Keresés

Részletes keresés

pint Creative Commons License 2004.05.28 0 0 7
ping

érdekel ez még valakit?

attoparsec Creative Commons License 2003.08.16 0 0 6
tudtok meg olyan jatokot, ahol az a lenyeg, hogy pogramozassal kel megoldani a feladatokat ?
attoparsec Creative Commons License 2003.08.10 0 0 5
Na nekem van teljes
honnan lehet szerezni ? itt Bp-en korulneztem mar par uzletben, de sehol sem hallottak rola.

A demo nagyon jopofa, de azert szivesen kiprobalnam a teljes verziot is.
Egyebkent a palyak egy script alapjan epulnek fel, ha belematatsz, letre lehet hozni barmilyen obiektumot, de az 'advanced' obiektumoknak nincs meg a grafikaja a demoban. Poenos, ahogyan letrehozol egy laboratoriumot, a palyan nem latszik semmi belole, de nagyot koppan amikor beleutkozol :) Vagy egy legged grabber-t, csak a labai latszanak meg a helyzetlampai (ezt erdemes kiprobalni, nagyon jo hangja van amikor maszkal :)
De azt is meg lehet nezni, milyen Huston belulrol, csak az emberke kezdo koordinatait kell megvaltoztatni a legelso palyan :)

A jatek megerne egy tovabbfejlesztest (halozatos mod kotelezo :) , nem tudom mit csinal a fejlesztocsapat, ez a jatek asszem tobb mint 3 eves.

Megerne a topikot eletben tartani, pl. azzal, hogy beirjatok az okosabbnal okosabb programjaitokat :)

En peldaul egy csomot kinlodtam , hogy a holdbeli palyan vegigvezessem a wingert a celkereszteken, aztan letoltottem egy erre irt progit es pofara estem, hogy milyen 1xu az egesz :))

ap.

Előzmény: DRCVGT (4)
DRCVGT Creative Commons License 2002.01.28 0 0 4
jaja Colobot rulz:)

Na nekem van teljes és a problem a következő voodoo3 3d kártyám van és azal nem tökéletes erre van vmi patch megoldás vagy ilyesmi pls help vki?

netchan Creative Commons License 2002.01.28 0 0 3
Hogy lehet erre feltelepiteni az 1.8e path-et?
Van ennek egy crackelt valtozata:

MYTCOL18.ZIP 1873238 13.10.01 Colobot Update v1.8e *CRACKED*

De sehol nem lehet letolteni.

Mondjuk ezt a programot megvennem, ha lehetne itthon kapni.

ps

Előzmény: ripper (2)
ripper Creative Commons License 2002.01.12 0 0 2
qczi.warez.hu-ról le lehet szedni, nem hosszú.
Lokator Creative Commons License 2002.01.10 0 0 1
Nem hal meg a topik, csak azert sem!!! :-))) colobot rulez!
Van valamerre valakinek full verzio? Esetleg info, hogy honnan...
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.05 0 0 0
eddig 0-szor prábáltam ki a programot, és ezután is 0-szor fogom, így 0 az esély, hogy tudok segíteni :-)
Előzmény: Sztrelnyikov (-)
Sztrelnyikov Creative Commons License 2001.10.29 0 0 topiknyitó
Elakadtam az Amnezia pályán, ahol vissza kell találnom az űrhajóhoz. Ha valaki játszott már ezzel a játékkal, segítsen!

Egyébként aki meg nem ismeri az alkotást: alapvetően primitívnek is mondható 3D-s játék, ahol küldetésről küldetésre egyszerű feladatokat kell megoldanunk robotok segítségével. A játék ÍZE abban áll, hogy nem csak a kurzorral vezérelhetjük a robotokat, hanem C++ szintaktikájú programnyelven is. Csak emiatt érdemes 10 év felett kipróbálni. 10 év alatt pedig rettentően hatékony c++ oktatóprogram.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!