Keresés

Részletes keresés

club Creative Commons License 2002.02.15 0 0 12
Translator Creative Commons License 2002.02.14 0 0 11
NEM MEGY!

Amikor be akarok lépni, mindig azt írja ki, hogy "A bejelentkezési idő lejárt. Kérjük lépjen be újra."

Translator

kallaci Creative Commons License 2002.02.11 0 0 10
Már-már azt hittem, működik, de csak azt tudtam meg, hogy
1. hibás a jelszavam. Ezt ismerem egy ideje, már nem ijedek meg nagyon, csak kicsit szorongok, hogy vajon létezem-e még...
2. az adatbázishoz való hozzáférés nem sikerült, rendszergazda értesítve (gondolom, holnap reggel 9 - 10 körül ér be).

Viszont "tetszett" a hibaüzenet fejlődése: adottak - adodtak - adódtak; mindössze egy hozzáfűzni valóm van: a két mondatrész közül minden javítgatás ellenére (nekem) szemet-fület bántóan kimaradt a vessző. Szomorkásan állapítom meg mindazonáltal, hogy az Index sajtó- és helyesírási hibáinak tömegéből alig rítt ki ez a kicsike.

Azért még mindíg bizalommal várom a javítás végét, hajrá Indexmail csapat!

Translator Creative Commons License 2001.12.06 0 0 9
Így utólag egy tipp: a főoldalon is be lehet lépni, nekem az működött.
Tinua Creative Commons License 2001.11.19 0 0 8
Ugy nez ki maradok, mukodik !!! :)))
Tinua Creative Commons License 2001.11.19 0 0 7
Rohejes, hogy epp a minap lottem le a freemailos cimem mert meg ennel is gyalazatosabban mukodott - nem azert, de mukodott legalabb. Ket percenkent spontan vetelese volt, de addig elolvastam ket levelet...
Most menjek vissza a freemailhoz vagy varjak amig a Filjuk szereznek egy vinyot (mert ugye 13-an az is volt mar, hogy betelt) ?

Kedves Filjuk,

nem vagyok versenylo de HIANYZIK A BOXOM! ;´((((

Előzmény: Cheese (5)
karma police Creative Commons License 2001.11.18 0 0 6
valami tipp, hogy mikor lesz jó?
(elég kellemetlen helyzetben vagyok miatta)
Előzmény: forest (3)
Cheese Creative Commons License 2001.11.18 0 0 5
Nos - sajnos engem (is) kellemetlenül érint a leállás. Viszont szvsz nem árt arra előre gondolni, hogy a fontos levelek számára ne ingyenes mailcímet adjunk meg (ha lehetséges).
Ilyen leállást már tapasztaltam máshol, nem csak magyar hanem külföldi ingyenes szolgáltatónál is - előfordul, bele kell kalkulálni ezt is.
Szóval - szvsz nem igazán érdemes váltani, mert amennyiben müxik, az imail egyike a legkomfortosabbaknak.
Azért abban én is bízom, hogy hamarosan ismét komfortos lesz... ;)
Előzmény: episode (4)
episode Creative Commons License 2001.11.18 0 0 4
Érdekes hiba lehet, ami két napos leállást eredményez egy ekkora forgalmat bonyolító cégnél.
forest Creative Commons License 2001.11.17 0 0 3
technikai problema tortent pentek este, a hiba kijavitasan mar dolgoznak.

indulatokat megertem.
forest

Pavel Creative Commons License 2001.11.17 0 0 2
Péntek óta nem megy. Bosszantó.

Pavel

Előzmény: Filly (1)
Filly Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1
Biztos valaki alulképzett és -fizetett szerencsétlen törölt egy fájlt...

???

Filly Creative Commons License 2001.10.12 0 0 0
Nincs itt senki illetékes?
Filly Creative Commons License 2001.10.12 0 0 topiknyitó
Épp olvasgattam a leveleimet, amikor kivágott a rendszer a főképernyőre, majd amikor újra be akartam jelentkezni, közölte, hogy hibás jelszó. Azóta is ezt játsza velem. MIÉRT???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!