Keresés

Részletes keresés

alias# Creative Commons License 2005.04.11 0 0 19

Gera nem NB1-es.

Már nem. :c))

Előzmény: gugugaga (18)
gugugaga Creative Commons License 2005.04.11 0 0 18
Geráról is ezt gondolod? :)
Előzmény: alias# (17)
alias# Creative Commons License 2005.04.11 0 0 17
Többet, mint amennyit megérdemel.
sylord Creative Commons License 2001.11.16 0 0 16
Kóczián emberileg és focistának is egy nagy nulla.
Az Újvárosi főiskolás évek alatt tapasztaltam.
Előzmény: mash (15)
mash Creative Commons License 2001.11.15 0 0 15
csak a Dunaferr - Fradi meccsen szokott mellettem melegíteni, de szőrnyű

legszívesebben pofánvágnám őkelmét, de nem tehetem mert kitiltanak a stadionokból aztán nem lesznek fotók!

Előzmény: vh_pimpa (14)
vh_pimpa Creative Commons License 2001.11.15 0 0 14
Ritkán szoktam egyetérteni veled, de most feltétlenül.:)))
Ha úgyis mindig mellette vagy, amikor melegít, igazán megtekerhetnéd egy kicsit azt a rohadtan magasan hordott orrát, hátha visszább venne a pofájából.:)
Előzmény: mash (13)
mash Creative Commons License 2001.11.14 0 0 13
az a pasi ténylerg egy kis győkér!
egy párszor már melegített mellettem, hát nem semmi!
rá mondják, hogy kiesik a kapanyél a szájából!
Előzmény: vh_pimpa (12)
vh_pimpa Creative Commons License 2001.11.14 0 0 12
2-3 hónapja volt alkalmam beszélgetni egy volt Nb1-es védővel (játszott Nagykanizsán, Sopronban és nálunk, a Dunaferrben is)erről a témáról. Ő azt mondta, hogy a nálunk finoman szólva nem kedvelt, abszolút kiegészítő ember Kóczián "nagyképű köcsög" Ferenc a 99/00-es évben, tehát amikor bajnokok lettünk, 14 millió forintot keresett nettó összesen. Majd amikor lejárt a szerződése, ha jól tudom 4 évre hosszabbított, és állítólag jó pár millió, majdnem 8 számjegyű aláíráspénzt kapott. Ha ez a kis nulla ennyit kap, vajon mi folyhat be egy Tökölinek (bár tőle egyáltalán nem sajnálom)?!!
Zolika. Creative Commons License 2001.11.12 0 0 11
Zidane 1 évben kap 3 milliárd forintnyi pízt.
Most olvastam, hogy ez kb fedezi az egész nb1 fiztését.

Ha minden csapatnál számolunk 25 főt(játékosok, edzők, gyúrók stb), akkor kijön, hogy 12*25, azaz összesen 300 fő van.

Ebből kijön, hogy 1 főre 10 milka jut évente, ami havi több, mint 800 ezret jelent.
Ez átlag! Sőt 1 átlag játékos is akkor keres ennyit, ha a szertáros is ennyit kap, ami ugye...:-((((((

nori11 Creative Commons License 2001.11.12 0 0 10
Én nem olyan rég írtam egy cikket, igaz nem a Hrutka, hanem átlagban a magyar labdarúgók pénzérôl. Informátorom szerint minimum havi 200.ezer fix! Ezenfelül jár a pont pénz, ami átlagban 40-50.000 forint, csapatoktól függ. + helyezési pénz, erre pontosan nem emlékszem, hogy mennyi! Lehet osztani szorozni, de úgy átlagban eg ymagyar labdarúgó évi 20-30 milliót kap! Egyéb juttatások: autó (majdnem minden klubnak van olyan szponzora, aki ezt biztosítja a játékosoknak)
a lakást viszont már nem bérlik nekik, mivel olyan magas lét kapnak, hogy ezt maguknak kell kigazdálkodni belôle!
Én ennyit tudtam segíteni.
Ha a Hrutkás ügyre vagy kíváncsi, úgy tudom, Bocsák Miklós Miért haldoklik a magyar futball könyvében egy teljes fejezetet szentel ennek a témának!
Előzmény: Attilio (-)
xabi Creative Commons License 2001.11.11 0 0 8
litvánonak=litvánoknak
Előzmény: xabi (7)
xabi Creative Commons License 2001.11.11 0 0 7
Nyíregyházán a litvánonak lőtte azt a szabadrúgás gólt.
De tényleg szép volt!
Előzmény: mash (6)
mash Creative Commons License 2001.11.11 0 0 6
azért kapott ennyit, mert "ingyen" igazolhattuk!
a német klubja nem fizette ki Hrutkát, pereskednie kellett volna, de hogy lemondott a perről, megkpatja a játékjogát, így "eladta" magát a Fradinak, havi 5 milláért, 3 évre!
a havi 5 milla a 3. év végére lecsökken, mert ugyebár 3év, 36 hónap, 5 millával, az 180 milla lenne!

ha a Rudi huzó ember lenne, és minden 3. meccsen lőne egy szabadrugás gólt, olyat, mint a románoknak, meg talán az Ukránoknak(Nyíregyen), akkor megérné az árát!

csak ahhoz gyakorolni kellene!
azért mert a Varga Zoli megtanította lőni, az egy dolog, de azt GYAKOROLNI is kell!!!

na ez nincs meg a Fradiban!
az egyéni képzés!

Előzmény: Montoya6 (4)
csa1 Creative Commons License 2001.11.11 0 0 5
Amikor még b@szott régen Vancsa Miki vilt a Vidiben a CSK (kb 5 éve) , akkor 850000 -Brutt. :(
Ő is szar volt.
Montoya6 Creative Commons License 2001.11.10 0 0 4
Nem tudom Hrutka hogy ér meg ennyit a Fradinak. Mostanában nagyon gyenge teljesítményt nyújt.
Degec007 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 3
szerintem is tul sokat kapnak a nyujtott teljesitményhez képest
Előzmény: Attilio (-)
szaki2 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 2
Qrva sokat szerintem. Barmennyit is keresnek, tizedet se erdemlik.
Előzmény: Attilio (-)
mash Creative Commons License 2001.11.08 0 0 1
van-volt már egy ilyen topic!
3 évre kap 93 milla fizetést + gondolom kapja a prémcsiket is!
Előzmény: Attilio (-)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.11.08 0 0 0
Pontosan nem tudom, de elég sok 0-át kell mögé írni.
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.11.08 0 0 topiknyitó
A kérdéseim a következőek:

-Kb mennyit keres egy NB1 es magyar futballista ?
-Valaki tudna linket rakni egy cikkre amelyben benne van Hrutka fizetésének állítólagos összege ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!