Keresés

Részletes keresés

innovision Creative Commons License 2002.01.20 0 0 87
Ami kihagyható kezdésként Százbolha felsorolásából, és később pótolható:
-kapcsoló óra (kényelmetlen, de mérhető stopperrel az idő)
-szárító fényező (RC fotopapírt vásárolj)
Százbolha Creative Commons License 2002.01.20 0 0 86
Nagyítógép: 3-10e (jobb esetben teljes szett, akkor a többi nem kell)
Objektívek: 1-2e
Jó objektívek(pl: schneider): 20e/db
Tálak: 1-3e
Vegyszer (Forte hivó+fixir): 1,5e
SK.Lámpa: 1-2e
Kapcsoló óra: 1-2e
Csipeszek: 1e
Szárító/féynező: 3e
Papír: 13x18 karton 20db 1,5e, de van olcsóbb is.
Előzmény: gevike (85)
gevike Creative Commons License 2002.01.20 0 0 85
sziasztok,
milyen költséggel jár egy otthoni labor felállítása? láttam nagyítót 7-15 ezerig. mennyi a vegyszer meg a papír és mi egyéb szükséges hozzá?
banacid Creative Commons License 2002.01.15 0 0 84
Te melyiket használod?
Én T-max 100-t. Tudsz valami jobbat ajánlani? De azért köszi a címet!!!
Előzmény: s9ns (83)
s9ns Creative Commons License 2002.01.14 0 0 83
Keresgélj itt!

http://www.fotohaz.hu/osszhas.html

Előzmény: gevike (81)
banacid Creative Commons License 2002.01.07 0 0 82
megtudhatnam milyen nyersanyagra dolgoztal?
tudnal alyanlani valami nagyon jo FF filmet kul és belterit
Előzmény: gevike (81)
gevike Creative Commons License 2002.01.06 0 0 81
köszi a tippet, a Soósfotó tényleg olcsón hív el? (300) már csak a nagyításra kéne egy olcsóbb helyet találni, mert az 44 ill. 88 ft/kép. Ja és hol lehet A4 méretre nagyítatni fekete-fehéret?
Előzmény: innovision (78)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.01.06 0 0 80
azért óvatosan a nagy olcsósággal... a minőségért fizetni kell, nem is keveset...
Érdemes is. HP5 kodak professional papíron 40*30-ban nagyon klassz lett... nem is volt olcsó
Előzmény: gevike (77)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.29 0 0 79
innovision:
64-es FFről nem tudok, de Ilford Delta 100 50*70-ig jól bírja. Nagyon jól.

Trav

Előzmény: innovision (75)
innovision Creative Commons License 2001.12.29 0 0 78
Gevike!
www.soosfoto.hu
gevike Creative Commons License 2001.12.29 0 0 77
sziasztok,
segítsetek ha tudtok, légyszi. hol lehet olcsón fekete fehér filmet el?hívatni és nagyítatni? el?re is köszi.
Frankie_boy Creative Commons License 2001.12.28 0 0 76
Hali,

Régebben feszegettem a pofonos ládát a topicon, hogy egy barátom most megy férjhez. (Holnap lesz a nagy nap!)
Én erre Neopan SS 100-at is viszek.
Szeretném azt mondani, hogy merem ajánlani de ez az első alkalom, hogy használom.

Kinek mi a vélaménya erről a filmről.

Frankie

Előzmény: innovision (75)
innovision Creative Commons License 2001.12.25 0 0 75
Sziasztok! Milyen 64-es vagy 100-as FF negát ajánlotok A1-es nagyítás elkészítéséhez? Részletgazdag, gazdag árnyalattal rendelkező filmtipust szeretnék használni. Köszi előre is a tanácsot.
HGyuri Creative Commons License 2001.12.22 0 0 74
Akit érint: A Kodak leállt a 4x5-ös T-max 400-al :-(
Már csak a raktáron lévő készleteket lehet felvásárolni. Azután csak Plus-X lesz forgalomban..
Gurg Creative Commons License 2001.12.20 0 0 73
Kodak Xtolban hívtam Neopan 400-at, gyönyörű!
Mindenkinek ajánlom!

MoJo2 Creative Commons License 2001.12.20 0 0 72
Erőd fotocentrum féle.
Előzmény: Ivan von Klein (71)
Ivan von Klein Creative Commons License 2001.12.20 0 0 71
Ja. Milyen tanfolyam?
Előzmény: MoJo2 (70)
MoJo2 Creative Commons License 2001.12.20 0 0 70
Sajnos nincs saját felszerelésem.
Egy tanfolyamra járok az ottani cuccot használtam.
Gondolkodok saját beszerzésén is, csak nem tudom hova rakjam.

Hát biztos nem galéria minőség :) De én rájuk fogtam, hogy készek.

Előzmény: Ivan von Klein (69)
Ivan von Klein Creative Commons License 2001.12.20 0 0 69
Gratula :)
Milyen nagyitod van?

Hat ha ezek vegleges, kidolgozott nagyitasok akkor az nem rossz ido. :)

Előzmény: MoJo2 (68)
MoJo2 Creative Commons License 2001.12.20 0 0 68
Tegnap nagyítottam először FF negatívot saját kézzel.
Tetszik, igaz 3 óra alatt 5 képpel sikerült elkészülnöm :)

Ivan von Klein Creative Commons License 2001.12.20 0 0 67
En szinte csak ff-re fotozom.

Venni akarok most Kodak filmhivot. Melyiket ajanljatok?

Előzmény: Hayloft Ezekiel (65)
HGyuri Creative Commons License 2001.12.19 0 0 66
nem, nem halódik, csak kevés az érdeklődő. Nekem most lett készen egy tekercs FF-em, igaz nem HP5, csak egy Pan 100. De a képek között van 1-2 jó.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (65)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2001.12.19 0 0 65
eléggé halódó ez a topik, sajna nem tudom miért... csak a színes az igazi?

Mindenesetre az ilford HP5 nagyon nagyon szépre nyagyítható legalábbis 30*40-esben gyönyörű képek lettek...

L. Chen Creative Commons License 2001.12.14 0 0 64
igen, a sötét sarkok a legnehezebb ügyek. :(((
Előzmény: Hayloft Ezekiel (63)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2001.12.14 0 0 63
amióta nem a sajtólaborban hívatom azóta én merem használni újra... otthon sajna felszerél még lenne a híváshoz/nagyításhoz csak sötét meg idő nincs
Előzmény: L. Chen (61)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2001.12.14 0 0 62
hát inkább az exponálással lehet gond a maxban hívattam és nagyíttatom ők már cak értenek hozzája...
Előzmény: HGyuri (60)
L. Chen Creative Commons License 2001.12.13 0 0 61
nekem sem rokonszenves a fényespapír.
már évek óta szeretném a HP5-öt kipróbálni, de sajátkezelésben, és az még nincs.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (59)
HGyuri Creative Commons License 2001.12.12 0 0 60
abból még a 70x100 is, ha jól lett exponálva, és hívva!
Előzmény: Hayloft Ezekiel (59)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2001.12.12 0 0 59
köszi, azóta megoldódott, mert elmentem a laborba és kértem egy képet ami ilyen volt :))
Sokkal szebb, mint a fényes papír és gondolom az ujjnyomok is kevésbé látszanak rajta.

mit gondoltok hp5-re fotóztam abból még élvezhető lesz a 30*40-es méret?

H

Előzmény: L. Chen (57)
L. Chen Creative Commons License 2001.12.12 0 0 58
de sok 1.S. :((((
Előzmény: L. Chen (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!