Keresés

Részletes keresés

Rodrigezzz Creative Commons License 2008.05.24 0 0 349
Figyelem!

Frissen alakult Ghost Recon klb az iwiw-en. Csatlakozzatok!!!
borsalino Creative Commons License 2004.01.14 0 0 348
Hali mindenkinek! Hol találhatnék magyarnyelvű Ghost recon végigjátszásokat?
Tommx Creative Commons License 2003.08.07 0 0 347
Sorry. Nem chat hanem cheat.
Tommx Creative Commons License 2003.08.07 0 0 346
Hi.

Most játszottam az UBIn, és valami sensor chat-ről veszekedtek az embere. Tudtok erről valamit?

Csodaszarvas Creative Commons License 2003.06.29 0 0 345
Szerintetek van esélyem rá, hogy 1.3.5-ös verziójú GR-el játszak valaha a neten? :o)
Csak mert félek hogy a tört gémemre nem megy fel az 1.4-es paccs.
Csodaszarvas Creative Commons License 2003.06.27 0 0 344
Nos nekem fent lesz a desert is meg az island is, mar mindent vegig nyomtam kozepfokozatban vagy 3x, meg szedtem le palyakat. :o)
Patchot meg nem tettem fel, mert asszem a kuldeteslemezekben magukban is van nem?
Akkor az ubit megnezem kozelebrol, azt a server ip-t hol kerem el?
Előzmény: pele_ (343)
pele_ Creative Commons License 2003.06.27 0 0 343
csak olyanokkal tudsz jatszni akikkel megyezik a verzio szamod. Ez fugg attol is, hogy milyen patchek es kuldeteslemezek vannak fent. Foleg az utobbitol.
Nehanyan jatszanak az alappal is.
altalaban 1.4 ig nyomjak fel.
plusz erdemes a Island .... -t (keso van nm jut eszebe :) es a Desert Siege kuldetes lemezeket feltenni, ha tudod.
Szerencsere talalni jo csapatokat.
Ha bemesz egy helyre erdemes elkerni a server IP-jet, mert ha a jatekbol csatlakozol es nem az UBI-n keresztul akkor a Pinged jelentosen lecsokken, ami a jatekelmeny noveli.
ird meg, ha megvagy a patch-ekkel.
Sokat vacakoltam a tort verziokkal, de nekem nem ment a kuldetesekkel. Vegul megvettem az Ebayrol . :) Most jo!
Előzmény: Csodaszarvas (342)
Csodaszarvas Creative Commons License 2003.06.26 0 0 342
Némá ki van itt, szasz!! :o)))

Hát akkor felteszem mondjuk holnap estefelé, és fel is lépek majd.
Csak mostanában kurvasok időt elvisz egy bizonyos petrucci úr oktató videója ... :o)))
Igazából olyasmikre is gondoltam, hogy patch meg mod meg ilyenek, szal mi kell ahhoz hogy játszani tudjak.
Régen a rainbow sixet nyomattam egy csapattal igen sűrűn, oda fel kellett tenni mindenféle kiegészítőt, ezért kérdem hogy ide mit illik.
Jah meg olyan embereket keresek akikkel ésszel csapatban lehet játszani nem death matchet :o)))

Előzmény: pele_ (341)
pele_ Creative Commons License 2003.06.26 0 0 341
Hello.
Az ubi.com -on regisztrald magad. teleipteni kell asszem egy kis progit ami beleptet majd. van ott cset es latod a szerverelet is.
400-600 gep jatekos szokott lenni.
keresd mrlevi -t :))
Mikor jatszanal?
Előzmény: Csodaszarvas (340)
Csodaszarvas Creative Commons License 2003.06.26 0 0 340
Hali!

Az van hogy szerváltam adslt, és kérdem mit kell feltenni meg hova köll menni egy jó kis csapatos bevetésre, így esténként. Tud valaki 5letet adni? :o)

pele_ Creative Commons License 2003.04.29 0 0 339
Sziasztok!
Honnan tudnek tolteni egy GR .bint-t?

1.0.0.2 -es rip-em van es azt sehogy sem tudom patchelni, mert a path-ek nemlatjak installaltnak.

Meg a kuldetes lemezek sem...

