Keresés

Részletes keresés

netizen Creative Commons License 2001.10.30 0 0 3
Újabb nyavajám...
Adott 1 visual studio installer 1.1. Hogyan lehet a telepítendő alaklamzás shortcut-ját a user programs almenüjébe vagy a programs-nak 1 almanüjébe pakoltatni vele? Nekem csak a "Users's start menu"-be sikerült beletöfködni. Nagyon hálás lennék a megfejtésért, ami elég sürgős lenne. Birkóztam 1 hete az InstallShield 5.1-gyel is (ami a vstudio 6-ban van default), no az meg a user's Personal folder-t nem tudja és ráadásul nagyon nem tudtam a filozófiájával azonosulni
ricsip Creative Commons License 2001.10.15 0 0 2
Eléggé most kezdhetted ezt a fórumozgatást, hogy 3 nap múlva már türelmetlenkedsz, hogy nem írt neked senki választ a problémádra.

Ez egy más világ. Itt a segíccség önkéntes alapon megy, senki nem kap érte semmit, az segít, aki tud, és akar.....

Ha gyors segíccség kell, akor lehet hívni a telefonos segíccséget... :)

Hozzá kell szokni, hogy itt nem mindenki azt lesi ugrásra készen, hogy mikor válaszolhasson a kérdéseidre.

Sztem az 1-2 hét elfogadható, ha nem túl populáris a téma, akkor az 1 hónap.... vagy soha.

Érdekességképpen nézd meg a 2-3 évvel ezlőtti topicokat, van aki még azóta se kapott választ, a kérdése elmerült a süllyesztőben.

Nem kioktatás akart lenni, hanem jótanács, tapasztalatok alapján.......

Előzmény: netizen (0)
sip pista Creative Commons License 2001.10.15 0 0 1
mit hisztizel? legalább megúsztad a nullázást :-))
Előzmény: netizen (0)
netizen Creative Commons License 2001.10.15 0 0 0
Közben meglett a +fejtés. Kinéztem az msvcrt forrásából. RC file-t kellett írni ;> Kicsit furi hogy nem jött válasz. Ennyire féltitek kinkeservvel(?) megszerzett tudásotokat, kedves profik? Lehet hogy nagyon kezdő kérdés volt, de ugye mindenki volt 1x kezdő...
Előzmény: netizen (-)
netizen Creative Commons License 2001.10.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok
Van 1 apropo aminek alapján nyitom ezt a topicot.
Gondolom vagyunk 1 páran akik átkirándulun néha-néha windozer plafra fejleszteni, és orrbavág a mássága, idegensége. Olyan tök elveszettül érzi magát az ember. Profik lécci segitsetek ;>
Tudom hogy lammer a kérdés 1 profinak de második napja használok visual studiot. Szal van 1 dll projectem ami nem nativ hanem a QT tmake-kel hoztam létre. Hol és milyen módon lehet meghatározni a verzó infokat, ugymint
(company name, internal name, Language, Original filename, Product name, Oroduct Version)

Minden választ előre is kösz:
netizen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!