Keresés

Részletes keresés

Elbé Creative Commons License 2001.10.04 0 0 3
Banan,
küldtem egy emailt. Egyébként nem (csak) a konstrukcióval van a baj, hanem azzal, aki úgy adja el, ahogy.
Előzmény: Banan (2)
Banan Creative Commons License 2001.10.04 0 0 2
Elbe,
kb 1 eve velem is akartak kotni egy ilyen konstrukciot, de kulonbozo okok miatt nem kotottem. Ugy latszik, megusztam.
Tudsz meselni reszleteket a hogyanrol?
Banan
Előzmény: Elbé (1)
Elbé Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1
Köszönjük Vanek, utolsó csepp vérünkig küzdeni fogunk.
Előzmény: Vanek (0)
Vanek Creative Commons License 2001.10.04 0 0 0
Most is csak ugyanazt tudom kívánni! Sop sikert és nem nulla börtönévet a tetteseknek!
Elbé Creative Commons License 2001.10.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Ez a felhívás már szerepel a "SEGÍTSÉG! ÁTVERT A BIZTOSÍTÁSI ÜGYNÖKÖM" c. topicban, elnézést érte, de itt talán szélesebb közönséget érünk el.

Szeretnék közzé tenni egy felhívást azok számára, akik

"Lakás Horizont Plussz"

finanszírozási csomagot kötöttek, vagy kívánnak kötni a jövoben!

A lakásvásárlásra kitalált csomag a Generali Providencia, a Raiffeisen Bank és a Lakáskassza egybe csomagolt termékeibol áll, de a probléma nem ezekkel a cégekkel van, hanem a csomag értékesítojével, az

OVB alkusz céggel,

akik szándékosan és tömegével félre vezetik a lakáshitelt felvenni kívánó embereket.

Mivel a történet meglehetosen hosszú, kérem az érintetteket, hogy írjanak nekem egy emailt és én részletesen elmesélem, hogyan veszett el egy év alatt megtakarított pénzünk, amit lakásvásárlásra szántunk. Sajnos nem csak mi (a kedvesem és én) jártunk pórul, az ismeroseink közül többen is csapdába estek. Úgy döntöttünk, hogy nem fogjuk feladni, megkeresünk annyi sértettet, amennyit csak tudunk, és közösen lépünk fel az OVB ellen.

Várom az érdeklodok emailjeit a

lakashorizont@freemail.hu

címre. Kérlek benneteket, ha tudtok valakirol, aki ilyen szerzodést kötött, értesítsétek!

Köszönettel:

Elbé és társai

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!