Keresés

Részletes keresés

el mariachi grande Creative Commons License 2003.01.31 0 0 37
ma az m1-en Werckmeister harmóniák!
n0ri Creative Commons License 2002.01.30 0 0 36
Kösz, beállítom a videot
Előzmény: twenty (35)
twenty Creative Commons License 2002.01.30 0 0 35
Mácsai azért jobb volt.
a héten még lesz 1 pár jó film a tv-ben:
ma a paszport,
holnap az alkimista és a szűz és a nincsen nekem vágyam semmi...
Előzmény: n0ri (34)
n0ri Creative Commons License 2002.01.29 0 0 34
Nem is tudom, ki volt a jobb, Mácsai vagy a gerinctelen igazgatót játszó Fodor Tamás.
Előzmény: n0ri (33)
n0ri Creative Commons License 2002.01.29 0 0 33
Torzók

Nagyon jó, a Dunán néztem meg, Mácsai, Fodor, Gálffy remekel benne. Nagyon jó a ritmusa, végig fenntartja a feszültséget, egy percig sem unatkoztam, megjegyzem a rendezQ nevét..

wendriner úr Creative Commons License 2001.11.07 0 0 32
az egy Rejto adaptacio (Vesztegzar a Grand Hotelben). Mundruczo rovidfilmjet meg lehet nezni valahol mostanaban?
Előzmény: Ösztönlény (31)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.07 0 0 31
Most megfogtál, egy órája ezen agyalok, biztos láttam. Ki fogom deríteni... (nem a Meztelen Diplomata?)
Előzmény: Ferci (30)
Ferci Creative Commons License 2001.11.07 0 0 30
HELP!

Tegnap csuszkaltam a forumban, es talaltam egy forumot, ahol egy magyar filmrol volt szo, amiben franciasitott magyar szavak vannak, mint pld "uszómödanszié". sajna nem találom a topicot, tud valaki segiteni?

Markus Laszloval, talan?

HELP!

Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.07 0 0 29
Tényleg, valaki látta az Üvegtigrist?
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 28
A válasz egyszerű. Magyar filmet csak akkor nyomnak, ha ismerősök vajazzák. Nézd meg az Üvegtigris felhajtását (TV, rádió kampány, metróplakát, sajtó, országos vetítés) Sajnos az emberek tömegének az Üvegtigris lesz a "magyar film", és nem pld. az Ilove you
Előzmény: bambinoamigo (26)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 27
Nem emlékszem rá. 3 éve hetente jártam színházba, ma nagyon ritkán, inkább a mozi. Igazából azt sem tudom melyik színházban van.
Más: a Török Feriék, Hajdú Szabolcsék (Moszka tér) osztályából jövőre újabb két arc jelenik meg a filmszemlén, majd szerencsés esetben a forgalmazásban, remélem, elérik a Moszkva tér sikrét. Ez Simó Sándor érdeme, szóval neki is köszönhető ez a megmozdulás.
Előzmény: twenty (25)
bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.06 0 0 26
Igazad van,de ha elég lenne reklámozni a nagyi videóját és betenni a mplexbe akkor a forgalmazó miért knem kockáztat és teszi ezt a magyar filmekkel??Nem bízik a sikerben ..és ekkor már a nézők is hibásak!
Előzmény: Ösztönlény (24)
twenty Creative Commons License 2001.11.06 0 0 25
mármint úgy értettem, hogy a Hámori Gabit láttad-e már színházban, vmelyik darabban?

a torzókat szombaton láttam, lehet hogy emiatt voltak többen.

Előzmény: Ösztönlény (23)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 24
A Moszkva tér azért kivétel, úgy tudom elérte már a 100 000-et. A Macerás ügyek bukott, ami a nézőket illeti. Persze ez csalóka, és nem a nézők a hibásak. Ha én levideózom a nagyanyámat, és a producer elnyomja 20 multiplexben jó reklámmal, akkor negyedmillióan meg fogják nézni. Ha valamit csak két művészmoziban adnak, az bukni fog. Ráadásul szemétségnek tartom, hogy ugyanazt az árat szabják meg. Sajnos az átlagnéző 800-1000 forintért inkább megnéz valami amerikai szart, mint egy jónak ígérkező magyar filmet. A forgalmazás így tesz keresztbe a magyar filmeknek.
Előzmény: bambinoamigo (20)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 23
Nem, még nem. Először a mozit nézem meg, és ha tetszik, megnézem a színházi változatot is. Azt mesélték, vannak benne durva jelenetek, mondjuk nem zavar...
Te az első héten láttad a Torzókat? Tegnap hétfő volt, halott nap.
Előzmény: twenty (22)
twenty Creative Commons License 2001.11.06 0 0 22
láttad már színházban? ott is nagyon jó.
Előzmény: Ösztönlény (18)
twenty Creative Commons License 2001.11.06 0 0 21
én is a Puskinban láttam és elég sokan voltunk. olyan 60%-os nézőszámmal.

a nexten viszont tegnap telt ház volt.

Előzmény: Ösztönlény (19)
bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.06 0 0 20
Ez csak részben vígasztal,mert a tv+ videó hangulata meg sem közelíti a mozit,de azért köszi!

hja elég durva,hogy a legtöbb magyar alkotás rétegfilm a saját hazánkban is,mig a bugyuta filmeket(horrora akadva2,tök állat) telt ház elött vetítenek.Ez azért nem mindenhol van így,franciországban például.

