Keresés

Részletes keresés

kormianita Creative Commons License 2013.03.25 0 0 5

Elveszett Kormi! Budapest, III. kerület! Karcsú testalkatú, rövid fekete szőrű, zöld szemű, kb másfél éves kandúr cica. Tiszta fekete! 209618324

Vivu Creative Commons License 2012.04.17 0 0 4

Ez az, találjunk partnert a felelőtlen szaporításhoz! Gratulálok... Menj el inkább egy menhelyre, és nézd meg, hány ilyen "fajtatiszta" macska fordul meg ott, milyen állapotban, ha a kedves gazdik megunták a cicázást.

equiseti Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3

.

állati emlék Creative Commons License 2001.10.28 0 0 2
Maj meglátod!
:)
Egyébként szerintem jobban teszed, ha valami rendesebb, díjnyertes macsekot keresel párnak egy tenyésztônél. És, mint nyilván láttad, van matskás topi is, biztos ôk is segítenek.
Előzmény: bfarkash (1)
bfarkash Creative Commons License 2001.10.27 0 0 1
Ki az a M0kuss ???

És miért jaj nekem ???

Különben is mi bajod az egésszel? Szerintem nem egyedül kűzdök ezzel a problémával, fajcicával mégsem rohangászhatok a szomszédba (amúgy házicicusom is volt és imádtam).

Negativizmus suxx!!!

Előzmény: állati emlék (0)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.27 0 0 0
Na, majd mindjárt jön M0kuss, azt akkor jaj, neked!

Én figyelmeztettelek...

Előzmény: bfarkash (-)
bfarkash Creative Commons License 2001.10.26 0 0 topiknyitó
Úgy gondolom régóta dukálna egy ilyen fórum már a netre. Aki kiscicát szeretne kedvencének, mindig bajban van, ritka ugyanis amikor könnyen találunk papát-mamát saját cicusunk mellé alomalapítás céljára. Én sem önzetlenül írok.

Van egy tündéri Brit Kék Rövidszőrű cicusom. Őkelme kandúr, és már szívesen kanna (sic). Keresek tehát Brit Kék cicalányt akivel közös almot alapíthatnának (törszkönyv, oltások vannak).

Addig is kedvcsinálóul itt a cicus "honlapja". Itt minden infót megtalálsz róla.

http://www.extra.hu/adorado

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!