Luys Creative Commons License 2003.03.22 0 0 338
Szasztok. Honnan lehet letölteni magyarítást a játékoz, mármint ha lézetik egyáltalán? előre is köszi
Hoz_hun Creative Commons License 2003.01.08 0 0 337
Nah megoldottam a problémát.
Elolvastam egy csomó külföldi fórumot. A probléma nem egyedüláló, sőt ennél több tipushiba is előfordulhat. Az Ubi-ok általában mindig azt válaszolták, hogy frissitse az illető a driverjeit (95% ezt válaszolták), de lényegében ez nem segít. A probléma az hogy szarul van megírva a progi és az újabb konfigokkal lehetnek gondok. A patchek meg össze vannak gárnyolva. Bár a v1.3 jónak tűnik, a v1.4 csak akkor tegyétek fel ha elkerülhetetlen, mert gondok lehetnek vele. Jobban mondva vannak, ezt az Ubi-ok is elismerik és - állítólag - dolgozank már rajta.
Ha valaki hasonló gondba ütközik egy két tipp:
- *új driverek* ez csak azért mondom mert az Ubi-sok mindenre ezt válaszolták.
- Hiába javították még mindig gondot okozhat az árnyékok lekezelése. Vedd le, segíthet.
- Modok közül egy legyen aktív, a többit tedd inaktivvá, mert összeveszhetnek.
- Eax is gondot okozhat. A kikapcsolása segíthet.
- A legfontosabb (nekem ez segített), tisztán újratelepíteni a játékot és sorba pakolni fel a cuccokat. Ha van elég hely, akkor csinálj másolatot a GR-röl mielött uninstallálod. Ez különösen akkor segít ha missiok betöltése alatt szimplán kilép a Win-be. Ilyenkor a régi GR-böl a megfelelő mappot cseréljük le. Nem tudom a logikáját, de ez nem csak nekem vált be.

Mindenkinek további jó játékot.

Hoz_hun Creative Commons License 2003.01.07 0 0 336
Nem 32 hanem 128. Mármint Gf4 Ti 128. Elírtam.
Előzmény: Hoz_hun (335)
Hoz_hun Creative Commons License 2003.01.07 0 0 335
Srácok tanács kéne!

A következő a problémám. Letöltöttem a DS és a IT. Na meg a v1.3 és v1.4 patchet meg a NoCDexe hozzájuk. Felteszem minden király, elkezdek DS (most már az árnyékok is jók). Hopp egyszer kifagy. Na nem baj gép újraindít folytatom. Megcsinálom az első küldetést, összecuccolok a másodikra tölti a pályát aztán tölti, aztán tölti...közben zenél szvsz kifagy. Újra próbálom, megint, sőt néha kifagy amikor az egész gamet indítom.
Találkozott valaki ilyennel? Mitöl lehet? Esetleg a NoCdexe-töl? Ma majd újratelepítem az egészet és nem teszem fel a v1.4 patchet meg az IT(persze míg a DS nyomom).
Ja más ezt már megoldottam de nem tudom mitöl volt. Az alap game 14 küldetéséhez érve kilépett a win-be. Csinálhattam bármit. Újrainstalláltam, működött. Ezután a 15 küldi-nél lépett ki. Megint install megin működik, de most (kiváncsiságból megnéztem) 14 lépett ki újra. Szerencsére félrettetem az előzőt (GR-t copy-tam) map14 másol viszza. Csont nélkül ment mind a 14 és 15. Az első változatnál a 15 még nem. Kiváncsiságnól összehasonlítottam a két map könyvtárat eredmény: egyforma (csak az egyik müxik a másik nem). Felülirtam az új müködő 15 mappal, így az is müködik. Szvsz mindkettő alap GR jól fut, de nem tudom miért.

Ha kifagyásokhoz tud valaki hozzászolni, kérem segítsen ötletével.
A konfigom: AMD 1600, 512 Ram, GF4 Ti32, Sb live 5.1, 60 Gb wincseszter, Win98Se.

Csodaszarvas Creative Commons License 2002.12.13 0 0 334
Aha! Kössz! :)
Előzmény: WaseK (333)
WaseK Creative Commons License 2002.12.12 0 0 333
Az elnyomás arra jó, hogy fedezőtüzet adnak a katonák, ha meglátnak egy tangót. Illetve ebbe nem lenne poén, az elnyomás lényege abban van, hogy ha a tangó bebúlyik egy fa mögé, akkor is lőnek abba az irányba(ergo fedezőtüzet adnak) fedezékben tartva a célszemélyt, hogy egy másik emberrel megközelíthessük.
Előzmény: Csodaszarvas (332)
Csodaszarvas Creative Commons License 2002.12.11 0 0 332
Hali!

