Már-már azt hittem, működik, de csak azt tudtam meg, hogy
1. hibás a jelszavam. Ezt ismerem egy ideje, már nem ijedek meg nagyon, csak kicsit szorongok, hogy vajon létezem-e még...
2. az adatbázishoz való hozzáférés nem sikerült, rendszergazda értesítve (gondolom, holnap reggel 9 - 10 körül ér be).
Viszont "tetszett" a hibaüzenet fejlődése: adottak - adodtak - adódtak; mindössze egy hozzáfűzni valóm van: a két mondatrész közül minden javítgatás ellenére (nekem) szemet-fület bántóan kimaradt a vessző. Szomorkásan állapítom meg mindazonáltal, hogy az Index sajtó- és helyesírási hibáinak tömegéből alig rítt ki ez a kicsike.
Azért még mindíg bizalommal várom a javítás végét, hajrá Indexmail csapat!
Rohejes, hogy epp a minap lottem le a freemailos cimem mert meg ennel is gyalazatosabban mukodott - nem azert, de mukodott legalabb. Ket percenkent spontan vetelese volt, de addig elolvastam ket levelet...
Most menjek vissza a freemailhoz vagy varjak amig a Filjuk szereznek egy vinyot (mert ugye 13-an az is volt mar, hogy betelt) ?
Nos - sajnos engem (is) kellemetlenül érint a leállás. Viszont szvsz nem árt arra előre gondolni, hogy a fontos levelek számára ne ingyenes mailcímet adjunk meg (ha lehetséges).
Ilyen leállást már tapasztaltam máshol, nem csak magyar hanem külföldi ingyenes szolgáltatónál is - előfordul, bele kell kalkulálni ezt is.
Szóval - szvsz nem igazán érdemes váltani, mert amennyiben müxik, az imail egyike a legkomfortosabbaknak.
Azért abban én is bízom, hogy hamarosan ismét komfortos lesz... ;)
Épp olvasgattam a leveleimet, amikor kivágott a rendszer a főképernyőre, majd amikor újra be akartam jelentkezni, közölte, hogy hibás jelszó. Azóta is ezt játsza velem. MIÉRT???