Keresés

Részletes keresés

horst_fuchs Creative Commons License 2006.10.10 0 0 42
inkább csak Németország...
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 41
Ha van mondanivalód,akkor közöld,és ne ködödíts!
Azt sem értem,hogy melyik hozzászólásodra utaltál.
Előzmény: Campino (40)
Campino Creative Commons License 2001.10.03 0 0 40
Na, ne offoljunk, egyszer télleg elmondom mire gondoltam. Mellesleg nem akarom osztani az észt, de mégcsak megsérteni sem senkit. Csupán a véleményemet írtam le.
Előzmény: Professzor úr (39)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 39
Hű,de titokzatos valaki...
Előzmény: Campino (38)
Campino Creative Commons License 2001.10.03 0 0 38
Hehe, egyszer, ha lesz kedvem kifejtem mire gondoltam.
Előzmény: Professzor úr (37)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 37
Végre,egy bölcs gondolat tőled.
Előzmény: Campino (36)
Campino Creative Commons License 2001.10.03 0 0 36
Nem foglalkozom veled...
Előzmény: Professzor úr (35)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 35
Nem veszed észre,hogy mekkora provokátor vagy?

"Bocsáss meg, Prof, hogy ellent mertem mondani neked"

Öreg,miről beszélsz? Te kezdted el osztani az észt előzmény nélkül,agresszív stílusodban.Én csak erre reagáltam.

Előzmény: Campino (34)
Campino Creative Commons License 2001.10.03 0 0 34
Bocsáss meg, Prof, hogy ellent mertem mondani neked, végtére is tényleg te értesz közülünk a legjobban mindenhez, ezen belül a focihoz pláne.

Nem csúsztattam mellesleg, hanem a véleményemet mondtam el, aminek nem biztos hogy mindig egy reakciónak kell lennie pl egy kérdésre.

Másrészt az olasz foci tényleg döglödik. Ha neked az szárnyalás hogy a Milan kivert a Bate Borisovot, ám legyen. Nekem a Lazio & Roma elég gyenge, de inkább színtele játéka ami igencsak meglepett. NEm szóltam a S04 & BVB kettősről Minek szóltam volna amikor nem róluk volt szó. De ha akarod szólhatok: elég gyenge mindkettő a BL-ben, a S04 pl elvesztette mind3 meccsét, és bár elég érdekes körülmények között, ezt sem hangsúlyozom.

Csak azt nem tudom, hogy 1300 kilométer távolságból miért lennék én a Schalke divatdrukkere... erre is bizton mondasz valami falrengetőt. Akkora sikereik voltak mostanában, de akkora, főleg '90 évek elején amikor BEK-et nyertek sorra a 2.ik ligából. Hát elkapott a hév hogy 8× BEK győztes csapatnak szurkolhassak. Amire rálehet fogni hogy divatcsapat lenne az Milan volt, de azokat 9 évesen szerettem meg kb, nem tehetek rola biztosan tetszett a piros-fekete színük. De azert sem a Loki, sem a Southampton nem egy világverő alakulat. De ha azt mondod divatdrukker vagyok akkor elfogadom tőled, mint az ész elsőszámú osztójától.

Üdv.

Előzmény: Professzor úr (18)
real magpie Creative Commons License 2001.10.03 0 0 33
Ezzel is tisztában vagyok, de a DK jól leképezi az általános helyzetet.
Előzmény: Professzor úr (32)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 32
Nemcsak a DK-ban vannak köpönyegforgatók.
Előzmény: real magpie (31)
real magpie Creative Commons License 2001.10.03 0 0 31
:)Nem, de annyi off van már, és ezek a legtöbbször idegesítenek, vmint ez a téma már 1000x terítékre került a kocsmában. A köpönyegforgatók mindig is velünk leszenk (tyű), legfeljebb a nickjük változik.
Előzmény: Professzor úr (30)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 30
Te vagy a moderátor?
Előzmény: real magpie (29)
real magpie Creative Commons License 2001.10.03 0 0 29
Igen, ez természetes, de ez már nem a topic témája.
Előzmény: Professzor úr (28)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 28
Igen,de rengeteg köpönyegforgató van.
Előzmény: real magpie (26)
real magpie Creative Commons License 2001.10.03 0 0 27
Hopp, ez így nem helyes, tehát a szurkolás egyik lényeges eleme.
Előzmény: real magpie (26)
real magpie Creative Commons License 2001.10.03 0 0 26
...ez a szurkolás egyik lényege sztem.
Előzmény: Professzor úr (25)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.03 0 0 25
"...de nem hiszem hogy barmi megvaltoztathatna azt hogy nekik szurkoljak."

