Keresés

Részletes keresés

lerr Creative Commons License 2001.11.11 0 0 14
elolvastad a 10-est?
Előzmény: retail (12)
lerr Creative Commons License 2001.11.11 0 0 13
Nem láttam én sem az esetet, így nem tudom, megbüntettem volna-e, vagy sem.
Tényleg nem akarok nagyon belemenni, csak a topicnyitóra szerettem volna reagálni, mert azt igazságtalannak tartottam.
Előzmény: Krabi (11)
retail Creative Commons License 2001.11.11 0 0 12
Gyerekek ti tényleg azt hisziotek,hogy ez is politika.Akkor mondanám,hogy teljesen mindegy,hogy a Demszky vagy más,pártállásra való tzekintet nélkül aki ezt megcsinálja az egy KÖCSÖG.Ez igy talán érthetőbb.Ja és amelyik hivatalnok,hivatalos személy ezt szemrebbenés nélkül megcsinálja az nem emberi lény!!!
Krabi Creative Commons License 2001.11.11 0 0 11
Kedves lerr,
Neked ebben valószínűleg teljesen igazad van. De akkor sem lenne szívem megbüntetni őket. A "futtatójukat" annál inkább.
üdv Krabi
Előzmény: lerr (10)
lerr Creative Commons License 2001.11.11 0 0 10
Csak tudod van ezzel egy kis gáz, ugyanúgy, mint a koldusokkal!
Ezek a maffia (nem tudok hirtelen jobb sót rá) kezében vannak és a pénzt is lenyúlják tőlük, akik a helyet szerzik nekik. Úgyhogy itt sántít ez az egész!!!
Előzmény: Krabi (8)
lerr Creative Commons License 2001.11.11 0 0 9
:))))
Hát igen, neked mindegy, felhasználsz még ilyen szerencétleneket is, csakhogy rúgj egyet Demszky-be.

De akkor a rendőrség múltkori gázos akciójáról meg Orbán tehet, vagy tartson ő is az embereinek emberségből tanfolyamot.....

Nevetséges vagy!

Előzmény: retail (7)
Krabi Creative Commons License 2001.11.11 0 0 8
Kedves lerr,
Nem láttam a történteket, a megbüntették szóból gondoltam, hogy a rendőrség büntette meg. Vagy? Nem tudom, Demszkynek mi köze hozzá, vagy van-e hozzá köze egyáltalán. Bárki tette is bármilyen jogszabály alapján, igazán büszke lehet magára.
üdv krabi
Előzmény: lerr (6)
retail Creative Commons License 2001.11.11 0 0 7
Azt hittem,hogy ő a főpolgármester.De ha tévedtem elnézést.Ha mégis akkor a munkatársainak tartson emberiességből továbbképzést.Vagy ha az aluljárók telitettek,akkor adjon az ilyen szerencsétleneknek lehetőséget,hogy ha valamivel becsületesen akarják magukat eltartani megtehessék.Csak ennyi.
Előzmény: lerr (3)
lerr Creative Commons License 2001.11.11 0 0 6
Ez a rendőrség jelmondata, az meg a BM-hez tartozik!

Mi köze hozzá Demszkynek?

Előzmény: Krabi (5)
Krabi Creative Commons License 2001.11.11 0 0 5
Szolgálunk és védünk...
Előzmény: retail (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.11 0 0 4
De természetesen, ha az aluljárókon nem lehet átvergődni a rengeteg árus miatt, annak is a Demszky az oka. Meg ha van rajta sapka akkor az a baj, ha meg nincs rajta, akkor az...
lerr Creative Commons License 2001.11.11 0 0 3
És mi köze ehhez Demszkynek?
Előzmény: retail (2)
retail Creative Commons License 2001.11.11 0 0 2
Éppen néztem a fókuszt mikor mutattak egy idősebb hölgyet az aluljároban aki mondta,hogy sajna nem kap munkát mert rokkant és három hónapja nem tudja kifizetni a villanyszámláját.stb.Az aluljáróban virágot árult.és mivel a főldről árulta megbüntették 5000Ft-al.
Előzmény: Krabi (1)
Krabi Creative Commons License 2001.11.11 0 0 1
Kedves retail,
Légy szíves írd le, mi történt!
Köszi Krabi
Előzmény: retail (-)
Főtitkárhelyettes Creative Commons License 2001.11.11 0 0 0
A tolókocsis virágárusokkal fenyegetik a demokráciát és a közrendet, ezért velük politikai értelemben le kell számolni és az írmagjukat is!
Előzmény: retail (-)
retail Creative Commons License 2001.11.11 0 0 topiknyitó
Nagy voltál mikor a smasszereidnek kiadtad,hogy büntesse meg a tolókocsis virágárust az aluljáróban.Neki annyi az a birság mint neked 50 millió.Remélem egyszer téged is megbüntetnek a sleppeddel egyött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!