Keresés

Részletes keresés

VonZso Creative Commons License 2002.06.14 0 0 24
baró, ezt ma kipróbálom !
má' csak egy csajt kell felszednem, meg egy kutyát beszereznem :-))))
ha nem jön össze akkor maradok a biztonságos szexnél, bal kéz tarkó alatt, jobb kéz fütykösön és idegesn rángatja :-))
gyerek se lesz belőle és pozitivnak se hívnak :-)
Előzmény: kodzsek (23)
kodzsek Creative Commons License 2002.06.14 0 1 23
hasonfekve nem tudok horkolni :((
az jon nagyon be, hogy hanyatt fekszem, fingok egy 15 masodperceset, ettol kimegy az asszony is meg a kutya is, en meg szep kenyelmesen alszom a franciaagyban :)))

K.

Előzmény: VonZso (21)
raistlin Creative Commons License 2002.06.13 0 0 22
Én ez azzal szoktam turbózni, hogy odabent jól összeszorítom az izmaimat. És jöhet a "kibírjatovább?" !
Előzmény: GHETTOBOY (20)


VonZso Creative Commons License 2002.06.13 0 0 21
ahhoz mit szótok, amikor a férfi hason fekszik, a nő hason fekszik mellette és mindketten horkolnak :-)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.06.13 0 0 20
Nálam is ez a favorit!
Előzmény: JetBoy (8)
raistlin Creative Commons License 2002.06.13 0 0 19
Jungfrau!

Ez a pozíció nekem is nagyon bejött, de annyit hozzá kell tenni akockázatok és mellékhatások tekintetében, hogy nekem egy ilyen vadabb kivitelezés után lila lett a vállam - a párom állának viszont semmi baja. Pedig nem vagyok magas. :-)

Előzmény: Jungfrau (17)
SuperBoy Creative Commons License 2001.10.26 0 0 18
Tényleg idővel kialakul pár kedvenc testhelyzet! De ez nőtől (másik partnertől) is függ, azaz minden kapcsolatomban más pózok voltak amik mindkettőnknek beváltak. Sőt, volt ami valakivel nem volt teljesen jó, mással meg isteni...
Előzmény: szalka (3)
Jungfrau Creative Commons License 2001.10.17 0 0 17
Ami nagyon bejövös, mikor a férfi fekszik a hátán, enyhén nyitott lábakkal és a nö a férfire fekszik, szintén háttal - lábaival nagyobb ivben szétnyilva.
Kézzel a csiklót és a melleket tudja a férfi izgatni és közben ugye az aktus is folyik...
Nagyon tutti, csak ajánlani tudom...
_MrB_ Creative Commons License 2001.10.17 0 0 16
Hát jó, ha az embernak van képzelőereje ~ ; )
aliz_..
Hát, én 62kg, kedvesem valahol 70 körül ( szerintem 72, de ő utálja a mérleget ) S nagyon bejön a póz. Max kicsit elzsibbad a combom a végére, de ugyvélem, ez bőven az elhanyagolható kellemetlenség kategória ~ ; ))
Előzmény: diolen (15)
diolen Creative Commons License 2001.10.17 0 0 15
A 2. poziturát szeretem. De mi úgy szoktuk, hogy a nyújtott lábamra merőlegesen "betérdel" (azaz a lábai között van az én nyújtott lábam, a behajlított lábam rárakom az ő lábára) a barátom és így mélyen tud behatolni. Ezt hívjuk mi "makraménak".
Előzmény: _MrB_ (2)
aliz_mok Creative Commons License 2001.10.16 0 0 14
Tényleg korrekt, csak valószínűleg agyonnyomnám a végére, bár azt mondja, imádja a súlyomat - de nem akarom, hogy közben múljon ki ;)