Ez derék dolog.

Előzmény: gabika18 (24)
gabika18 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 24
Hogy hova tuntek a Nemet futball kedveloi azt nem tudom,de egynek itt vagyok en.
Meg 86-ban szerettem meg oket pedig akkor meg csak 7 eves voltam.Es biztos nem igy tortenik ha apam nem nezi a VB dontot.Akkor ugye 2-0-rol meg egyenlitettek az Argentinok ellen es ez nekem nagyon tetszett,szerettem volna ha ok nyernek.Hat mint tudjuk ez nem igy tortent,de attol kezdve ha focirol van szo nekem mindig a Nemetek a favoritok.
Igy valogatott es klub szinten is nekik szurkolok.Ez alatt az ido alatt voltak szep,meg kevesbe szep dolgok is/mondjuk a 99-es BL dontot az elkovetkezendo szaz evben nehez lessz tulszarnyalni csalodas szempontjabol/,de nem hiszem hogy barmi megvaltoztathatna azt hogy nekik szurkoljak.
A Nemet valogatott most persze nincs a vilag tetejen,de ha valahol,akkor a Nemet labdarugasban ott van a lehetoseg hogy idovel ujra odajusson.
Majd meglatjuk,de en biztos szurkolni fogok nekik.
/Egyenlore mondjuk azzal is megelegednek ha a 2002-es VB-re sikerulne kijutni.../
real magpie Creative Commons License 2001.10.02 0 0 23
Az biztos, hogy a svédek focijában vannak szépségek, de én pölö a norvégokéban csak elvétve lelek fel futballra emlékeztető dolgokat. Szal en bloc a skandináv foci nem lehet csodálatos.
Előzmény: toni polster (22)
toni polster Creative Commons License 2001.10.02 0 0 22
Nos, sokat megkérdezik, miért sorolom ide a svédeket...Véleményem szerint a skandináv foci csodálatos. Fizikailag remekül felkészített játékosok, tökéletes védekezés, csapatmunka, támadósorban pedig a gólgép Henrik Larsson, és valaki, akiről kevesen beszélnek, Kennet Andersson.A CSATÁR. Hihetetlen hasznosan játszik, jól fejel, technikás, amellett végighajtja a meccset, és sportszerű is. Lehet, hogy per pillanat nem nagy sztár, és nem is kezdő, de számomra ő marad a tökéletes támadó.
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.02 0 0 21
Tudom,nem kerülte el a figyelmemet.Csak leírtam a saját véleményemet.
Előzmény: Mighty Mike (20)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.10.02 0 0 20
ott volt a talan.
Előzmény: Professzor úr (19)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.02 0 0 19
A braziloknak két jó meccsük volt csak,Kamerun és Hollandia ellen.Az elődöntőben és a döntőben ugyanakkor minden idők legszánalmasabb produkcióját nyújtották(az eddigi világbajnokok viszonylatában).
Előzmény: Mighty Mike (15)
Professzor úr Creative Commons License 2001.10.02 0 0 18
Öreg!

Ez most mire volt jó?Csak nem magadra ismertél a felvetésem kapcsán?

"De tény hogy amikor a Milan volt a legjobb közülük akkor őket szerettem a legjobban amikor a Schalke UEFA kupa győztes volt akkor annak, mostanában pedig a Debrecen szokott szép pillanatokat szerezni."

