszóltam a félmillás monitort:). Persze a plazmamonitorra meg nekem csorgott a nyálam (igaz az egy 4 milliós darab volt).
Előzmény: cosmic (6)
cosmic Creative Commons License 2001.11.18 0 0 6
En egy NEC MultiSync LCD1830 as 18.1 inc es monitort hasznalok. Napi 10-14 orat ProTools-ozok 1280/1024 ben tokeletesen lathato minde szogbol. Azota nem ugy kelek reggelente mint ha belehuggyoztak volna a szemembe. A sugarzasrol nem is beszelve.
Rigor Creative Commons License 2001.11.17 0 0 5
Ne vegyel mert nem jo a tft sem. Teny hogy elvileg egesszegesebbb a szemnek, mivel tuti fix a kepfrissitese, nade az en szememet meg az zavarja hogy nem szep a kep, es hogy hiaba jok mar es nem csak merolegesen latod, de ha mar picit mas iranybol nezed, alig eszrevehetoen de valtozik a kep. pont elegge ahhoz hogy bosszantson. En inkabb egy flat kepcsoves moncsit vennek minimum 100hz-en neznem...
baltazarka Creative Commons License 2001.11.16 0 0 4
Könyörgök segítsen valaki
baltazarka Creative Commons License 2001.11.14 0 0 3
Itt van még egy magyar cikk a sonyról,de ha ráklikkeltek a képre akkor lehozza az árakat meg mindent.
baltazarka Creative Commons License 2001.11.14 0 0 2

Tudnátok nekem segíteni tanácstalan vagyok,melyik érné meg jobban vagy mivel tud többet az egyik a másiknál a méret miatt

a sonyt választanám,de talán a másik kíméletesebb a szemnek.

Blasterhead Creative Commons License 2001.11.14 0 0 1
CSö.
Kissé fogalmi dugóba keveredtetek itten!
Megpróbálom oszlatni a ködöt:

Az LCD monitorokat tényleg nem érdemes és nem is lehet vásárolni (mármint újonnan), mert már nem nagyon gyártják.Lehet, hogy akad még egy-két hely ahol kapni, de nem éri meg! Ti. a TFT monitorok is LCD-k! Csak a technológia újabb. Magyarán: TFT LCD. Azt jelenti, hogy ezt nézheted oldalról is, látni fogod a képet. Ezért nem kapni már sima LCD-t, mert mindegyik gyártó TFT-t gyárt. Hülye lenne régi technológiáju terméket gyártani. Az ára már egy 15"-os TFT-nek is barátságos (cirka 100e-120e)
Egy plazma monitor minimum 3x-4x drágább még! A kivetítő szintén hasonlóan drága, de ahhoz hozzá tartozik a hatalmas képátmérő is! Így viszont barátságosabb egy plazmánál, viszont az olcsóbbakhoz még kis félhomály szükségeltetik!
Én biztos, hogy TFT-t vennék, de csak ha olcsóbb lesz, és megvárnám a 18"-osakat! Nem tudni miért, 17-est nem nagyon gyártanak!

Rigor Creative Commons License 2001.11.14 0 0 0
Szerintem ennél offabb topic nincs is a MIDI fórumban.
Amúgy szerintem az lcd monitor marhaság, jól néz ki kikapcsolt állapotban és kész. lehet vele sznoboskodni, és kész. Igaz láttam már jópárat, de nekem sehogy sem tetszettek. Jó most már azért messze nem olyanok mint hajdanán, hogy ha nem merőlegesen nézte az ember akkor már nem is látta a képet, én nem tudom, de még a létező legrdágább modellek képe sem győzött meg. A lapos képcsövű monitoroké annál inkább. Szóval 100X inkább flat képcső+batár nagy monitor, mint ultradesign vékony monitor és az a sehogy nem tetszik kép.
Mellesleg olcsóbbak is, de ha pénzbeli túltengésed van, akkor már inkább vegyél egy plazmamonitort. Az vékony is, szép a képe is, és marha nagy is. Vagy valami profi kivetítőt. A legújabb milliós darabok már verőfényes napsütésben is jól látható, színhelyes, éles képet vetítenek. Én például ilyenre vagy plazmára vágyom, de majd ha nyerek a lottón. (igaz ahhoz lottózni sem ártana).

Előzmény: baltazarka (-)
baltazarka Creative Commons License 2001.11.14 0 0 topiknyitó
Nem értek hozzá,csak azt hallom,hogy a tft a legkellemesebb a szemnek mivel sokat ülök a gép elött ezért döntő szempont ,jobb mintha,napi félliter vizint csepegtetnél,elmondható ez az lcd-ről is,vagy nincs sok külömbség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!