Keresés

Részletes keresés

overwhelmed Creative Commons License 2009.09.07 0 0 44
Gyakoroltam ezt a kettőt kb. 6 éven keresztül, de nem érzem úgy, hogy haladnék vele.
Persze azért biztos haladtam, csak sajnos még mindig képtelen vagyok nem úgy viselkedni, ahogy nem szeretnék viselkedni.

Megerőszakolni a természetemet nem tudom, a lóláb ki fog lógni. Így inkább az előnyeiről és az értékeiről szeretnék tájékozódni, hogy el tudjam viselni.
Előzmény: Törölt nick (41)
overwhelmed Creative Commons License 2009.09.07 0 0 42
Gyakoroltam ezt a kettőt kb. 6 éven keresztül, de nem érzem úgy, hogy haladnék vele.
Persze azért biztos haladtam, csak sajnos még mindig képtelen vagyok nem úgy viselkedni, ahogy nem szeretnék viselkedni.

Megerőszakolni a természetemet nem tudom, a lóláb ki fog lógni. Így inkább az előnyeiről és az értékeiről szeretnék tájékozódni, hogy el tudjam viselni.
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 41
Igazad van ! És azért tartasz ott ahol vagy mert ezt gondolod magadról.
De akkor mi a gond ?
------" Jaj ilyen vagyok, jaj ! "------
Ezt ismételgetitek, és csodálkoztok ?

Megoldás érzékeny lelküek számára:
1. Gondolataid tárházát nyisd ki más irányokba is :)
2. Figyeld meg cselekedeteid és tégy másképp ! :)

Megoldás magyarul:
1. Ne mondj ilyeneket.
2. Ne viselkedj úgy, ahogy nem szeretnél viselkedni.

A következő gyakorlatot akkor árulom el, ha az előző 2-vel végeztél
Előzmény: overwhelmed (39)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 40
Igazad van ! És azért tartasz ott ahol vagy mert ezt gondolod magadról.
De akkor mi a gond ?
------" Jaj ilyen vagyok, jaj ! "------
Ezt ismételgetitek, és csodálkoztok ?

Megoldás érzékeny lelküek számára:
1. Gondolataid tárházát nyisd ki más irányokba is :)
2. Figyeld meg cselekedeteid és tégy másképp ! :)

Megoldás magyarul:
1. Ne mondj ilyeneket.
2. Ne viselkedj úgy, ahogy nem szeretnél viselkedni.

A következő gyakorlatot akkor árulom el, ha az előző 2-vel végeztél
Előzmény: overwhelmed (39)
overwhelmed Creative Commons License 2009.08.21 0 0 39
Rettenetesen unom, utálom és szenvedek attól, hogy ilyen a karakterem.
Próbálok változni, de nem úgy tűnik, hogy menne.

Légyszi világosítsatok fel ennek a temperamentumnak az előnyeiről, mert magamtól én sajnos nem látom.

Az extróknak gyakorlatilag minden könnyebben megy (érvényesülés, életképesség, párválasztás, satöbbi)

Fiatalon introvertáltnak lenni a szégyennel és a cikivel egyenlő úgy érzem.
Lázadhatnék ez ellen, de minek.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 38
...ágyikóját egy csendes nyugodt férfiuval? :))
introgirl Creative Commons License 2002.11.18 0 0 37
Kedves Misu, üdvözöllek, és bármelyik topicomban szeretettel hallgatunk meg - ezt garantálom. Hadd folyjon az a mese, van időnk!
Előzmény: -MISU- (34)
divatlila Creative Commons License 2002.11.18 0 0 36
Támogatom a javaslatodat,de Te is átnézhetnél. :))
Nem láttalak még ott ma.
Előzmény: Broe (35)
Broe Creative Commons License 2002.11.18 0 0 35
Sztem nézz át a HSP-be!
Előzmény: -MISU- (34)
-MISU- Creative Commons License 2002.11.18 0 0 34
introgirl írta: "...Annó úgy vettem észre, hogy a topic meghalt..."

Én eddig csak az Autó-Motor és a HUSZ fórumokba írtam, de "lelki problémáim" miatt úgy gondoltam, keresek egy nekem valót és nem terhelem őket offtopic ügyekben. Nézelődtem, aztán látom: friss topic,csak 33 hozzászólás,ezt érdemes átolvasni. Majd introgirl hozzászólásából (33) vettem észre, hogy februárban kihalt (mármint a topik, és nem introgirl), majd szeptember végén (mily' költői vagyok) újraindult.
Szóval azért vagyok itt, mert magamba fordultam. Most írhatnék az előzményekről, de tapasztalatból tudom, hogy a hosszú írásokat nem mindig olvassák végig... Ha van rá igény, esetleg belekezdhetek és talán Ti is tudtok segíteni.
Köszi, hogy végigolvastad a hozzászólásomat !(Vagy alulról kezded az olvasást...)

Előzmény: introgirl (33)
introgirl Creative Commons License 2002.11.18 0 0 33
Ó, jó napot kívánok!
Annó úgy vettem észre, hogy a topic meghalt. Most ki keltette életre?
Úgy látszik, előbb ismerősöket kellett keresnem az egyekneegyekben, és második topicom jóval sikeresebb.

Veled, veletek mizujs?

