Keresés

Részletes keresés

Kacsa16 Creative Commons License 2014.08.02 0 0 25

Hát még most!

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.19 0 0 24
de régen írtak ide.........
karesz4 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 23
Üdv!

Emberek!!!

Én vagyok az egész DK-ban a legnagyobb Bayern fan...

Áruljátok el, hogy mi a vérnek csináltatok újabb topicot a CSAPATNAK, mikor már több, mint egy éve létezik egy FC BAYERN MÜNCHEN topic????

Üdv:

Karesz

Hajrá BAYERN!!

religioner Creative Commons License 2001.10.26 0 0 22
Tény, hogy tavaly nagyon undorító focit játszottak, a bajnokságban pláne, de idén nagyon látványosan és eredményesen játszanak.

Ja, és tavaly a BEK-et is megérdemelten nyerték meg. Oda vissza pofozták a média 2 kis kedvencét: MU, Real.

toni polster Creative Commons License 2001.10.26 0 0 21
Kedves divatoló kolléga!
Ha jól emléxem, tavaly pont a sokat istenített Real vertük ki oda-vissza. Ne mondd hogy antifoci volt Jerry gólja, vagy hogy Scholl középkezdés után átcselezte magát a félpályán.
És a 4-1 otthon antifoci volt. Vagy amikor Madridban szívtatok le 4-2 re.
Na neee...
Előzmény: D Cortez (15)
Tempo007 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 20
"Aki a Spanyol vagy Olasz stílust szereti az a Németet utálja"

Na ennél a mondatodnál vontam le a konklúziómat;te kib@szottul hülye vagy.
Hogy a túróba lehet,az hogy én nekem mind a három fekszik?

Egyébként jó lenne ,ha nem egy ilyen egyoldalú meccsből indulnál ki,jó hogy nem fog magából kiadni mindent a Bayern,ha látják,hogy qrva gyenge a kaiser...

Előzmény: D Cortez (11)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 19
És Karesz még nem írt ide???
Na majd szólok neki!
gabika18 Creative Commons License 2001.10.24 0 0 17
Aha,ide jarunk.
Remelem a nagysagos Lupo ur megengedi ezt nekunk...
Persze ha nem,az sem baj!
Előzmény: Lupo a farkas (16)
D Cortez Creative Commons License 2001.10.24 0 0 15
Nem Polster barátom, nem savanyú a szöllő. Én a REAL MADRID-nak drukkolok, de ha nyer a Juve a Roma vagy a Depor akkor sem "savanyú a szöllő" jobban örülnék persze ha a MADRID nyerne, de elismerem. A bayern viszont nekem abszolute az Anti-foci csapata pont úgy ahogy a Liverpool. És ha te Elber vagy Sergio cseleit nézed akkor ott van Spanyolország ahol ezer ilyet látsz egy meccsen. Ezek itt mind szépek amiket mondtál csakhogy ezeket a szépségeket nem lehet összehasonlítani azokkal amiket egy MADRID, egy Roma, egy Depor vagy ilyen stílusu csapatok meccsein lehet látni. És attól még, hogy 5-1 meg 4-1 re nyer attól még egy (SZERINTEM) szar unalmas csapat. De egyébként a Madrid is 5-1, meg 4-1-re nyer PL: Espanol, Lokomotív, Anderlecht, Csak hát őkezerszer szebben. De zárjuk is le itt a témát mert én nem tudom megváltoztatni a te véleményedet és te sem a enyémet.
Előzmény: toni polster (12)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.10.24 0 0 14
"Még a menedzseretek is azt mondta..."

Egy "apróság", amit nem jegyeztem meg. Nem vagyok Bayern-drukker, sőt, nagyon nem szeretem őket. Én az olasz focit szeretem, mivel az olasz bajnokságban játszik a kedvenc csapatom.
Ám attól, mert egy csapat nem szimpatikus nekem, még nem bántja a hiúságomat, ha elismerem az erényeit. A Bayern München pedig bőségesen fel van ruházva erényekkel. Kiegyensúlyozott európai és hazai szereplés, sok gól, remekül összerakott csapat. Meg gyakran látványos játék. A BL-döntőben is a Valenciának drukkoltam tiszta szívből. Csak sajnos aznap este is a Bayern játszotta a focit.

