Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

norbi21011 Creative Commons License 2016.05.01 0 0 51

Üdv.

Superbike futamokat valaki fel tudná tölteni? Első két forduló van csak fent.

Előre is köszönöm!

dhp Creative Commons License 2016.05.01 0 0 50

üdv, a data.hu-ra feltöltött videók lejátszásához is prémium tagnak kell lenni? böngészőben nem tudok megnézni semmit, azt írja, nem támogatja (chrome-mal és firefox-szal is néztem), a vlc-ben pedig szintén nem tudom elindítani.

Előzmény: Zebra003 (22)
jordof1ferrari Creative Commons License 2016.04.30 0 0 49

Tehat akkor ujra fog indulni az oldal??

veghmarton Creative Commons License 2016.04.27 0 1 48

Nekem ezt írta ímélen a tulaj még február végén:

video.racing.hu jelenleg a következőkből áll:

  • ASP.Net Webforms keretrendszerben leprogramozott website, forráskóddal
  • MSSQL adatábázis
  • kb 6TB-nyi videó, amelyek jelenleg a Microsoft OneDrive-on vannak learchiválva

A működtetéséhez a következőkre van szükség:

  • Szerverháttér, megfelelő diszk kapacitással
  • Némi programozói kapacitás a reszelgetéshez (a jelenlegi forráskód nem jó minőségű)
  • A videók elkódolását (hogy weben le lehessen játszani) egy Heywatchencoding nevű szolgáltatás végzi, amely költsége havi 20-30kHUF, a feltöltött videóktól függően

De most van valami mozgás, hogy mégsem vész el az oldal teljesen... jelentkezett egy srác hogy felkarolja, pingpongozunk vele, hátha sikerül valami...

dj.silas Creative Commons License 2016.04.25 0 0 47

Sajnos kb semmi információm nincs az oldal "hátteréről". Na jó, igazából tippjeim vannak azért: (legalább...) tavaly szeptember óta lehet tudni, hogy az oldal eladó. Akkor 16.000 videóról, ~5TB anyagról és napi 1000 látogatásról volt szó.

 

Szerintem olyan napi 3-400 látogatóval lehet számolni, mondjuk 100-an megnéztek átlagban 30 perc videót. Csak, hogy kerek legyen: 300GB/nap adatforgalom, tehát ~9TB/hó csak az adatforgalom. Közel sem egy Youtube, de azért nem is kevés adat ez. És biztonsági mentést még nem is csináltál... Minden esetre ha "rendes" helyen tartod a szerveredet, akkor ennyiért még nem igen fognak szólni - a "rendes hely" pedig legyen mondjuk 20.000 Ft/hó. Na persze maga a hely üresen nem sokat ér, kell oda egy szerver is. Nem akarok belemenni részletekbe, avultatásba, lízingbe, stb, egyezzünk meg annyiban, hogy ez is pénz: 30.000 Ft/hó. Nincs időd és/vagy kedved neked szívni üzemeltetéssel, ezért megbízol valakit, hogy felügyelje szervert, lássa el a rendszergazdai teendőket: 15.000 Ft/hó

 

Na most ez idáig 65.000/hó és még nem foglalkoztál magával a weboldallal. És nem is az, hogy a média lejátszódhoz nincs licenced és megbaxnak érte, de még weboldalad sincs! Tehát úgy gondolom, hogy a helyzet és a döntés abszolút érthető, sőt, inkább köszönjük, hogy eddig volt és ne azzal kezdjük már, hogy kérdőre vonjunk bárkit is, hogy miért kellett megszűnnie!? Szerintem.

Előzmény: Peter Nagel (36)
StarkiF1Ferrari Creative Commons License 2016.04.24 0 0 46

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy az idei Indycar futamok Digisportos közvetítései fel vannak/lesznek e rakva valahova?

Zebra003 Creative Commons License 2016.04.23 0 0 45

Törölheted, meg van a WEC elejétől a végéig.

Előzmény: atiwrc (44)
atiwrc Creative Commons License 2016.04.23 0 0 44

A data-s linken fent van, mega-son még nem láttam.

Zebra!

WEC-et múlthéten sikerült felvenned?
Letörölném, ha megvan hiánytalanul, mert lekéstem 7-8 percet az elejéből.

Előzmény: csakisff (20)
atiwrc Creative Commons License 2016.04.23 0 0 43

Torrent ;)

Előzmény: Peter Nagel (39)
atiwrc Creative Commons License 2016.04.23 0 0 42

Oké!

Előzmény: Zebra003 (40)
foxbed Creative Commons License 2016.04.18 0 0 41

MotoGP Austini futamát feltölti valaki?

Köszi

Zebra003 Creative Commons License 2016.04.17 0 0 40

A superstock elhúzódott, nem adták a wsr 2.0 race3-at. Nem tudom lesz-e később.

Előzmény: atiwrc (37)
Peter Nagel Creative Commons License 2016.04.17 0 0 39

Srácok egy kis segítséget légyszives.Egy linket tudna valaki,ahonnan f1 futamokat tudnék letölteni,és nem 12h alatt.Előre is nagyon köszönöm.

Zebra003 Creative Commons License 2016.04.16 0 0 38

Igen, lassan már több versenyt adnak az ES2-n, mint az ES1-n.

Előzmény: atiwrc (37)
atiwrc Creative Commons License 2016.04.15 0 0 37

Zebra!
WSR 2.0 versenyeket fel tudod venni(főleg a race3-mat kérdezném mert ütközik a két wtccvel) és az ETCC-t?