Előzmény: Másik nick (28)
Másik nick Creative Commons License 2002.11.17 0 0 32
Amikor először láttam, én is gondolkoztam rajta egy kört. :)
Előzmény: platania (31)
platania Creative Commons License 2002.11.16 0 0 31
"lelkiélj!", nem?
Előzmény: dArbre (30)
dArbre Creative Commons License 2002.11.16 0 0 30
Most azt nézem, hogy mi a franc az a "leliélj!" Komolyan...
Előzmény: dArbre (27)
platania Creative Commons License 2002.11.15 0 0 29
Nem, ez egy inrtovertált topic... befelé fordul...
Na azért viccen kívül, nem tudom mit lehetne folytani
én is lenni introvertált, csak fiú kivitelben:)
Másik nick Creative Commons License 2002.11.15 0 0 28
Itt is szia.:)
Miért kerülöd ennyire ezt a helyet? Közben meg itt pörögsz a fórumon. Mintha rontástól félnél a saját topikodban. :)
Előzmény: introgirl (19)
dArbre Creative Commons License 2002.09.25 0 0 27
Nem halott! Leliélj!
Előzmény: Caidhan (26)
Caidhan Creative Commons License 2002.09.25 0 0 26
introvertált fórum egy év alatt huszontöt hozzászólással... asszem nem túl meglepő.

egyébként én is ölég intro vagyok, csak most nem fogok halott topikban lelkiélni...

dArbre Creative Commons License 2002.09.23 0 0 25
Trichotillomániás. Tépkedem a saját hajamat. Van egy ilyen topic, én nyitottam. Ott megtudhatod. : )
De lehet, hogy bele kéne vennem az egyéb önsanyargató dolgokat is, mint a vagdosás, égetés.. és akkor többen jelentkeznének.
Előzmény: LaLoca (24)
LaLoca Creative Commons License 2002.09.21 0 0 24
Bocs...MICSODÁS???
Előzmény: dArbre (23)
dArbre Creative Commons License 2002.09.21 0 0 23
Ja, én is intro vagyok, meg trichotillomániás... : ) Mivel abban nem találtam sorstársakat, megkértem néhány ismerőst, hogy legalább ők válaszoljanak... Intro is ilyen ismerős és most láttam, hogy neki is van egy saját fórumja. Úgyhogy illőnek láttam viszonozni a látogatást.
Előzmény: LaLoca (22)
LaLoca Creative Commons License 2002.09.21 0 0 22
Ugye? :))

De hogy lásd, hogy mennyire intro vagyok, Te mit csinálsz erre? Te is intro vagy? :)))

Előzmény: dArbre (21)
dArbre Creative Commons License 2002.09.20 0 0 21
Szia!
Nincs gond, ha nem fáj. : )
Előzmény: LaLoca (20)
LaLoca Creative Commons License 2002.09.20 0 0 20
Sziasztok!

Én is Intro és Girl is vagyok. De nekem jó így. :) Mi ezzel a gond? Van ezzel gond?

introgirl Creative Commons License 2002.02.19 0 0 19
Szia nemguru!

Bocs a késői válaszért, kicsit elkerültem ezt a helyet. Ha akarsz beszélgetni erről a problémáról, írj nyugodtan, és felélesztjük a topicot. Vagy emilezhetsz is! Ez a hely kicsit elbátortalanít.

Cillitnek: szia kedvenc tisztítószerem! :) Remélem, azóta jobban vagy, látom, a témád még pörög.

ig.

Előzmény: NemGuru (18)
NemGuru Creative Commons License 2001.12.29 0 0 18
topiknyitó: ez tök nagyon érdekes, én is hasonló cipöben kullogok: vágyom a társaságra, de nem azért, hogy ott vezessem a slágerműsort, hanem hogy feloldódjak benne.

máskor meg kifejezett igényem van arra, hogy egy nyugodt és harmonikus helyen egyedül legyek. afféle "jajnebáncsvirág" lennék?

Cillit Creative Commons License 2001.11.08 0 0 17
Hé, Introgirl, mindig elkerüljük egymást a topicomban. Írsz, aztán én rövidebb-hosszabb idő után válaszolok, de te már nem nézel vissza. Kár, mert jó veled beszélgetni. Bár jobb lenne, ha éjfél felé mindketten már aludnánk, nem bagolykodnánk.
Előzmény: introgirl (13)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.08 0 0 16
Borsószem princess azóta többször nicket változtatott, jelenleg Bridget Jones néven irogat mindenféle topic-okba. Ha esetleg keresnéd, akkor itt van.
Előzmény: introgirl (13)
Autista Creative Commons License 2001.11.08 0 0 15
Kedves intro, azért elárulhatnád, hogy tulajdonképpen mi a problémád.
Előzmény: introgirl (13)
pynky Creative Commons License 2001.10.26 0 0 14
Jajbocsánat, tényleg asszony vagyok. De csak kicsit változott a kapcsolatunk, amióta összeházasodtunk :))
Nem, nem Borsószem pr. vagyok, és ismert sem vagyok, csak bizonyos körökben vagyok ismertebb. De azért valamit mutat, hogy annakidején, mikor elkezdtem netezni és ircelni, végig egy nickem volt, olyan 4 évig, és az összes adat valós volt. Mostmár nem merném ezt megcsinálni. Akkor simán elöfordult, hogy én gépeztem, a telefonom meg közben csörgött, mert ircen be volt irva a nevem mellé. És soha nem csesztetett senki, _akkor_ :)))

p.

Előzmény: introgirl (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!