Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 117
nálam meglett volna :-D
Előzmény: Gurg (116)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 116
TriX 400, nyári félnapsütés, minimum 1/500, ehhez idengrángásos-bélcsavarodásos vitustánc-hahota kellett volna, hogy berázzam :))))))
Előzmény: HGyuri (115)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 115
hát akkor külön elismerés Neked, amiért nem kaptál röhögőgörcsöt, és nem mozdult be a kép :-D
Előzmény: Gurg (114)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 114
ez a szegény ember annyit bénázott, míg eddig felemelte! a bornyú majdnem megfulladt...
Előzmény: HGyuri (113)
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 113
.. meg a moldva.jpg-n röhögtem egy 5 percet :-)
Előzmény: HGyuri (110)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 112
köszi HGyuri
igyekszik az ember
Előzmény: HGyuri (110)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 111
na végre!
HGyuri Creative Commons License 2002.02.01 0 0 110
ezek nagyon jó kis képek! Nekem a sztanna03 tetszett a legjobban!
Előzmény: Gurg (103)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 109
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 108
kep.tar.hu/kcris

user: foto
passw: fffoto

csak az alsó két 6*6 Focomat, a többi negatívról van scannelve

Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 107
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.01 0 0 106
Igy jelszo nelkul kicsit nehez megnezni. :)
Pedig kivancsi vagyok!

Csinalj egy nyilvanos albumot, es rakd oda a kepet!

Előzmény: Gurg (105)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 105
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 104
hmmm...ez nekem nem megy
Előzmény: Gurg (103)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 103
< IMG SRC="http://kep.tar.hu/kcris/index.phtml?aid=27511482&pid=580118" >

Rolleiflex 2.8F planar
Kodak RC papír
Focomat

Százbolha Creative Commons License 2002.02.01 0 0 102
Ja, én sem.
De úgy tünt ahhoz írod...
Előzmény: Gurg (100)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 101
24*30-as papírra
Előzmény: Ivan von Klein (98)
Gurg Creative Commons License 2002.02.01 0 0 100
neeem
a Nikkor obkjetív a képet alkotta a negatívon (én még nem hallottam 2.0/28-as nikkor nagyítóbjektivről :) )
a nagyitógépben van egy 100-as és egy 60-as Leitz Focotar

Százbolha igazad van
élőben az igazi
ha beszkennelem, már veszt az értékéből

Előzmény: Százbolha (99)
Százbolha Creative Commons License 2002.01.31 0 0 99
A Nikkort a Leitz-vel adták????

Én inkább élőben nézném meg....

Előzmény: Gurg (97)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.01.31 0 0 98
Mekkora meretben?

28-as obi van a nagyitoban?

Előzmény: Gurg (97)
Gurg Creative Commons License 2002.01.31 0 0 97
a héten nagyítottam
film: Tri-X
papír: Ilford Gallery 3-as gradáció (baritpapír)
hívó: Ilford Bromophen
fixír: Ilford Hypam
nagyító: Leitz Focomat IIc
eredmény: padlófogás
objektív: Nikkor 2.0/28

remélem sikerül föltennem, hogy ne csak szavak legyenek

Gurg

innovision Creative Commons License 2002.01.22 0 0 96
Köszi a linket. Amugy kisérletező tipus vagyok:)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.01.22 0 0 95
Tenyleg, szerintetek dokupapirt lehet meg kapni valahol?
Előzmény: HGyuri (94)
HGyuri Creative Commons License 2002.01.22 0 0 94
Miért akarsz tíz lépcsőt pusholni? Grafikát akarsz fotó helyett? :-)
Push processing általában
Előzmény: innovision (93)
innovision Creative Commons License 2002.01.21 0 0 93
A FF negatívokat akár 10x-esen is lehet pusholni, csak a szemcse nő meg? Olyan negákra gondolok, ahol ezt nem tüntetik fel külön. (pl.: Fortepan 100). A hívási időt hogy szokás ilyenkor általánosságban növelni?
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.01.21 0 0 92
Igen.
Mennyi penz van ra?
Előzmény: gevike (90)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.01.21 0 0 91
Passz nekunk van egy-ket uveg. Abbol olyan keves kell hogy, meg eleg lesz egy ideig.

Nem lehet kapni?

Előzmény: Százbolha (89)
gevike Creative Commons License 2002.01.21 0 0 90
Köszi mindenkinek a gyors és kimerít? választ.
Még egy kérdés. Lehet-e diafeltétes szkennerrel beszkennelni a negatívot, majd kinyomtatni? Ha igen, akkor mennyiért lehet ilyen szkennert kapni? (Vegyük figyelembe, hogy a pénztárca befolyásolja az igényességet :)
Százbolha Creative Commons License 2002.01.21 0 0 89
Ja!

Ezeket kihagytam....

De mit tegyek a stop fűrdőbe???
1%-os ecetsav honnan?

Százbolha

Előzmény: Ivan von Klein (88)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.01.21 0 0 88
Ha filmet is akarsz hivni, akkor kell meg mas is.
-homero
-pontos meroedeny
-hivotank
-filmhivo (Itt figyelni kell milyen filmre dolgozol, mert Forte filmhivot igazabol csak Forte filmhez tudod hasznalni. Inkabb vegyel Ilfordot vagy Kodakot.)
-fixir ugyanaz mint a papirhoz
-cseptelenito helyett jo a sampon is
-nem letfontossagu de ha igenyes akarsz lenni szerzel egy kesztyut...

Az RC papir amator celra szerintem teljesen megfelel. Kevesebb ideig kell mosni is.

Szamolj a vizfogyasztas megugrasaval is ha sokat laboralsz. :)

Boltok:
- Soos: kb minden
- Forte mintabolt: minden ami Forte
- Syrex: vegyszer, papir talan laborcucc is

Előzmény: gevike (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!