Előzmény: _MrB_ (9)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.16 0 0 13
Lehet, hogy bukom Rád? :-)
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.16 0 0 12
Te minden hol megtalálsz ?
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.16 0 0 11
A póz nekem is bejön.
Rubenske én "bemehetek"? ;-)
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.16 0 0 10
Jól beszélsz nekem is ez a kedvenc pózom. Hátránya átlagnál picit kisebb mérettel már nem kivitelezhető. Na ezért most biztos kapok de tényleg így van.
Előzmény: JetBoy (8)
_MrB_ Creative Commons License 2001.10.16 0 0 9
Prószáld ki az előző hozzászólásom 1.-es pózát. Csókolózás szempontjából is korrekt ~ ; )
Előzmény: aliz_mok (7)
JetBoy Creative Commons License 2001.10.15 0 0 8
A személyes kedvenc nálam az, amikor a csaj hason fekszik, te pedig hátulról/felülről/valahogy belehatolsz... mmm :)
aliz_mok Creative Commons License 2001.10.15 0 0 7
:))) úgy tűnik. Én szeretem, mert imádok közben csókolózni.
Előzmény: A halálfa szára (5)
forever Creative Commons License 2001.10.12 0 0 6

Dejavu-m van.
"Hölgyeim! Önök........"
Ua másképp.

Na nem az irígység beszél belőlem.
Sok sikert halálfa.

.

A halálfa szára Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5
Na mi van? Mindenki misszionárius?
Sheme Creative Commons License 2001.10.09 0 0 4
Hi!

Rendkívül cool az oldal. Nem szégyen az, ha az ember fia tanácsokat olvas, hogy minél magasabb szintre kerüljön ebben a csodálatos világban. Köszi a linket!

"Jobb adni, és még jobb lesz kapni!"

Előzmény: _MrB_ (2)
szalka Creative Commons License 2001.10.09 0 0 3
"Legkedvesebb testhelyzet nem nagyon van. Legalábbis akinek van, az önző, s nem elég kreativ, hogy másikat keressen. "
Hmmmm. Pedig a statisztikak szerint a legtobb allando parnak a kezdeti mindenfajta kiserletezes(kinek mi jo) utan kialakul 2-3-4 kedvenc testhelyzete amit nap mint nap hasznal. Termeszetesen emellett ezeregy mas poz is bejon a kepbe, de inkabb fuszerkent, az alapizek melle :-))
Előzmény: _MrB_ (2)
_MrB_ Creative Commons License 2001.10.08 0 0 2
Mondjuk nézz körül itt.
Legkedvesebb testhelyzet nem nagyon van. Legalábbis akinek van, az önző, s nem elég kreativ, hogy másikat keressen.
De ha eléggé vállalkozó kedvü vagy, próbáld ki valamelyiket ezek közül:
1.: leülsz, kinyujtott lábakkal ( földre, ágyra..., szal nem székre ), a hölgy elédlép, 2 lábát mögéd teszi, majd beleül. Ekkor 2 lába a vállaidon, elég mélyen betudsz hatolni, s mind2N tudtok irányitani. Közben látod az arcát, tudsz csókolózni vele... Ha nem tul termetes a barátnőd, korrekt.

2.: hölgy oldalára fexik, felső lábát térdben behajlitva a nyujtott lábhoz képest derékszögben magaelé forditja ( majdnem stabil oldalfekvés ). Nem annyira mély behatolást tesz lehetővé, de folyamatosan tudod ingerelni a combokat, segget, melleit, nyakát, fülét... hátránya: a hölgy nem nagyon tud aktivan irányitani.

Előzmény: A halálfa szára (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.07 0 0 0
Nem 0 hatást lehet elérni egy jó pózzal:-)
Előzmény: A halálfa szára (-)
A halálfa szára Creative Commons License 2001.10.07 0 0 topiknyitó
Kinek mi a legkedveltebb testhelyzete? Ki tud valami olyat, amivel tutira leveszi a lábukról a nőket? Kinek van valami spéci technikája, amit megosztana velünk?

Osszátok meg velünk a tapasztalataitokat, ötleteiteket, bevált módszereiteket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!