Peter Nagel Creative Commons License 2016.04.14 0 0 36

Hozzátenném,hogy az oldal szolgáltatása kitűnő volt,nem értem,miért kellett megszűnnie.Főként f1 videókat néztem,de sok más auto/motorsport is érdekel,ezért kíváncsi vagyok,viszi-e valaki az oldalt tovább.

 

Peter Nagel Creative Commons License 2016.04.14 0 0 35

Sajnos az f1afatbazis.com-on csak linkek vannak ahonnan premium híján 10-12 részletben tudom leszedni a futamokat,tételenként 1h.Tudna valaki egy jobb,egyszerübb oldalt javasolni?Egyszerüen nem találok mást.Elöre is köszönöm.

atiwrc Creative Commons License 2016.04.13 0 0 34

Tempó Autosport Magazin 2016/01. 2016/02, 2016/03 és Autosport Testközelből 2016/01 a linken ;)
http://www.rallysimfans.hu/forum/viewtopic.php?p=497289#p497289

 

foxbed Creative Commons License 2016.04.07 0 1 33

Sziasztok "Illetékes elvtársak"!:)

Hogy áll a Videoracing vagy utódjának lehetősége?

Látom jelentkező lenne az üzemeltetéséhez.

Üdv

atiwrc Creative Commons License 2016.04.01 0 0 32

Igen ennyiért már ott az ES Player, igaz macerásabb onnan rögzíteni dolgokat.

Azon gondolkozom egy ideje, hogy az UPC analógot kéne Digire cserélni. De igazából az sem oldja meg a gondom, ha hétvégén nem ott vagyok hanem itthon ahol T-van/lesz (még legalább 1,5 évig...). Van valami okostelos app, de lehet hogy pc-n is müködik, amivel digi előfizetők tudnak néhány dolgot nézni máshol is, de igazából ha arról nem tudok rögzíteni akkor nem sokat érek vele.

Abban reménykedem én is már, hogyha megszűnne az SK akkor talán visszaraknák.

Előzmény: Zebra003 (31)
Zebra003 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 31

Nem tudom, hogy miért kellett pont az Eurosport2-t kirakni a csomagból, plusz 1800-at nem ér. Ha a sportklub is megszűnik, már csak három sport csatorna marad. Nekem már csak a discovery miatt van még meg a t-home előfizetés.

Előzmény: atiwrc (30)
atiwrc Creative Commons License 2016.04.01 0 0 30

Zebra!

Eurosport2-ről feltudod venni az WTCC időmérőt+Mac3 és az ETCC futamokat?

Köszi a motocross összefoglalót, igazi kicseszés velünk, hogy még az összefoglalót is csak az ES2-n adják :(

Jövőhéten a Motoros Lemans24H-ből sem látok majd semmit...

dj.silas Creative Commons License 2016.03.29 0 0 29

Sziasztok!

 

Azt meg lehet tudni, hogy kb mennyien latogattak az oldalt es havi szinten mekkora adatforgalmat generalt illetve mekkora szerver(ek) voltak mogotte? 

A videok milyen formatumban es minosegben vehetoek at?

Ha vallalnam a tovabbi uzemeltetest a mar megismert (al)domain hasznalati jogarol lehet beszelni a tulajdonossal?

Korabban voltak esetleges problemas jogi esetek pl. jogvedett videok miatt?

Bocsanat, hogy ide irok, de mas elorhetoseget nem talaltam az oldalon. Probalom figyelemmel kiserni a forumot, de ha lehet a tobbit inkabb privatban. Koszonom!

AlgaTron Creative Commons License 2016.03.27 0 0 28

Igen, ez járható út ha másnap van rá időm, mert akkor oké, hogy este úgy hagyom a gépet aztán másnap nézem tovább ugyanonnan. De mikor 4-5 napig vagy 1 hétig nincs időm rá, mert munka van, fáradt vagyok stb., akkor nem fogom egy 1 hétig bekapcsolva hagyni a gépet miközben nincs otthon senki.

foxbed Creative Commons License 2016.03.27 0 0 27

Köszönjük Zebra!

foxbed Creative Commons License 2016.03.27 0 0 26

AlgaTrom!

Leállítod,és legközelebb folytatod, csak ne csukd be,vagy ne tedd le tálcára.

Nekem tableten legalábbis így folytatható.

AlgaTron Creative Commons License 2016.03.25 0 0 25

Egy kicsit zavaró a LeMans-i 24h-nál, hogy prémium tagság nélkül nem lehet bele tekerni a videóba... Sajnos nem mindig van időm 2 és fél órára, így remek, hogy ha példa 1,5 órát megnéztem és onnan szeretném példa másnap folytatni akkor elölről meg kell nézni az egészet, vagy háttérben futtatni, hogy eljusson odáig ahol tartottam...

G6GTI Creative Commons License 2016.03.25 0 1 24

Helló! 

Nem rég kezdtem el visszanézni a régi MotoGP futamokat. Nagyon örültem, hogy találtam ezt az oldalt... erre meg megszűnik... 
Pedig már azon gondolkodtam, hogy a régi Forma1-eket is újra nézem. 
Van rá esély, hogy valaki más tovább viszi az oldalt és újra elérhetőek lesznek a régi videók?
Láttam, hogy már van jelentkező, aki csinálná az oldalt, ezek szerint már csak az a kérdés, hogy meg is valósul-e a dolog!?!
Nagyon remélem, mert próbáltam a napokban keresgetni, hogy hol lehetne elérni még ezeket a régi futamokat és nem nagyon találtam másik oldalt. 

Szép napot!

csakisff Creative Commons License 2016.03.23 0 0 23

OK, köszi!

Előzmény: Zebra003 (21)
Zebra003 Creative Commons License 2016.03.23 0 1 22

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!