Keresés

Részletes keresés

vigo01 Creative Commons License 2021.01.16 0 0 4

Shop-os munkakörről tudna vki írni? Most lenne lehetőségem jelentkezni.

Hillery26 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 3

Tud nekem segíteni valami? Benzinkúton shoppos vagyok, le járt a próbaidőm, el akarnak küldeni tanfolyamra, de azt mondják azt nekem kell fizetni. Valóban így van? Nem a munkáltató fizetni, az továbbképzést?

leha Creative Commons License 2001.10.09 0 0 2
ha elolvasol néhány benzinkutakkal és fogyasztóvédelemmel kapcsolatos toikot, könnyen rájössz, honnan a pénz ...
Herbie_ Creative Commons License 2001.10.09 0 0 1
hihi
Előzmény: TamasS (0)
TamasS Creative Commons License 2001.10.09 0 0 0
biztos tobb az atlagos kereset, mint 0 forint
Herbie_ Creative Commons License 2001.10.09 0 0 topiknyitó
Minap hallottam, hogy az illető napi átlag keresete 10e forint (shop-os lány) egy VIII ker-i benzinkútnál. Állítólag semmi simli csak borravaló. Kezdő a lány, még nem tudja a fogásokat. Mesélt arról, hogy most került oda egy másik lány aki Ferihegy mellet volt shop-os de elküldték, mert áll. nem adott számlát. Ez ekkora bűn? Nekem sose adnak, nem is kérek. Na a lényeg az, hogy a leányzó ott napi 25e-t kaszált.
Nem tudom elképzelni, hogy ennyit lehessen keresni, még tisztességtelenül sem. Vagy mégis? Ha csak havi 15 napot dolgozik akkor is 150e lenne a keresete? Nem sok az egy kicsit a szinte semmiért? Tényleg ennyi borravalót adnak az autósok? Ha magamból indulok ki akkor nem.
Szóval hogy is van ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!