1000wattos kampánycsend !
Tedd meg azt a szivességet ,hogy leírod nekem ,milyen helyesírási hibákat véltél felfedezni előző írásomban.
Tudom ,hogy a topic nem kettőnkről szól ,de Te tartalmilag egyetlen böffenetet sem engedtél el ,s mert nincs mondanivalód állítólagos iskolázatlanságomat fikázod .
Az írást tagoló jelek használata pedig stílus kérdése .A vesszőt ,pontot kettőspontot,felkiáltó és kérdőjelet tehetem közvetlenül a szó mőgé ,vagy a követő szó elé is.
Egy dolgot nem tehetek -nem felejthetem ki.De ez nem is lényeges !Ha van rá a hibajavítások után időd szíveskedj tartalmi kérdésekkel foglalkozni.Netán úgy véled ,hogy malaclopó versikének nevezett öklendezése jó,hasznos és helyénvaló volt ? Üdvözöl : Luby ,aki Gábor
Tudjuk. Csurka békerharcos, és szereti az idegeneket, főleg az izraelieket és a nemizraeileket.
Luby meg tanuljon meg helyesírni és emberi módon használni az írásjeleket.
McMahon soraiból a primitívség és tájékozatlanság sugárzik. Olyan dolgokat, közhelyeket ír a MIÉP-ről, ami arról tanuskodik, hogy még egyetlen Csurka beszédet nem hallgatott meg, egyetlen MIÉP-írást nem olvasott el, csak a TV-t nézi naphosszat meg az újságokból építi fel a kopasz Csurkáról alkotott rémképét. Sajnálnivaló...
Sajnállak ! Sok mindent olvastam már itt a neten ,de ennél ocsmányabb ,szemetebb ,aljasabb stófákat nem .Ha azt hiszed ez hasznos -tévedsz ! Ha azt hiszed ez szellemes -tévedsz!Ha azt hiszed ,ezzel segítessz elvbarátaidnak -tévedsz.
Az alsótagozatos versikéd tartalmilag aljas ;mint költemény primitív ,ritmikailag rossz.Politikailag -káros.Ha csak a gyűlölet és az ártó szándék vezérel ,akkor nem tudod leplezni
felkészületlenségedet .
Sajnállak !Nehéz lehet ilyen morállal és ilyen szellemi kapacitással élni a XXI.században !
Ne beszélj ,ne írj ,inkább fütyülj ! Luby ,aki Gábor