Keresés

Részletes keresés

Lipi156 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 2
Azt hagyd üresen - ez benne a trükk.

Lipi

Előzmény: csubul (1)
csubul Creative Commons License 2001.11.08 0 0 1
Köszönöm szépen!
Akkor a reverz feloldással kapcsolatban megkeresem a szolgáltatót. A tűzfal hardveres, amin lehetne változtatni, ha kihívok valakit, ezt majd megkérdezem tőle.
Viszont, bekattintottam a checkboxot, de láttam, hogy ott alatta van lehetőség IP cím megadására, rakjak be oda valamit, vagy hagyjam igy üresen?

Köszi szépen mégegyszer: Csubul

Előzmény: Lipi156 (0)
Lipi156 Creative Commons License 2001.11.08 0 0 0
Hi,

A reverz feloldással kapcsolatban a szolgáltatót kell megkereseni.
Spam:
Az Exchange Administratorban az Internet Mail Service-nél kattints a Routing fülre, ott a Routing Restrictions gombra, és a feljövő ablakban kattintsd be a Hosts and Clients with these IP Addresses chekbox-ot, OK-zd le, majd indítsd újra az Internet Mail Service-t a Control Panel-en.
Ezen kívül a tűzfalon is lehet még állítgatni - ha van, és persze attól függ milyen.

Remélem segítettem,

Lipi

Előzmény: csubul (-)
csubul Creative Commons License 2001.11.08 0 0 topiknyitó
Egy kisebb cégnél dolgozom, ahol a munkám kisebb részében rendszergazda is vagyok.
Exchange server 5.5-n fut a levelezőrendszerünk, és kaptam egy levelet, hogy open relay listán szerepel, és az ip címünknek nincs reverz feloldása.
Hogyan tudom én ezt megoldani? Az internet-szolgáltatóval kell beszélnem vagy nekem kell állítanom valamit?
Elnézést, ha nagyon egyszerűek ezek a kérdések, ebben a témakörben nem mozgok otthon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!