Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

atiwrc Creative Commons License 2017.05.14 0 0 278

GP2 dobogót talán nem adták mert már 1perces hiradó ment, átváltottam az ES-re 11:28-kor, így VHS-re felvette szerintem az egészet, nemtudom bejelentkeztek-e már akkor mert ott is éppen reklám ment. A VHS EP minőség nem valami jó de külföldi kép hátha lesz hozzá.

Előzmény: Zebra003 (277)
Zebra003 Creative Commons License 2017.05.13 0 0 277

Mai nap az sbk superpole-t nem sikerült felvenni élőben, csak az esti ismétlést.

Holnap veszem a supersport-ot és a tcr-t. A porsche szuperkupát onnantól tudom venni, amikor a tcr-nek vége lesz.

atiwrc Creative Commons License 2017.05.12 0 0 276
Előzmény: atiwrc (275)
atiwrc Creative Commons License 2017.05.12 0 0 275

A hétvége TV-s és netes nézni valói:
[URL=http://www.rallysimfans.hu/forum/viewtopic.php?p=499772&sid=f0fcda4db2e229ec8e356b29fdd5cbf0#p499772]http://www.rallysimfans.hu/forum/viewtopic.php?p=499772&sid=f0fcda4db2e229ec8e356b29fdd5cbf0#p499772[/URL]
Röviden :D :
F1, GP2, GP3, PSC, WTCC, ETCC, ELMS, MLMC, WSR3.5, TCR Int., (talán) ETRC, F-E, BES, BGTS, FR2.0, LSTE, TCR Asia, (talán)GT Asia Indycar, Nascar, JF3, TCR Rus.+RTCC(SP, TC Light, Junior, National), WSBK, WSSP, WSSP300, SWGP, WRX, RX2, ERX-S1600, ERX-TC.


Így próbálom venni majd ahogy jelöltem de nagyon közbe kavarhat az időjárás is.

Zebra, Moda! Van amit nem tudtok vagy nem akartok venni amiben esetleg be kell segítenem?
Ha jól láttam lesz olyan időpont amikor 4 dolog is ütközni fog. :/

veghmarton Creative Commons License 2017.05.10 0 0 274

királyság, köszi!

Előzmény: rageF (273)
rageF Creative Commons License 2017.05.10 0 1 273

Felraktam a Spa-i WEC összefoglalót.

https://youtu.be/k8Hv0BtvR8c

Jenny93 Creative Commons License 2017.05.09 0 1 272

Köszönöm! :)

Előzmény: veghmarton (271)
veghmarton Creative Commons License 2017.05.08 0 0 271
veghmarton Creative Commons License 2017.05.08 0 0 270

persze, megpróbálom :)

Előzmény: Jenny93 (269)
Jenny93 Creative Commons License 2017.05.08 0 1 269

Szia :) Esetleg fel tudnád rakni a másik két kategóriát is? :) 

Előzmény: veghmarton (268)
veghmarton Creative Commons License 2017.05.07 0 0 268

MotoGP 2017 R04

https://ufile.io/y8ilt

veghmarton Creative Commons License 2017.05.05 0 0 267

Zebra, felvetted a Blancpain endurance első összefoglalóját? Fel tudod tölteni majd? Köszi :)

rageF Creative Commons License 2017.05.03 0 1 266

Felraktam a monzai inside WTCC magazint.

https://youtu.be/adqVKOZSsfA

rageF Creative Commons License 2017.05.01 0 1 265
Előzmény: Norbert Horvath 88 (264)
Norbert Horvath 88 Creative Commons License 2017.05.01 0 0 264

Heló valaki fől vette az idei nagy futamot ha igen akkor hol lehet meg találni?.

Zebra003 Creative Commons License 2017.04.29 0 0 263
Előzmény: MoDaFiCe (257)
atiwrc Creative Commons License 2017.04.26 0 1 262

Ha jól tudom a szabályzat alapján nem írhatom le a nevét, de tán volt itt is említve régebben, (de a google a barátod, írd be angolul hogy versenyzés, torrent oldal), nem lehet regisztrálni csak úgy rá, meghivós, de nem is tudom hogy üzemel-e a meghivásos opció jelenleg.
 
