Keresés

Részletes keresés

Subiaco Creative Commons License 2001.11.09 0 0 7
Erre minden reggel rádöbbenhetsz, ha a tükörbe nézel.
Előzmény: Bastardo (6)
Bastardo Creative Commons License 2001.11.09 0 0 6
Csakugyan. Egész európa hülye (sőt az egész világ), csak az orbán hívők látják jól. Talán adjatok tanácsot a világgazdaság fidesz mintára való átszervezésére, szerintem rettentő sokan vevők volnának rá.

Tavasszal pedig legfeljebb arra fogok rájönni ismét, hogy az emberi butaság határtalan.

Előzmény: kovacs zoli (3)
Bastardo Creative Commons License 2001.11.09 0 0 5
Csakugyan. Egész európa hülye (sőt az egész világ), csak az orbán hívők látják jól. Talán adjatok tanácsot a világgazdaság fidesz mintára való átszervezésére, szerintem rettentő sokan vevők volnának rá.
Előzmény: kovacs zoli (3)
Bastardo Creative Commons License 2001.11.09 0 0 4
Hát ide figyelj te hülye fidesz hívő. Azt a 9 hozzászólást nevezed te lerágott csontnak?
Másrészt az én topikom nem a miértről szól, hanem a tárgyról. Harmadrészt pedig ha nem lennél vak, láthatnád, hogy jelen voltam a topikban, utána nyitottam ezt.
Előzmény: Subiaco (2)
kovacs zoli Creative Commons License 2001.11.09 0 0 3
Bizonyára nagyon kínos számodra, hogy ezen a fórumon a véleményeddel nem egyező véleményeket is olvashatsz.
Talán újdonság számodra, de nem mindenki úgy látja a dolgokat, ahogy szeretnéd.
Legkésőbb tavasszal majd rájössz erre :-)))
Előzmény: Bastardo (-)
Subiaco Creative Commons License 2001.11.09 0 0 2
Ide figyelj, Te hülye nem-Fidesz hívő!

(biztos nem sértődsz meg, gondolom, nem hiszed, hogy csak Neked szabad minősíteni embertársadat politikai meggyőződése alapján)

Mielőtt marhaságokat írsz, pillants rá a fórumra, ahol is találsz egy topikot, ahol gyorsan le is rágtuk a csontot.

Tudod mit? Neked, mind gyengébnek kedvéért, belinkelem, itt megtalálod!

Pusza!

Előzmény: Bastardo (-)
dez1 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 1
Én nem állítottam, hogy nincs igazuk, én azt állítottam, hogy mindig negatívat írnak, holott például most elég jónak tűnik a gazdaság alakulása, lásd pld. a forint árfolyamát, vagy a fizetési mérleget.

És azt kérdeztem meg, hogy vajon miért írnak mindig negatívat. Illetve ha igaz, hogy hornék alatt nem írtak negatívat, akkor miért, a gazdasági helyzet nem volt jobb akor sem.

Amúgy teljesen felesleges volt külön topicot nyitnod. vsz. össze is fogják vonni nemsokára a kettőt.

Bastardo Creative Commons License 2001.11.09 0 0 0
Úgy látszik valami nem kóser.

na még egyszer

Bastardo Creative Commons License 2001.11.09 0 0 topiknyitó
Itt olvasható a forrás

Egyébként már elegem van abból, hogy tök mindegy ki ír véleményt Magyarországról, a hülye fidesz hívőknek mindig van valami magyarázatuk rá, hogy az miért valótlan és igazságtalan. Nehogy má el kelljen ismerni hogy van amit qrva szarul csinálnak és jobb lenne ha elhúznának tavasszal délnek v alakban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!