Keresés

Részletes keresés

-Grandmaster- Creative Commons License 2018.06.14 0 0 16
Gege.of.PeT Creative Commons License 2002.08.14 0 0 15
pc-n nincs vkinek nocdpatch hozza?
DarkSlide Creative Commons License 2002.06.27 0 0 14
Szerintem is király a Crazy Taxi!!!!!!!!!!!
Itthon is megvan DC-n meg amúgy is játszottam vele játékteremben
Na csá!
DARKsLIDE
mrcsigi Creative Commons License 2001.10.28 0 0 13
hol lehet megnézni v. megszerezni ezt a játékot?
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 12
adataimnál nézd meg
Előzmény: zsozsox (10)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.24 0 0 11
Neked melyik gépen van meg? Amúgy nincs meg a második rész. Tegnap sikerült eladnom a DC-t. Sikerült már végig vinned a Crazy Boxot?
Előzmény: diszkoboj (9)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.24 0 0 10
Engem nagyon érdekelne, mi a webcímed? Köszi a felajánlást!
Előzmény: Törölt nick (8)
diszkoboj Creative Commons License 2001.10.23 0 0 9
Miért akarod eladni? Sok pénzt úgysem kapsz érte!
Amúgy elég kellemes játék, de túl jó eredményeim még nem voltak. Meg van neked a 2. rész is?
Előzmény: zsozsox (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.23 0 0 8
Sok munkát csináltam már, sokszor barátoknak is (nekik persze szivességből és ingyen). Egy egyszerűbb lap, ha már megvan a tartalmi rész, akkor az arculatot össze lehet hozni pár nap alatt (éppen, hogy jön az ihlet). A legutóbbi munkámat az egyik barátom nak csináltam. Kb egy hónapig tartott, míg az arculat kialakításától eljutottam a teljes felépítésig. Ha érdekel, hogy hogyan dolgozok, a honlapomon megnézheted. Igaz, a honlapomon csak a 3 legjobb és legnagyobb munkám szerepel (a többi csak pár oldalból álló weblap, olyanok, amihez még a nevemet sem adtam). Ha érdekel a weblapkészítés szólj, szívesen segítek. Ha kell csinálok is elfogadható áron.
JABASIC: a programot nem ismerem, de a nevéből arra következtetek, hogy ez egy olyan program, amivel JAVA és BASIC programokat lehet írni.
Előzmény: zsozsox (7)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.23 0 0 7
Kiknek készítettél eddig weblapot? Mennyi időt vesz igénybe egy ilyen elkészítése? Egyik barátomnak van egy PS2-je. Ajándékba jár hozzá egy demó CD. A CD-n elég sok játék van (pl:SSX) és van még egy JABASIC nevű program is hozzá. Nem tudod esetleg, hogy mire kell ezt használni?
VÁLASZODAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.23 0 0 6
MS Front Page Express + Jegyzettömb (ill. néha Netscape Composer, vagy Dreamweawer >> csak a Netscape kompatibilitás miatt kellenek).
Előzmény: zsozsox (5)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.23 0 0 5
Én 14 éves vagyok nekem DC-m van(Dreamcast). Apámnak van egy PC-je és azon szoktam játszani,néha. A DC-t most próbálom eladni de nem valami sok vevő van rá. Milyen programon szoktad késziteni a weblapokat?
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.22 0 0 4
PC-m van. Először egy 486-ot, most egy P1-133MHz-s gépet használok. Elmesélném, hogy mire használom a gépet, amikor épp nem gamer topicokat nullázok poénból: Most 17 éves vagyok, kb 12 éves koromig játszottam, aztán az egyik ismerősöm szép lassan leszoktatott erről a szokásomról (de jól tette!). Azóta inkább csak dolgozok a géppel és netezek. Játszani általában a buszon, vagy vonaton szoktam a mobilommal (kígyó), miután már kivégeztem a HVG-t, Népszabit, meg többi újságot.
2 db játékot tűrök meg, amivel a haveromnál egyszer-kétszer egy évben játszok fél órát: RailSlim, valamit Railroad Tycoon, bár ezek következnek abból, hogy szeretem a közlekedést.
Egyszóval: Leszoktattak a játékokról (ezúton is köszönöm az illetőnek), azt az időt olyan dolgokra fordítom, amiből még bevételem is van (weblapkészítés).
Előzmény: zsozsox (3)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.22 0 0 3
Bocs! Egy valamit nem értek. Miért nem kedveled az ilyen játékokat? Konzolod van,esetleg PC-d?
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.22 0 0 2
huhh, le ne harapd a fejem :)
Előzmény: zsozsox (1)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.22 0 0 1
Sehogy? Az egy nagy nulla? Szerinted,de az én véleményem az,hogy ez egy nagyon jó játék. Azt hiszem,hogy sokan mások is azt mondják,mint én.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.21 0 0 0
seh0gy, az egy nagy 0! Utál0m a játék0kat, csak itt mindíg lehet 0-zni :)
Előzmény: zsozsox (-)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.21 0 0 topiknyitó
Hello MINDENKI!
Első játékom ez volt. Tök király a játék. Ez nekem nagyon bevált! Ti hogy vagytok ezzel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!