Kettő nagy van egyébként a halacskás meg ez, a halacskáson már rég nem jártam, pedig még müködnie kell a regemnek :)

Előzmény: veghmarton (261)
veghmarton Creative Commons License 2017.04.26 0 0 261

Melyik az az autósportos torrent lap amúgy?

Előzmény: atiwrc (259)
atiwrc Creative Commons License 2017.04.26 0 0 260

*+RW-set láttam 4x-esbe


Tudtam hogy lehagyok valamit, a Hungaroring magazinokat remélem Zebra felvette, mert az utóbbi két hétben ha jól emlékszem nem sikerült időben bekapcsolni a STB-t.

Viszont tegnap igaz csak vhs-re akartam venni a BES-t, elkezdődött elindítottam, majd azt vettem észre watts megy, aztán még mindig,mi van vége van ilyen hamar? Jól láttam hogy közel 10 perc watts volt benne, persze mire tekergettem ide oda a kazettát már visszajjöttek éppen a pályarajzot mutogatták, de egy 10 perces hülyeség mégis mi a fenét keres a műsor közbe?

atiwrc Creative Commons License 2017.04.26 0 0 259

Nálam általában amit beírok a simfans forumba Péntek este az az irány adó.
Superbikeból azthiszem az első két hétvégéről mindent felvettem LP-ben (4ó/dvd), a 3. hétvégéről tán csak a futamokat de már az sem biztos. Ami rémlik hogy az első hétvgéről nem volt össze foglaló  a tv2-n(vagy az a motogp elsője volt?), de a spileren volt, valaki ismeretlen kommentálta,  a második vagy superbike vagy moto gp hétvégről meg szintén mezei kommentálta, de nem a futamközvetítés volt összevágva. Előtte valamikor volt talán egy olyan összefoglaló hogy csak a futamok első 2-3 és utolsó körei voltak kivágva a közvetítésből, de az asszem superbike volt.
Szóval van már nagy kavarodás a fejemben, a motogp első hétvégéjén a szombat vasárnapi eseményeket vettem LP-be, de pénteket tuti nem, a második fordulóból vagy a 3 futamot, vagy csak a gp futamát, míg a most hétvégén csak a lekésett (4 körtől) gp futamát, vettem de mivel SP-be sikerült le is töröltem mert  kellet a hétre a hely.

Most kivételesen nem DVD-hiánnyban szenvedek(bár lehet az lesz hamarosan), hanem a felvevő vacakol, pontosabban felveszm csak kiiráskor kapok egy "nem fejezheti be a másolást feliratot". Pár hónappal, talán egy évvel ezelőtt, a talán tdk de meg nem mondom mert ilyen fehér nyomtatható fajta lemezeket 90%os biztonsággal írta, míg a maradék kék tdk de főleg maxelek felét elcseszte. Később máshonnan rendeltem maxelt az se volt sokkal jobb, de ott már a színe is fura volt a lemezeknek...Majd maxelt meg verbatimot megit egy másik helyről, néhány próbálkozás után hagytam a maxelt mert kb 5-ből 3-nál a hasonló üzenet fogadott, míg verbatimből szerintem 15-20-ból ha volt 1 rossz. Azt is észrevettem hogyha mindig más menüt állítok be nagyobb a valószínűsége hogy jól írja meg a lemezt :D Az elmúlt hétvégéken sikerült 1-1 maxelt írni hiba nélkül, gondoltam lehet a menüváltás lesz a megoldás. Hétvégén viszont mivel fogyóban van a Verba, gondoltam írok maxelt, 2 elcseszett, próbáltam 1 vagy 2 verba-t azt is elcseszte, tesóm hozott olyan fehér nyomtatható fajta lemezt abból is elcsesztem kettőt. Szóval nem tudom mi van lehet hogy vége a felvévéseimnek :(, legalábbis a nagyüzemünek. A két supercars futamot kiírtam újraírhatóra azt irja, (még?), csak hát 2x-esen fél óra míg megírja, meg kb megint annyi míg gépen lerippelem, kéne még 1-2 hogy amíg a gép rippel a felvevő tudjon írni. Csak +RW-se láttam 4x-esbe de ott meg ha több műsort írok egyre macerásabb a rippelés :/. Valamint volt már így hogy dvd hiány miatt újra irhatókat használtam de 10-12 írás után lehet kidobni, mert mindig hibásan irja meg, nem hibaüzenetet dob, csak megakad egy-egy helyen a videó és a handbrake sem tudja azon a részen átrágni magát.... És akkor már hiába nyomok rá gyors vagy lassú formázást a következő iráskor is valahol lesz valami gond.

