neeem
a Nikkor obkjetív a képet alkotta a negatívon (én még nem hallottam 2.0/28-as nikkor nagyítóbjektivről :) )
a nagyitógépben van egy 100-as és egy 60-as Leitz Focotar
Százbolha igazad van
élőben az igazi
ha beszkennelem, már veszt az értékéből
A FF negatívokat akár 10x-esen is lehet pusholni, csak a szemcse nő meg? Olyan negákra gondolok, ahol ezt nem tüntetik fel külön. (pl.: Fortepan 100). A hívási időt hogy szokás ilyenkor általánosságban növelni?
Köszi mindenkinek a gyors és kimerít? választ.
Még egy kérdés. Lehet-e diafeltétes szkennerrel beszkennelni a negatívot, majd kinyomtatni? Ha igen, akkor mennyiért lehet ilyen szkennert kapni? (Vegyük figyelembe, hogy a pénztárca befolyásolja az igényességet :)