Keresés

Részletes keresés

basenji Creative Commons License 2001.11.12 0 0 26
mi a szabalyos?
ma 1
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.12 0 0 25
Ijesztő vagy. A kocsid alapján ukrán maffiózónak ítélnek. Rendőrségi motorkerékpárok kísérnek. T-72-es harcjárművel közlekedsz (A megfelelő rész aláhúzandó)

Ui.: Az fel sem merült, hogy esetleg szabályosan közlekedsz.

basenji Creative Commons License 2001.11.11 0 0 24
3
de az az erdekes, h ram nagyon ritkan dudalnak.
vajjjjjon mijjjjert?
ABSENT Creative Commons License 2001.11.10 0 0 23
eccer.
életemben mondjuk tizenhetedjére.
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.10 0 0 22
Szerintem nem vagy vele egyedül...
Előzmény: Garp szerint (21)
Garp szerint Creative Commons License 2001.11.10 0 0 21
Bevallom félek az illen kerékpárosoktól.
Előzmény: Coolboybadboy (20)
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.10 0 0 20
"ahol a fekete-kopott falusi bringán matt-sötétkékben és mattfekete gumicsezsmában felesekkel stabilizálva csalingázik Bílabátyám (pl.), akinek jobb dudálni, különben mégiscsak befordul, mert arra ment az egyensúlya, hát akkor Ő miért is ne. Persze lámpa se kell, meg prizma se,"

Ismerős a szituáció :o(
De erre az ember hiába dudál, villog, csinál akármit, ha akar úgyis elédszambázik. Az ilyet csigalépésben, kocsihossznyi oldaltávolsággal kerülni. Ha meg elmázolod, úgyis Téged hoznak ki hibásnak. (Irány a nagy rácsos műintézmény, rosszabb esetben.) Arra már szarnak nagyívben, hogy "Bílabátyám" lazán ittasanjárművezetett... :o(

Előzmény: Garp szerint (19)
Garp szerint Creative Commons License 2001.11.10 0 0 19
mondom, hogy nem duuuuuuddddáááááálok!

Vidéken járok amúgy többnyire, ahol a fekete-kopott falusi bringán matt-sötétkékben és mattfekete gumicsezsmában felesekkel stabilizálva csalingázik Bílabátyám (pl.), akinek jobb dudálni, különben mégiscsak befordul, mert arra ment az egyensúlya, hát akkor Ő miért is ne. Persze lámpa se kell, meg prizma se, "merazminddrágalássaakinekszemevaneccermekkelhalniugyefizetekmégegykört".

Előzmény: Coolboybadboy (18)
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.10 0 0 18
Vagy megijed ettől és pont azért eléd... :o)))
Előzmény: Garp szerint (17)
Garp szerint Creative Commons License 2001.11.10 0 0 17
Nem dudááááááááálok, csak épp röffentek egy kicsit, nehogy elém ...
Előzmény: Zog (16)
Garp szerint Creative Commons License 2001.11.10 0 0 15
Ahány bringás elémkerül, mindig ráduddantok, inkább, mint netán hogy elüssem. Tahóság? Lehet. De eddig még működik.
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.10 0 0 14
Ma eddig egyet se (7 perce van ma:o))) ) Tegnap de. egyszer, zöldnél, egy rendőrautó aludt be előttem. Kürt, heves mozgolódás a rendőrkocsiban, tanulóvezetős, rángatós elindulás... :o) Alig bírtam röhögés nélkül:o)))
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.09 0 0 13
Ma rámdudáltak. TE VOLTÁL?
Oborzil Creative Commons License 2001.11.09 0 0 12
Ma én is nyugodt voltam, mint Buksi disznóölésen, nem dudáltam.
basenji Creative Commons License 2001.11.09 0 0 11
5
de csak azer mer turtoztettem magam
mindenki nagyon kivolt ma is
pancho Creative Commons License 2001.11.09 0 0 10
Mámma nem vezettem, így eccerse, viszont kurvára tecc az a reglám a tövöbe, amikor a csalyxi a lerobbant werdályábú hátramegy a dudállós fickóho, hogy indílylya má be lécci lya zótólyát, ő lyaddig nyomlya lya dudályát (a pasilyét; azét a csalyét én is nyomnám...)
Alfred Creative Commons License 2001.11.09 0 0 8
Minimum ötször, de lehet, hogy többször. Tegnap viszont ötven fölött volt...
Oborzil Creative Commons License 2001.11.09 0 0 7
Ma csak kétszer dudáltam, viszont tegnap szabályosan összeverekedtünk egy terepjárós hülyegyerekkel, mert nem tetszett neki, hogy egy kereszteződésnél vettem fel a haverokat, viszont mi győztünk, mert többen voltunk. :)
Volt legalább egy kis ingyencirkusz a népnek, teljesen lebénult a forgalom.
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.08 0 0 6
Naakkor: Hirtelenjében el kellett rohannom kocsival valahova, és mikor indultam, kicsikét megszekáltam a kompresszoros kürtöt. Csak úgy bele a világba. 5 perc múlva itthon voltam, és a szomszédnéni kicsit mérgesen fogadott, hogy minek kellett ekkorát dudálnom pont az ablaka alatt. :o)))
Amúgy normális közlekedési viszonyok közepette osztom bocimobil nézetét. Nem szoktam fölöslegesen nyomorgatni a kürt gombját, bár a zöldnélsminkelős, elalvós közltársak igenhamar kiváltják belőlem a körtgombcsapkodási ingert:o) Káromkodni? Na az is elő szokott fordulni. Nekem Top10-es listám van:o)))
Előzmény: basenji (3)
basenji Creative Commons License 2001.11.08 0 0 5
de ma hányszor?
Előzmény: bocimobil (4)
bocimobil Creative Commons License 2001.11.08 0 0 4
Nagyon ritkán dudálok. Ha baj van, akkor eszembe sem jut hogy dudáljak, inkább próbálom elkerülni a balesetet. Csak akkor szoktam dudálni ha valaki direkt tököl előttem (pl gyalogos) vagy ha nem veszik észre előttem hogy zöld a lámpa.
basenji Creative Commons License 2001.11.08 0 0 3
ok támogatom. íme a szabályok:
mindenkire és mindenér lehet.
pl. ha cool, azér, csak úgy arabosan, amennyiben viszont totál kész van, akkor + azér (de akkor a top3 káromkodást is kell használni mellé, csak úgy ér egyet).
hev fan.
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.08 0 0 2
De holnap vezetek, és majd direkt dudálok párat, s beírom, hogy mennyi volt! :o)))))
Előzmény: basenji (1)
basenji Creative Commons License 2001.11.08 0 0 1
céró ma nekem is, és ezér nyitottam a topicot.
Litöl Miriköl Heppend
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.11.08 0 0 0
0-szor. :o) Ma nem vezettem. :o)
Előzmény: basenji (-)
basenji Creative Commons License 2001.11.08 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!