Ráadásul már említettem, hogy a lapos tv-nk (amire minden kötve van) így már lassan 10 évéhez közeledve, nem szereti a hideget, (amit érts úgy hogy kb 25 fok alatt), otthon meg a nagyon meleget nem szeretjük mi bent a lakásban, így hogy most visszajött megint ez a rossz idő így megint 15-20 perc távirányítónyomkodás mire bekapcsol, pukkadozik 3-4et mikor már indulna befelé aztán nagy nehezen elindul :D, csak nem szabad piszkálni még 3-4 percig mert megnyomok egy gombot(pr+,input, vagy vol+) akkor azt ismételgeti, azért a hangosításnál ez nem túl szerencsés :D, ráadásul ilyenkor meg a kikapcs nem működik... Na szóval volt már olyan hogy az eredeti szinbeállítás elkékült, se baj átváltottam meleg-re, aztán valamikor a télen meg besárgult az egész de nagyon és sajnos mindegyik szinhőmérsékleten, a hangyafoci így mintha citromsárga pályán ment volna rajta :D. Az egyik szinhőmérsékleten, ahol engedi hogy piszkáljam próbáltam a korrigálni a színeket amennyire lehetett, kb nézhető volt a tv, de azért nem volt tökéletes. Nem jöttem rá hogy mitől, talán érezte hogy jön a szezon ideje összeszedni magát :D, de F1 Ausztrál nagydíj időmérője előtt eltünt ez a citromsárga szín. Most a hétvégén viszont kifakult teljesen az egész, alap fekete amin csak a nincs jelnek kéne villognia olyan szürke mint itt balra a keresés gomb, nézhetetlen az egész, és hiába próbáltam levenni a fényerejét nem igazán javult a helyzet :(


Szóval a rengeteg(legalábbis felvéltel szempontjábol az én rendszeremnek ennyi sok) műsor mellett, most még ez a fenti apróbetűs dolog is keresztbetett hogy próbáljak rögzíteni mindent. Láttam hogy az autósportos torrent lapra szépen töltögettél fel mindent, talán nem is maradt ki eddig semmi azok közül amit a spíleren adtak, + Zebra is vette a V8-at, talán a gépket is,  igaz a superbikeból azt hiszem ES-t rögzített, valamint a magyar (nemzeti?:D) torrent lapra is került fel motogp ráadásul HD-ba, bár azt hiszem oda csak a futamok.
Ezek miatt úgy gondoltam akkor én már nem eröltetem a témát, bár eszembejutott az egyik talán Salzburgringi wtcc vagy etcc futam esete :D
Bár ha jól látom most sem sokon múlott hogy ne legyen meg...


A Bornout podcast-ot meg hírdethetted volna itt, is nem győzöm hallgatni ;), majd írok pár dolog miatt kritikát :)




Előzmény: MoDaFiCe (254)
Jenny93 Creative Commons License 2017.04.26 0 0 258

Szia! Fel tudod tenni valahova a Q2-t? :) Köszönöm!

Előzmény: MoDaFiCe (257)
MoDaFiCe Creative Commons License 2017.04.25 0 0 257

MotoGP Q2 megvan. Pont a kezdetére tudatosult bennem, hogy nem indítottam felvételt :)

Előzmény: Zebra003 (256)
Zebra003 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 256

A Motogp-t DVD felvevővel vettem fel LP módban. A Moto3 megvan, a MotoGP q2 végén - amikor letelt az idő - elment az áram, a Moto2 36. percnél jött vissza.

Előzmény: MoDaFiCe (254)
veghmarton Creative Commons License 2017.04.24 0 0 255

MotoGP 2017 R3

https://ufile.io/2fyt5

MoDaFiCe Creative Commons License 2017.04.23 0 0 254

Zebra, ati!

