Keresés

Részletes keresés

btotyi Creative Commons License 2001.10.30 0 0 10
Az igazság az, hogy még mindig nincs dhcp-nk. Ha összefutok az üzemeltetőkkel, megkérdezem, hogy bind-os e a szerver.Őszintén ezzel a kérdéssel nem igazán foglalkoztam mivel más irányú elfoglaltságot (külső rendszerek összekapcsolása és programozás) ad az SAP.
Előzmény: wrí (9)
wrí Creative Commons License 2001.10.30 0 0 9
Megoldást is találtatok rá? BIND mennyiben megoldás erre a problémára, vagy azokat az IP címeket is becachelné?
Előzmény: btotyi (7)
qury Creative Commons License 2001.10.29 0 0 8
A SUSE 7.2-n lév? sap szerver meg database csomagokról mi a véleményetek?
Nem értek a témához, érdekel és nem tudom, hogy érdemes-e azokkal a csomagokkal kezdeni valamit....
btotyi Creative Commons License 2001.10.29 0 0 7
Biztos, hogy cacheli az IP címet, csak az időre nem emlékszem. Mikor a DHCP-t csinálták nálunk, akkor merült fel ez a probléma.
Előzmény: wrí (5)
identicalmcqc Creative Commons License 2001.10.29 0 0 6
a java.sun.com-ot mar probaltatok?
wrí Creative Commons License 2001.10.29 0 0 5
bazzz..
valoszinuleg a sun-os jre volt meg.
ujra felmentem az ibm oldalra, leszedtem az 1.1.8-as jret, feltettem es most kiralyul fut.
viszont kegyetlen lassu, a regi sapguival ugy megy mint a villam.
viszont ha mar sap, nem tudom nalad elofordult e mar olyan, hogy saplpds nyomtatonal, ha a sapot futtato unix servereken nem bind van, hanem mezei hosts file es ipt valtoztatsz, valami modon az sap ezt jo ido elteltevel veszi csak eszre. mintha valahogy becachelne a hostokhoz tartozo ip cimeket.
ezt mar tobb helyen kerdeztem, eddig senki sem tudott mondani evvel kapcsolatban semmi biztatot.
Előzmény: btotyi (4)
btotyi Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4
Bocsi. Nekem is 1.1.8-as jre-m van. (az 1.3-as az windozos)

Nem tudom mi a különbség a két jre között. A SAP-tól kapott Test drive CD-én IBM-es van. Amit korábban letöltöttem az is IBM. Több helyen (SuSE,Mandrake, RH) gond nélkül megy.Nálad mi a probléma ?

Előzmény: wrí (3)
wrí Creative Commons License 2001.10.28 0 0 3
a README-ben ibm jre-rol irnak, viszont az ibm oldalan elkuldenek a sun oldalara. van kulonbseg a ket jre kozott?
Előzmény: btotyi (2)
btotyi Creative Commons License 2001.10.27 0 0 2
Szerintem 1.3 java kell neki. Nálam legalábbis azzal, gond nélkül megy.
Előzmény: wrí (1)
wrí Creative Commons License 2001.10.27 0 0 1
ha jol emlekszem, akkor mysap.com
kell hozza egy ibm jre 1.1.8-2 vagy ujabb is,
utana pedig elvileg futna.. de nem.
Előzmény: gamorra (0)
gamorra Creative Commons License 2001.10.27 0 0 0
nem lenne nulla, ha sikerülne!!!

Egyébként engem is érdekelne, de még en is próbáltam honnan lehet ezt egyáltalán letölteni?

wrí Creative Commons License 2001.10.26 0 0 topiknyitó
futtatta mar valaki _sikerrel_ a linuxos javas klienst?

(jre118_v3 van a gepen)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!