Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002.02.12 0 0 131
Nem olyan rossz az :-)
Csak nehogy a halszem szoruljon a fejemre :-D
Előzmény: Törölt nick (130)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.12 0 0 128
lehet...
Pedig kipróbáltam volna a developer 2-őt T-max 400-on, aztán meg lenagyítani Ilfochrome Classicra...
Előzmény: dapa (127)
dapa Creative Commons License 2002.02.12 0 0 127
Na most már ismerem:-)
Véleményem szerint az FF dia iránt nincs számottevő piaci érdeklődés. Ilyen áron meg pláne.
A Kodaknak van egy Tmax Reversal kitje, amit a Tmax és TechnicalPan filmekhez lehet használni.(Meg a többihez is valszeg.)Ez 10-12 filmhez elég a fixir kivételével minden benne van csekély tizenvalahány rúgóért.
Lehet a doktorok is ezt vagy a módosított variációját használják.
dapa
Előzmény: HGyuri (124)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.12 0 0 126
Hát attól függ, mit akarsz vele elérni...
Zöld, illetve kék szűrősort szokták erre használni (tudtommal).
Előzmény: banacid (125)
banacid Creative Commons License 2002.02.12 0 0 125
Gyuri!
Milyen szűrőt tudsz ajánlani fekete-fehér portréhoz (nem műtermi)?
Előzmény: HGyuri (124)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.11 0 0 124
Ismeri valaki a DR5-ös eljárást?
Gurg Creative Commons License 2002.02.10 0 0 123
a Pan 400-ast inkabb Microphen-ben kene hivni
vagy valami egyéb Ilford hívóban
nem nagyon ajánlom a fenofortot
Előzmény: innovision (122)
innovision Creative Commons License 2002.02.10 0 0 122
Sziasztok! Illford Pan 400-as negát szeretnék hívni, használhatok hozzá olyan hívót, mint amit FortePan híváshoz használok (Fenofort). A hívási idő megfelelhet a Forte 400-asának 12-13 percével?
Élőre is köszi!
Gurg Creative Commons License 2002.02.07 0 0 121
köszi Fido!
a mélységélesség nem volt nagy kunszt
mivel szinte mindig 28-ast használok [szinte rá van hegesztve a gépre :) ], ott 8 vagy 11-es blendénél már kb. másfél métertől a végtelenig éles a kép, emellett mindig 400-as film van a gépben
néha nem is nyúlok az élességhez, csak az akcióra összpontosítok

a kép egy szabadtéri bútorpiacon készült Moldvában és az "elfáradt" kereskedők ott pihentek a sezlonyon :)

Előzmény: Fido Dido (120)
Fido Dido Creative Commons License 2002.02.07 0 0 120
Nagyon jók a képek. Nekem a frumoasa jött be legjobban. Nagyon el van találva, a mélységélesség is tökéletes, az ember szeme folyton mászkál az asztal, a tócsa és a "pihenő" család között.:-)
Gratula!

Fido

Előzmény: Gurg (119)
Gurg Creative Commons License 2002.02.07 0 0 119
jaj, nem 2.8F, hanem 2.8E
Előzmény: Gurg (103)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 118
azokon a vidékeken néha kevés a fotó...videókamera kell, annyi ökörség és baromság történik
Előzmény: HGyuri (117)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 117
nálam meglett volna :-D
Előzmény: Gurg (116)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 116
TriX 400, nyári félnapsütés, minimum 1/500, ehhez idengrángásos-bélcsavarodásos vitustánc-hahota kellett volna, hogy berázzam :))))))
Előzmény: HGyuri (115)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 115
hát akkor külön elismerés Neked, amiért nem kaptál röhögőgörcsöt, és nem mozdult be a kép :-D
Előzmény: Gurg (114)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 114
ez a szegény ember annyit bénázott, míg eddig felemelte! a bornyú majdnem megfulladt...
Előzmény: HGyuri (113)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 113
.. meg a moldva.jpg-n röhögtem egy 5 percet :-)
Előzmény: HGyuri (110)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 112
köszi HGyuri
igyekszik az ember
Előzmény: HGyuri (110)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 111
na végre!
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 110
ezek nagyon jó kis képek! Nekem a sztanna03 tetszett a legjobban!
Előzmény: Gurg (103)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 109
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 108
kep.tar.hu/kcris

user: foto
passw: fffoto

csak az alsó két 6*6 Focomat, a többi negatívról van scannelve

Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 107
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.01 0 0 106
Igy jelszo nelkul kicsit nehez megnezni. :)
Pedig kivancsi vagyok!

Csinalj egy nyilvanos albumot, es rakd oda a kepet!

Előzmény: Gurg (105)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 105
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 104
hmmm...ez nekem nem megy
Előzmény: Gurg (103)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 103
< IMG SRC="http://kep.tar.hu/kcris/index.phtml?aid=27511482&pid=580118" >

Rolleiflex 2.8F planar
Kodak RC papír
Focomat

Százbolha Creative Commons License 2002.02.01 0 0 102
Ja, én sem.
De úgy tünt ahhoz írod...
Előzmény: Gurg (100)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 101
24*30-as papírra
Előzmény: Ivan von Klein (98)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 100
neeem
a Nikkor obkjetív a képet alkotta a negatívon (én még nem hallottam 2.0/28-as nikkor nagyítóbjektivről :) )
a nagyitógépben van egy 100-as és egy 60-as Leitz Focotar

Százbolha igazad van
élőben az igazi
ha beszkennelem, már veszt az értékéből

Előzmény: Százbolha (99)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!