 

Nincs meg valamelyikőtöknek az austini MotoGP FP4, időmérő és a Moto3 kvali? Későn indítottam a felvételt, ismétlés meg nincs.

veghmarton Creative Commons License 2017.04.23 0 0 253

Közben megtaláltam, elvileg kedd este, akkorjóvanakkor :D

Előzmény: veghmarton (252)
veghmarton Creative Commons License 2017.04.22 0 0 252

Blancpain endurance-ról adni fog valamit az Eurosport? nem találtam a műsorban, bár lehet nem kerestem elég alaposan :D

rageF Creative Commons License 2017.04.21 0 1 251

Itt a marokkói inside WTCC magazin.

https://youtu.be/g89saVCjTtY

atiwrc Creative Commons License 2017.04.18 0 0 250

Rendben, köszi akkor törlöm és majd letöltöm a tiédet.
A Hungaroring magazin elejét is sikerült lekésnem múlthéten, pontosabban a set top box nem volt bekapcsolva :/

Az Forma-1-es szabadedzések saját rögzítés vagy valahonnan szeded? Időmérő, futam is van?
Az idei edzéseket leszedtem a mediafire-ről, és jó hogy 25FPS-es.
A tavalyi évadot torrentről most próbáltam leszedegetni de mind 50-60 FPS-es torrent, ami nekem bármelyik gépemen is nézem gyorsanak tűnik :(, akkor is ha pl HDMI-n kikötöm a lapos tv-re. A YT-os 60 FPS-es videóknál is ugyanezt érzem, pedig játékoknál semmi hasonló gondom nem volt még, pedig ott aztán széles a skála mert valami éppen eledöcög 30 fps környékén van ami meg 200ig is felugrál.
OFF
Először arra gondoltam biztos a szememmel van valami gond, mert anno régen a grandprix2-t is évekig úgy toltam hogy az fps-t a 25-ről 10-re lehúztam, (mert úgy tűnt gyorsabbnak külső nézetből számomra), és a jobb PC-kkel rendelkező ismerőseim állandóan azt mondták hogy tudok ilyen szaggatás közepette játszani :D Azóta már előkerült párszor ez a jó öreg game és már most én sem tudom elképzelni hogy játszhattam azon úgy :), viszont a 25 fps-es annak ellenére hogy folyamatos szemre még mindig ugyanolyan lassúnak érzem mint anno, bár valami kijelző is 200%-os terhelés mutat, lehet a dosbox kavar valamit mert nálam ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=ojzAvW3MfNY másnál pedig fut szépen kívülről is: https://www.youtube.com/watch?v=teN4OHmFF9Q 
ON

Vasárnap a WEC felvétel miatt nem tudtam volna az F1-et nézni, ezért a konyhai földfelszini SetTopBoxot, (ha már úgyis vacakol ott az erősítős antenna) bevittem a lapos tv-hez, elvileg a tv is 1080i 50Hz-en írt ki a hdmi1-re, és az STB kimenete is 1080i 50fps volt de ott sem tűnt gyorsnak a kocsik mozgása, csak a studióban volt fura, az emberek szájának mozgása, de az is lehet csak a HD kép zavart, azért csak szebb és élesebb mint a t-home sd-je :D
1080i 60fps-nél talán egy picike szaggatást éreztem, az 1080p-nél meg vibrált a kép az nem teccet a tv-nek :D


Egyébként próbáltam már konvertálni 60fps-es videót 25fps-re ( 29,999, meg 30-ra is), hogy ezzel oldjam meg a gondom, de olyankor mindig szaggatottnak tűntek a felvételek.

Szóval egyenlőre ötletem sincs gépen miért van gondom a 60 fps-es videókkal, pláne hogy sokan mások meg 60 fps alatt nem akarnak semmit nézni, mert nézhetetlen minőségű.....

Előzmény: Zebra003 (249)
Zebra003 Creative Commons License 2017.04.17 0 0 249

Megvan, én 16:45-re állítottam. :)

17:12-kor kezdődött.

Előzmény: atiwrc (248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!