Keresés

Részletes keresés

kmm Creative Commons License 2002.08.11 0 0 2
na errol se tom miez :P
Lozsa Creative Commons License 2001.10.29 0 0 1
Nem tudom, nem ismerek ilyen egyént...
Előzmény: GAMER (0)
Lozsa Creative Commons License 2001.10.27 0 0 topiknyitó
Én Lozsa vagyok az NLD klán tagja, és azért írok ide, hogy elejét vegyem a mocskolódásnak ami elkezdődött miszerint mi szemét hackerek, crackerek ill. virusküldözgetők vagyunk...
A tény, hogy minket kirúgtak EQ4-ről.

Vélemény:
A portscan igaz, tényleg megtörtént (csak a 21-es porta, úgyyhogy fél perc alatt lezavarta 100-as timeouttal).
Szerintem nem ez akasztotta a hálót, hanem az hogy mindenki warezolt mint állat. Mi is. De ha ennyire ki akarták volna tiltani a warezt, meg az FTP-t akkor mért nem kötötték ki, hogy megosztani tilos, vagy csak jelszóval. FTP ellen pedig amit Cheese vetett fel, hogy miért nem blockolják a switch-eken a 21-es portot... Csak a 80-ast és a 27015-öst kellett volna átengedni...
Ha valaki pedig ezeken ftp-zik akkor az már szándékos dolog, úgyhogy oké ha elzavarják.
Mellesleg ha ilyen komolyan veszik a warezt akkor kérdem én: MI A FASZÉRT CSINÁLTAK WAREZ FTP SZERVERT AZ EGYIK FONTOS EQ SZERVERBŐL????? RÁADÁSUL AZON AMELYIKEN A NEVEZÉSEK, JELSZÓLEKÉRÉSEK, STB.. MENTEK PÁRHUZAMOSAN...

A jelszórackelésról pedig annyit, hogy aki egy SETI at home-ot password-crakelő alkalmatosságnak néz az vagy hülye primitív állat, vagy egyszerűen paranoiás...

Na ennyi volt... Várom a véleményeket akár magánba is...

lozsa@freemail.hu, www.nld.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!