Előzmény: D Cortez (11)
EN228 Creative Commons License 2001.10.24 0 0 13
Csak azt nem ertem, hogy miert nevezitek ezt nemet focinak? Tegnap este igy leptek palyara: Kahn - Sagnol, Kuffour, N. Kovac, Lizarazu - Szalihamidzsics, Hargreaves, Fink, Sergio - Pizarro, Santa Cruz. Tele van nemetekkel:-))
Előzmény: toni polster (12)
toni polster Creative Commons License 2001.10.24 0 0 12
Hát igen, rohadtul undorító ahogy Elber átfűzi a védőjét, vagy Fint kapásból perdít ponta kapufa mellé, meg hát ugye Sergio cselei...
Szegénykéim, hát savanyú a szőlő. Nehogy az már szar unalmas csapat legyen, ai 5-1, 4-1 ill. 3-1-re nyer.....
Előzmény: D Cortez (11)
D Cortez Creative Commons License 2001.10.23 0 0 11
Ha neked ez a foci tetszik... Még a menedzseretek is azt mondta, hogy a bayern csak eredményes focit játtszik és ezt a látvány rombolásával éri el. Szóval nem csak divat szidni a Német focit. Aki a Spanyol vagy Olasz stílust szereti az a Németet utálja. Ez így van rendjén.
Előzmény: _Zoltán_ (10)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.10.23 0 0 10
Őrület!

A Bayern öli a focit? Ez sületlenség. A bajorok játszák szemre is az egyik legtetszetősebb játékot. Nekem legalábbis nem tűnik antifocinak. Ők a legstabilabb csapat Európában, csak ugye manapság divat utálni a német focit... Ez a gárda a világ bármelyik komoly bajnokságát meg tudná nyerni. A Bundesliga nem a legerősebb pontvadászat, vannak ott kifejezetten gyenge csapatok(pl. a Cottbus), de a Bayern ettől még -szerintem - a kontinens talán legjobbja.

gabika18 Creative Commons License 2001.10.22 0 0 9
Nehez ugy...
De vegulis a te hozzaszolasod ravilagitott hogy ez most itt megint egy szelmalomharc lesz,illetve lenne ha belemennek.
En lattam a Kaiserslautern elleni mecsuket,es nekem szorakoztato volt.De miert?Mert en nekik szurkoltam.Nekem szorakoztato volt a 4 gol,a nehany nagyobb helyzet,stb...
Hozzaszolasod alapjan te legfeljebb egy delutani meccset akartal megnezni,es nem szurkoltal senkinek.Ilyen szemmel nezve lehet nem volt jo meccs,ezt viszont ugytunik mar en nem tudom megitelni...
Es pontossan ilyen alapon nekem egy olasz,spnyol vagy akarmilyen meccs lehet unalmas,es unalmas is neha,mivel nem szurkolok senkinek.Ezert csak akkor mondom azt hogy megerte megnezni ha valami kiemelkedoen izgalmas,erdekes tortenik.
Hat izgalmas peldaul biztos nem volt a Bayern-K.Lautern...
Előzmény: D Cortez (8)
D Cortez Creative Commons License 2001.10.22 0 0 8
Ja. Csak tudod gabika ha megnézed a Kaiserslautern elleni meccsüket akkor megkapod a választ. A bayern nyer 4-1-re de semmi szórakoztatás nélkül. Nekem is csak úgy sikerült végignézni, hogy megpróbáltam kiszedni, hogy miért is lehet szeretni ezt a csapatot. És sajna nem sikerült. De azt megfogattam, hogy bundesligát sem nézek többé az biztos. Focigyilkos németek!!!!!!
gabika18 Creative Commons License 2001.10.22 0 0 7
Bar nincs igazad,de legyen,a Bayern oli focit.
Na de akkor hol volt tavaly az a sok,hu de nagyon szepen jatszunk mi most,csapat?
Tudtommal minden meccs 0-0-rol kezdodik,es ha egy csapat csak oli a focit,akkor az hogy nyer?
Marpedig eleg sokszor sikerult ez a bravur az elmult evben,meg az iden is.
Felrertes ne essek en nem mondom hogy a Bayern a vilag legszorakoztatobb csapata,de azert el lehetne ismerni hogy egy kicsit tudnak is...

Előzmény: Kapusi Péter (1)
Tutenko Creative Commons License 2001.10.20 0 0 6
Ki tudja???
Előzmény: elcondor (4)
Tutenko Creative Commons License 2001.10.20 0 0 5
Ki tudja?
Előzmény: elcondor (4)
elcondor Creative Commons License 2001.10.20 0 0 4
Mi a francnak ennyi bayernes topic?
Kapusi Péter Creative Commons License 2001.10.20 0 0 3
A humorista visszatér...
Előzmény: Tutenko (2)
Tutenko Creative Commons License 2001.10.20 0 0 2
A szakértö!
Előzmény: Kapusi Péter (1)
Kapusi Péter Creative Commons License 2001.10.20 0 0 1
Na menjetek a p****ba... ÖLITEK A FOCIT!!!!

Petya

Jgermeister Creative Commons License 2001.10.20 0 0 0
Na ez egy 0 topic. :)
toni polster Creative Commons License 2001.10.20 0 0 topiknyitó
Hát Bayernes kollégák nagyon szárnyal a csapat. Hát még ha visszatér Effe és Scholl. Azt hiszem, kezdhetjük ünnepelni a 2002-es bajnokot:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!