Keresés

Részletes keresés

Bicska Macheath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 149
> ... sírkő FUIT felirattal, egy remek ember emlékezetére. Nem volt MIÉP-es!

 

Megnyugodtam; már azt hittem, én tudok valamit rosszul ;-)

Előzmény: luciluca (148)
luciluca Creative Commons License 2004.11.03 0 0 148
(110)->(118)->(120)->(145)->(147) :-DDD
Előzmény: Bicska Macheath (147)
Bicska Macheath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 147
Jé, de hiszen ez a Fuit sírkő!

Szegény Horváth Jakabot azért már ne gyalázzuk, ha lehet.

Előzmény: luciluca (145)
Fine Tune Creative Commons License 2004.11.02 0 0 146

"A halálba is követünk - SZDSZ"

luciluca Creative Commons License 2004.11.02 0 0 145
fuit = volt
Előzmény: luciluca (120)
MrJones Creative Commons License 2004.03.10 0 0 143
Tudsz mindent.
Előzmény: lezúziusz (142)
lezúziusz Creative Commons License 2004.03.10 0 0 142
Mr Jones !

Rólad ennyi bőven elég.

originalqszi Creative Commons License 2004.03.10 0 0 141
Lehetetlen, hogy akárki is írhatna a MIÉP sírkövére, mert addigra egyetlen ember sem maradna:)))))
MrJones Creative Commons License 2004.03.10 0 0 140
Itt oszlanak
a szittya
svábbogarak.
Nausea Creative Commons License 2004.03.10 0 0 139
Ricsericsebeátricse!
theow Creative Commons License 2004.03.09 0 0 138
"Feltámadunk?! Nem, nem, soha!"
tohotomtom Creative Commons License 2003.06.05 0 0 137
Szerintem a MIÉP-nek már annyi.
:-) Mégpedig???
Előzmény: dez1 (134)
Polgárelvtárs Creative Commons License 2003.06.05 0 0 135
van SZDSZ sírverses topik is.
Előzmény: dez1 (134)
dez1 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 134
Szerintem a MIÉP-nek már annyi.

Úgyhogy a topicindítás végül is jogos.

Polgárelvtárs Creative Commons License 2003.06.05 0 0 133

Az SZDSZ sem
élhet tovább nélküle
acontrecourant Creative Commons License 2003.06.04 0 0 132
Én ezt írnám:

Nem Pista,
csak a piszka.

nofene Creative Commons License 2003.06.04 0 0 131
Nofene!
"Volt. Bár ne lett volna."
egyket Creative Commons License 2003.06.04 0 0 130
Semmit, mert temetőbe csúnya dolog grefitizni.
Előzmény: Gall Zsolti (-)
elemes Creative Commons License 2003.06.04 0 0 128
Mit írnál a MIÉP sírkövére?

ideznem dantont, aki halala elott azt uzente robespierre-nek, hogy rovidesen koveti ot a verpadra...

Luby Creative Commons License 2003.06.04 0 0 127
1000wattos kampánycsend !
Tedd meg azt a szivességet ,hogy leírod nekem ,milyen helyesírási hibákat véltél felfedezni előző írásomban.
Tudom ,hogy a topic nem kettőnkről szól ,de Te tartalmilag egyetlen böffenetet sem engedtél el ,s mert nincs mondanivalód állítólagos iskolázatlanságomat fikázod .
Az írást tagoló jelek használata pedig stílus kérdése .A vesszőt ,pontot kettőspontot,felkiáltó és kérdőjelet tehetem közvetlenül a szó mőgé ,vagy a követő szó elé is.
Egy dolgot nem tehetek -nem felejthetem ki.De ez nem is lényeges !Ha van rá a hibajavítások után időd szíveskedj tartalmi kérdésekkel foglalkozni.Netán úgy véled ,hogy malaclopó versikének nevezett öklendezése jó,hasznos és helyénvaló volt ? Üdvözöl : Luby ,aki Gábor
1000wattos kampánycsend Creative Commons License 2003.06.04 0 0 126
Tudjuk. Csurka békerharcos, és szereti az idegeneket, főleg az izraelieket és a nemizraeileket.
Luby meg tanuljon meg helyesírni és emberi módon használni az írásjeleket.
Előzmény: Békeharcos (125)
Békeharcos Creative Commons License 2003.05.30 0 0 125
McMahon soraiból a primitívség és tájékozatlanság sugárzik. Olyan dolgokat, közhelyeket ír a MIÉP-ről, ami arról tanuskodik, hogy még egyetlen Csurka beszédet nem hallgatott meg, egyetlen MIÉP-írást nem olvasott el, csak a TV-t nézi naphosszat meg az újságokból építi fel a kopasz Csurkáról alkotott rémképét. Sajnálnivaló...
Előzmény: Luby (124)
Luby Creative Commons License 2003.05.28 0 0 124
McMahon !

Sajnállak ! Sok mindent olvastam már itt a neten ,de ennél ocsmányabb ,szemetebb ,aljasabb stófákat nem .Ha azt hiszed ez hasznos -tévedsz ! Ha azt hiszed ez szellemes -tévedsz!Ha azt hiszed ,ezzel segítessz elvbarátaidnak -tévedsz.
Az alsótagozatos versikéd tartalmilag aljas ;mint költemény primitív ,ritmikailag rossz.Politikailag -káros.Ha csak a gyűlölet és az ártó szándék vezérel ,akkor nem tudod leplezni
felkészületlenségedet .
Sajnállak !Nehéz lehet ilyen morállal és ilyen szellemi kapacitással élni a XXI.században !
Ne beszélj ,ne írj ,inkább fütyülj ! Luby ,aki Gábor

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.27 0 0 123
Csak azért nem kérem a kimoderálást, hogy lássa mindenki: ilyen az SZDSZ!
Előzmény: McMahon (94)
Luby Creative Commons License 2003.05.27 0 0 122
Az én sírfelíratom :
Itt nyugszik a MIÉP ,jót akartak rosszul ;a másik sírban az SzDSz rosszat akartak ,de jól !
Luby ,aki Gábor
Hy Creative Commons License 2003.05.25 0 0 121
Szvsz nem is lesz sírja...
luciluca Creative Commons License 2003.05.25 0 0 120
Egy kislányhang a latin fuit ('volt') igét ragozza iskolásan: "fui, fuisti, fuit, fuimus, fuistis, fuerunt".

üdv luciluca

PS. A Városligetben van egy sírkő FUIT felirattal, egy remek ember emlékezetére. Nem volt MIÉP-es!

Előzmény: srend (118)
srend Creative Commons License 2003.05.13 0 0 118
luciluca
FUIT

???

Előzmény: luciluca (110)
tohotomtom Creative Commons License 2003.05.13 0 0 117
Ez már sötétség a javából! :)
Előzmény: 123321lacus (115)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 116
fikanick vagy:

123321lacus adatai
Felhasználónév: 123321lacus
Email-cím: ladisz.1@netposta.net
Homepage: http://ladisz
Üzenetek száma: 4
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása Bemutatkozás: férfivagyok

feltehetoleg ez is te vagy:

123flaci adatai
Felhasználónév: 123flaci
Email-cím: mucush@mail.datanet.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 277
Státusz: Törzsvendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása Bemutatkozás: Huuuuuuuu, de kiváncsi vagy!!!

Előzmény: 123321lacus (115)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!