" vagy dörzsölt üzletember sem lenne itt szerencsés"
Ezek már itt vannak...
Egyébként nekem egyik oldal sem szimpatikus.
u.i. Azért talán érdemes elgondolkozni azon, hogy a történelem folyamán még nem volt idő, hogy a zsidók ne lettek volna valakivel haragban. Valamiért mindig, mindenki üldözte őket. Vajon ok nélkül ?
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Félretéve minden skrupulust (használjuk ki a névtelenséget) tisztán gonosz önérdekből kinek drukkolsz, az araboknak, vagy a zsidóknak?
Kultúra, szemlélet,életvitel szempontjából a zsidók jóval közelebb állnak hozzánk, nagyobbik részük nem is fanatikus,tehát én nekik. Viszont, ha valahol nagyon sokan vannak, elsősorban oda támadnak az arabok, így az sem lenne jó, ha mondjuk Izrael ideköltözne, meg persze egy csomó fanatikus rabbi, vagy dörzsölt üzletember sem lenne itt szerencsés, akik rögtön megpróbálnának valami befolyást szerezni.
(Lásd SZDSZ).
Én azt a következtetést vontam le, hogy Izrael meglétében nagyon is érdekelt vagyok. Felfogják az arabokat (legalábbis jó 20 - 30 évig) és hazájául szolgálnak az igazi fanatikus zsidóknak.