És ha egymás ellen játszanak,melyiknek szurkolsz,divatdrukker?

Elmesélem neked,hogy 10 éves korom óta az olaszoknak szurkolok válogatott és klubszinten egyaránt.A klubok közül először az Inter volt szimpatikus,majd 1990-től a Juventusnak szorítottam,annak ellenére,hogy a Milan volt a divatcsapat.Egy ideje azonban már nincs kedvenc klubcsapatom,mivel az idegenlégiósok megszállták a Serie A-t.A nemzetközi kupábákban azonban továbbra is szurkolok minden olasz csapatnak.

"Szóval néha te is leszállhatsz a magas lórol mert az olasz focid is döglődik: lsd Roma, Lazio BL szereplése. A németeknél legalább a Bayern & Bayer kettős nyomul."

Ez most,hogy jön ide,és mi az,hogy döglődik az olasz foci?
A reakciód érthető lenne,ha fikáztam volna a német focit.Egy szót nem szóltam erről,csak te próbálod így beállítani.
Ha már-velem ellentétben-szóba hoztad a témát,legalább ne csúsztass!Azt ugyanis nagyon utálom.Kiemeled az olaszok legrosszabb,és a németek legjobb eredményeit a közelmúltból.
Miért hallgatsz a Schalke,és a Dortmund siralmas produkciójáról? Ha szerinted a Bayern nyomul,akkor kénytelen vagyok azt mondani,hogy a Juve egyenesen szárnyal,hogy az Uefa kupás csapatok szereplését már ne is említsem.A Lazio jelenlegi formájában még a bajnokságban is kiesőjelöltnek számít,tehát nagyon rossz példa volt a részedről.Azt sem értem,hogy miért rossz teljesítmény a Romától,hogy a legjobb európai klub mögött a második helyen áll a csoportjában,újonc létére.
A válogatottatokat is összehasonlítsam a kedvedért?Talán az olaszokon röhögött Európa tavaly nyáron?Az olaszok kaptak egy 5-öst hazai pályán vb-selejtezőn,pótvizsgára kényszerülve?

Szóval,ha már felvetetted a témát,akkor nem ártana végiggondolni a dolgokat,mielőtt dühből nekiesnél a billentyűzetnek.

Megismétlem:Én csak arra voltam kíváncsi,hová tűntek el a régi német válogatott,Milan,Juve stb. drukkerek.Nem tudom,hogy sikerült ebből a felvetésből azt a következtetést levonnod,hogy a magas lóról hirdetem az olasz foci dicsőségét...

Előzmény: Campino (8)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.10.02 0 0 17
igy is van, ez a szived joga:)
Előzmény: real magpie (16)
real magpie Creative Commons License 2001.10.02 0 0 16
...persze, ez a te véleményed, de nekem a 3 közül az NSZK játéka tetszett leginkább.
Előzmény: Mighty Mike (15)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.10.02 0 0 15
a franciaknak uis volt legalabb annyi jo meccse, talan meg a braziloknak is.

a holland meccs nem volt olyan jo emlekeim szerkint, de Brehme golja nagyon nagy volt:)

Előzmény: real magpie (14)
real magpie Creative Commons License 2001.10.02 0 0 14
Én még a hollandok elleni meccset is ide sorolnám. Sztem még így is ők játszottak a legszebben&legtámadóbban az uccsó 3 világbajnok közül.

Előzmény: Mighty Mike (10)
Campino Creative Commons License 2001.10.02 0 0 13
Én is monogám vagyok, de ez foci :)

Tény hogy egy Leeds nem olyan szimpi nekem mint egy Schalke vagy Milan. De pl már a Schalke és a Loki között már nem tudok különbséget tenni...

De ez itt amúgyis off már.

Hogy on is legyek, szerintem kár és felesleges temetni a német focit, ennyi erővel mondom az olasz is vergődik. Ráadásul tavaly pl a Bayern nyerte a BL-t.

Üdv.

Előzmény: Mighty Mike (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!