Kérdés: egész pontosan mire használható a 9-es parancs, azaz a dupla zöld tüzelés? 'Suppress' vagy mit ír ki rá.

Tnx.

pedro870 Creative Commons License 2002.10.04 0 0 331
Hmm, aszondod még a Desert Siege-nél is jobban sikerült? Az nekem nagyon bejött. Na megyek, átnézem újra az ftp-ket. :)
Előzmény: -Seaweed- (330)
-Seaweed- Creative Commons License 2002.10.04 0 0 330
Nuh vegigvittem :))

ha elfogadtok tolem egy ertekelest ime: :))

Nagyon jo..bar GR addonoknal megszokott rovidsegu ;|
Talan jobban sikerult mint az elozo a Desert Siege !
Nagyon tetszettek az animaciok es vegre minden kuldetes elott van nemi szosszenet :))
Valtozatos tajak, viszonylag eleg nehez es "hajtos" mappok, jo hangulatu jatek meg igy is hogy ez a 3. bor a rokarol :)
Uj fegyverek jok..bar nem mind "hasznalhato" (eggyik masik igencsak alul van meretezve szvsz..de skilles katona jol banik ezekkel is :)

Multi reszt meg nem neztem nem tudom mik azok az ujdonsagok amiket irktak..majd holnap :)) brrr ma :D

csa

Sea

WaseK Creative Commons License 2002.10.03 0 0 329
Na, akinek van erre ideje:)
Régebben én is ezt csináltam:)
Előzmény: -Seaweed- (328)
-Seaweed- Creative Commons License 2002.10.03 0 0 328
Aham, bar nekem IL2 mellett alig van idom GRezni szal mas bele se fer igazabol (mar ha ugy csinalom ahogy szoktam :D, nekiulok es nyomatom mig vege nincs ...legutoljara a Mafia volt 2 nap alatt :D)
Előzmény: WaseK (327)
WaseK Creative Commons License 2002.10.03 0 0 327
Egyszer lesz egy izom gépem, akkor én is visszatérek az Il2-höz, addig meg csak figyelem a történéseket:)

Igy marad a GR és addonjai, meg a SOAF, a héten meg megnéztem a Prisoner of War nevü progit is.
Egyszer érdemes végigcsinálni szerintem:)Az ötlet mindenesetre jó:)

Előzmény: -Seaweed- (326)
-Seaweed- Creative Commons License 2002.10.03 0 0 326
Aha..bar en nem ezert..hanem inkabb a modokban levi fegyverek es skinek miatt szeretem oket...
pl. SD Scout nagyon cool :)), meg G8 modban az a kurva sok skin...hmmm :))
Előzmény: WaseK (325)
WaseK Creative Commons License 2002.10.03 0 0 325
Modokat azért nem szeretjük, mert abba már mindenki belepiszkál kézzel meg stb, és a fene se tudja, hogy mennyire egyenlőek a dolgok benne:)
Tudom ez valami paranoia, de amióta a Rogue Speart profi szintre hoztuk fel csapatmunkában, és lassan, tapasztalatból megmondtuk, hogy ki csal és hogyan, azóta ilyen vagyok:)
Előzmény: -Seaweed- (324)
-Seaweed- Creative Commons License 2002.10.03 0 0 324
jaaaaaaaaa es az uj nagy kedvencet kihagytam :))

Speznaz 1.0 rulz :))

Előzmény: -Seaweed- (323)
-Seaweed- Creative Commons License 2002.10.03 0 0 323
MAugy multiban inkabb IL2zok..de neha neha osszejovunk egy kis GR re is..azt meg modokkal nyomjuk :)) (pl nagy kedvenc a Bajabravo's G8 mod, meg a Navy Seals 1-2, de a GRM4 is jo :))
Előzmény: WaseK (322)
WaseK Creative Commons License 2002.10.03 0 0 322
Ok köszike:)
Na meglátom mennyi idő alatt tudom leszedni:)
Előzmény: -Seaweed- (321)
-Seaweed- Creative Commons License 2002.10.03 0 0 321
Jah ezek FTPk
Előzmény: WaseK (320)
WaseK Creative Commons License 2002.10.03 0 0 320
Inkább világíts meg, hogy ezekre az ip címekre ftp-vel tudok bemenni?:)
Előzmény: -Seaweed- (319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!