Keresés

Részletes keresés

Fido Dido Creative Commons License 2001.10.03 0 0 11
Megoldjuk majd azt a problémát. Ha már szakmája az embernek, akkor egy fotós fórum is elbírja.

Fido

Előzmény: eke (10)
eke Creative Commons License 2001.10.03 0 0 10
:-)
azért egy 0-ás hozzászólástól sokat ne várj, viszont bennem él még a gyanú, hogy a videos topikokban is lehet "hozzáértő emberek"-re lelni. Vagy tévedek?
Anno én egy komplett vdeokamerával jártam meg, az meg ámerikai rencerű volt. Én sem úsztam meg olcsón.
ezen a címen szoktak ilyen szolgáltatáskat kínálni. Írd le a panaszodat aztán reménykedj hogy valaki mond rá valamit! Üdv

http://www.externet.hu/kereskinal/foto.html

Előzmény: Szvetozár (6)
eke Creative Commons License 2001.10.03 0 0 9
OFF

Kicsihuszár!
Ebben a topikban eddig egy ember írta le azt hogy "vazzeg".
Ki is?
Ha megnézel majd néhány 0-ás hozzászólást lácc azokban szellemesebbeket is kétségtelen. De ez is csak ennyi volt: 0-ázás.
Tudod a Te itteni hozzászólásod meg 0FF
Jószerencsét!

ON

Előzmény: Jveres (8)
Jveres Creative Commons License 2001.10.03 0 0 8
T.eke
Úgy látom itt is beléd botlom. Csak egy aprócska kérdés: Te vazzegelésen kívül szoktál normálisan is válaszoni, vagy csak az én látásom szűkült be ennyire? Mintha az utóbbi időben elég korlátolt területre vonatkoznának a hozzászólásaid.
Jenő
Előzmény: eke (0)
Szvetozár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 7
Köszönöm. Hátha sikerül, mondjuk most egy ideig nem erőltetem a kamera mant, de ha vége a vizsgáimnak jelentkezem.
Előzmény: Fido Dido (5)
Szvetozár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 6
Szia!

Köszi a segítséget.

Elég sokáig filóztam, hogy válaszoljak-e erre a hozzászólásra vagy sem, ill. ha igen mit is. Végülis úgy dönöttem, hogy az túl nagy sértés lenne ha figyelmen kívül hagynék egy hozzám intézett hozzászólást.

Sz'al:
Annyit megtettem, hogy lekértem a listát de cím szerint egy ide illő topic sincs, végigolvasni nincs időm.
A Fotó fórumot nem ismerem, de úgy gondoltam itt talán hozzáértő emberek is megfordulnak akik nálam jobban értenek a videotechnikához még akkor is ha az nem fotózás.

Üdv:
Szvetozár

bocsi, hogy nem díjaztam a szellemességed, de most nem volt hozzá hangulatom

Előzmény: eke (0)
Fido Dido Creative Commons License 2001.10.03 0 0 5
Ja, ide írj: gabreal@freemail.hu

Fido

Előzmény: Fido Dido (4)
Fido Dido Creative Commons License 2001.10.03 0 0 4
Szia!

Ha nem sikerül megoldani, akkor írj, és segítek.

Fido

Előzmény: Szvetozár (3)
Szvetozár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 3
Szia!

Köszönöm a választ.

Sajnos a kamerával nincs szerencsénk. Egy rendezvényen ismerős vette fel az eseményeket, és sajnos eddig még nem tudtunk időpontot egyeztetni vele, egyáltalán elérni is csak nehezen tudjuk. A kamera típusáról nem tudunk semmit, úgyhogy a kamerás próba még hátra van.

Keresünk még SECAM-os videót, eddig még nem találtunk igaz az eddigiek mindegyike viszonylag újabb fajta volt.

Ha lesz valami eredmény, majd beírom.

Üdv:
Szvetozár

Előzmény: Fido Dido (1)
Fido Dido Creative Commons License 2001.10.02 0 0 2
Eke!

Harapósnak tetszik lenni manapság!:-)

Fido

Előzmény: eke (0)
Fido Dido Creative Commons License 2001.10.02 0 0 1
Szia Szvetozár!

Milyen kamera volt? Nem sok helyen lehet secam kamerát kapni. A gyári szám mellett fel szokták tüntetni a felvételi rendszer típusát, nézd meg, hogy milyen.

Ha van rá lehetőség, akkor próbáld ki:
-a kameránból lejátszva nézd meg TV-n
-kamerában lejátszva vedd fel a videóddal
-az adapterbe rakva nézd meg secamot tudó videóval is
Az eredményeket írd meg, mert akkor elég infó lesz ahhoz, hogy segíthessünk.

Minden rendszert minden másra át lehet konvertálni, de elég drága mulatság.

Fido

Előzmény: Szvetozár (-)
eke Creative Commons License 2001.10.02 0 0 0
Vide0

Figyusz! ha beütöd a keresésbe: videO
találsz vagy 800 topikot, egyben majd azt is leírják, hogy a fotó nem vido, a vonat meg nem vár, de még csak nem is kastély!
Szívesen

Előzmény: Szvetozár (-)
Szvetozár Creative Commons License 2001.10.02 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek!

A tényállás:
Van egy pár VHSC kazettám, mechanikus adapterem és egy AIWA 6 fejes videóm. A probléma pedig az, hogy a felvétel elég jól látszik viszont fekete-fehér (több videón is így volt, igaz a SECAM-ot egyik sem ismerte). A videó ismeri a PAL és MESECAM rendszert. Én arra tippelek, hogy a kamera SECAM rendszerben vehetett fel.

Nekem mint abszolut video lámernek lenne egy kérdésem:
Át lehet-e konvertálni valahogyan, hogy az én videóm is színesben játsza le? És ha igen, hogyan?

Előre is köszi a válaszokat, és elnézést ha blődséget kérdeztem, de nincs sok időm végignézni a topicokat.

Szvetozár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!