Előzmény: Ösztönlény (19)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 19
Akkor csak vígasztalni tudlak: Szerintem a magyar filmek viszonylag hamar kerülnek a tv-be és videoforgalmazásra, mert nem érdemes várni velük.
Képzeld el: én a kéthetes Torzókat hatodmagammal láttam a Puskin moziban. Ez azért elég durva...
Előzmény: bambinoamigo (16)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 18
Szasz! A Macerás ügyeket most nézem meg. A Torzók tényleg jobb.
A Hámori Gabiról nekem a Cameron Diaz jutott eszembe, ha producer lennék, sokkal inkább belőle csinálnék sztárt, mint mondjuk Dobó Katából, mert egy Taabula Rasa arc, minden lehet belőle, de legfőképp érdekes, és izgalmas. Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.
Előzmény: twenty (17)
twenty Creative Commons License 2001.11.06 0 0 17
sziasztok!

mostanában én is sok magyar filmet láttam.
nagyon tetszett a moszkva tér és a torzók. szerintem a torzók sokkal üti a napfény ízét.

nagyon készültem a macerás ügyekre is, de érdekes hogy csalódtam benne, nem nagyon tetszett, sok fenntartásom volt vele.

tegnap pedig a nexxt-et láttam. színházban természetesen sokkal jobb, és azt hiszem hogy a vágatlan verzió is jobb ennél. (majd meglátjuk) a vége nagyon össze lett csapva, de még így is átlagon felüli.

ja, az I love Bp. is tetszett. főleg a zene meg Hámori Gabi.

bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.06 0 0 16
Azért én megnézem,mert a kritikákra nem sokat adok!
Persze,hogy megkérdezheted,nem titok!Soproni vagyok,van itt plazamultiplex ,meg egy kicsi régi mozi,ahol néha lenyomnak magyar filmet is(itt láttam az I love budapestet is),de itt is inkább a külföldi filmek mennek egy hónapos késéssel feleannyiért mint a multiplexben.
Előzmény: Ösztönlény (15)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 15
A Macerás ügyeket a héten akarom megnézni, az előzetese alapján érdekel.Az Üvegtigrist hagyd ki! Én már bele sem akarok rúgni annyi kritika után.
Egyébként megkérdezhetem merre laksz (nem a konkrét helyre vagyok kíváncsi)? Kisváros?
Előzmény: bambinoamigo (14)
bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.06 0 0 14
Nézegettem a számomra elérhető távolságban lévő mozik novemberi műsorát,de egyedül csak az Üvegtigris szerepel a magyar filmek közül sajnos.Se Torzók,se macerás ügyek ,semmi:-((
Láttad már?
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 13
Szerintem a csávó eddig csak "szenvedett", a filmjei nem durrantak (Video blues stb). Aztán gondolt egyet -spanyolviasz- megírta a gyerekkorát, ami tényleg nem lehetett valami Disney Land, és nagyon őszintére sikerült. Értékeltem, hogy a felnőtt színészek (Gálffy, Mácsai) nem ültek rá a filmre, hanem asszisztáltak a gyerekeknek, akik nagyon jók voltak. Bár nem új generáció, de ez is sikerült az idei filmszemlén, és szerintem nagyobb esélye lehet az Oscaron, mint a Napfény ízének, mert nagyon jól megírt a forgatókönyv, külföldön is "élvezni" fogják. Azért az idézőjel, mert nem az a kifejezett vígjáték...
Előzmény: bambinoamigo (12)
bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.06 0 0 12
Nem újraforgatják,hanem egy teljesértékü folytatása lesz a klasszikusnak,nagyjából ugyanazokkal a szereplőkkel!
Várom a Torzókat,a Montreali filmfesztiválon is nyert díjat a film!
Előzmény: Ösztönlény (11)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.06 0 0 11
Csá!
Ezt a véget nehezen tudnám elképzelni. Nekem egyáltalán nem illene a lány karakteréhez (Hámori nagyon jó volt), szerintem nem volt belekódolva a tragikum. Nálam ezzel a befejezéssel legalább két pontot vesztett volna a film (mondjuk egy 10-es skálán). De mindegy, szubjektív.
Nem is tudtam, tényleg újraforgatják a Bakterházat? Na erről beszéltünk, hogy szerintem nem az ilyenekben van az áttörés.
Ellenben tegnap lelkesen megnéztem Sopsits filmjét, a Torzókat, és nagyon bejött. Szóval én nem szeretem az ürgét, nem is mai a történet, de nagyon pörgött, jó szereplőkkel. Idén egyébként ez lesz a magyar Oscar jelölt. Ha tudod, ne hagyd ki, jobb mint az I Love you.
Előzmény: bambinoamigo (10)
bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.06 0 0 10
Szevasz!

Na szóval én mindenképpen "megöltem" volna Anikót a film végén!Monjuk egy karambol az üldözés következményeként vagy valami hasonló.A balek biztonságiőrt életben hagytam volna ez esteben is(de csak azért mert sajnos túl hasonlit az egyik unokabátyámra aki:-))
Szvsz egy ilyen befejezés jobban illeszkedett volna a történethez,amely a végére ennélkül is kezdett szomorúvá válni

És mit szólsz az Indul a baktárház második részéhez???van erre szükség??

Előzmény: Ösztönlény (8)
bambinoamigo Creative Commons License 2001.11.05 0 0 9
Nem láttam sajnos!
Holnapig kérek időt és leírom,hogy fejeztem volna be,mert lejárt a munkaidőm!
Előzmény: Ösztönlény (8)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.11.05 0 0 8
Húúúú, bocs...persze. A vége mondom nekem bejött, nem tudom, láttad-e a Csoda Milánóban című olasz filmet? Szóval neorealista stílus, a befejezés mégis csodaszerű volt, remek volt, na mindegy...
Miért, te egyébként hogy fejezted volna be onnantól, hogy a srácot meglőtték, és a csajjal menekülnek az rendőrautó elől?
Előzmény: bambinoamigo (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!