Nagyon jók a képek. Nekem a frumoasa jött be legjobban. Nagyon el van találva, a mélységélesség is tökéletes, az ember szeme folyton mászkál az asztal, a tócsa és a "pihenő" család között.:-)
Gratula!
neeem
a Nikkor obkjetív a képet alkotta a negatívon (én még nem hallottam 2.0/28-as nikkor nagyítóbjektivről :) )
a nagyitógépben van egy 100-as és egy 60-as Leitz Focotar
Százbolha igazad van
élőben az igazi
ha beszkennelem, már veszt az értékéből
A FF negatívokat akár 10x-esen is lehet pusholni, csak a szemcse nő meg? Olyan negákra gondolok, ahol ezt nem tüntetik fel külön. (pl.: Fortepan 100). A hívási időt hogy szokás ilyenkor általánosságban növelni?