Keresés

Részletes keresés

AnCatDubh Creative Commons License 2002.07.09 0 0 39
Nahaaaaat, te is itt vagy?? :)
Előzmény: LeMon Vox (33)
panka Creative Commons License 2002.07.09 0 0 38
Világnagy CD! Amikor a CD nem volt nálam (több hónapos vidéki kiküldetésben), a teljes albumot letöltöttem az irodai gépemre, nem bírtam enélkül létezni! Imádtam!
Most meg a kocsiban szoktam hallgatni.
Előzmény: valleyboy (4)
LeMon Vox Creative Commons License 2002.07.09 0 0 37
Olyanokat meg kihagy mint Quincy Jancsi...

Jól eltöspörgök ám magamban :)

Előzmény: LeMon Vox (36)
LeMon Vox Creative Commons License 2002.07.09 0 0 36
Ááááá ez hülyeség... mert akkor még ott van Dylen, Elvis, Sinatra, Springssztin!

"I always wanted to say: who write this shit?!" - Z Edge

Előzmény: Törölt nick (27)
LeMon Vox Creative Commons License 2002.07.09 0 0 35
Mondjuk én Lenont, Bóvit, Jaggert, Merkurit baszarintanám előre. Meg Stinget, esetleg Jackót...

Bonót kihagynám a francba! :)))

LeMon Vox Creative Commons License 2002.07.09 0 0 34
És hol van innen D. Nagy Lajos? :P
Előzmény: Törölt nick (27)
LeMon Vox Creative Commons License 2002.07.09 0 0 33
Már megint ganaj vagy! Milyen viselkedés ez?! Farkaclan!

Szijja Pöttöm :)

Előzmény: valleyboy (30)
AnCatDubh Creative Commons License 2002.07.08 0 0 32
Farkac, te mindig meg tudsz lepni valamivel. De orulok, hogy ilyen szeles a latokorod :D
Előzmény: valleyboy (14)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.07.08 0 0 31
Falco a legbefolyásosabb. Ausztriát bevitte Európába.
Előzmény: valleyboy (30)
valleyboy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 30
a hűtőben
Előzmény: Ösztönlény (29)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.07.08 0 0 29
Hol van Falco?!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (27)
valleyboy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 28
a fél banda ráadásul nem is illik a férfi kategóriába

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.28 0 0 27
erre lenne vajon irigy?!

VH1-os "a zenetörténet legbefolyásosabb férfiúi" szavazás végeredménye:

1. Robbie Williams
2. Michael Jackson
3. Elvis Presley
4. John Lennon
5. Freddie Mercury
6. Bono
7. Elton John
8. George Michael
9. David Bowie
10. Sting
11. Cliff Richard
12. Jon Bon Jovi
13. Bob Dylan
14. Frank Sinatra
15. Bruce Springsteen
16. Paul Weller
17. Kurt Cobain
18. Noel Gallagher
19. Prince
20. Paul McCartney

hát elég nevetséges lista.

Előzmény: JoanaTavares (26)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.05.27 0 0 26
néminemü igen :) De akkoris irigykutya :)
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.27 0 0 25
de azért van némi igazság abban amit beszél...
Előzmény: JoanaTavares (24)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.05.27 0 0 24
irigykutya Noel
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.27 0 0 23
Igen, ez a topik kifejezetten hiányzott a boldogságomhoz, ügyesek vagytok!
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.27 0 0 22
"Szerintem nagyon, de hihetetlen módon hülye, ostoba, könnyen a rossz irányba terelhető fiatalember ez a Robbie, aki minden bizonnyal profitálhatna egy alapos verésből. Én biztos lerúgdosnám őt egy párszor a lépcsőről, nem mintha olyan erőszakos pasi lennék. Ha az orvos is felírhatná a verést, akkor talán jobb lenne, ha bevinnék a kórházba, néhány fehér ruhás ürge lefogná, és úgy fél óráig pofozná.

Hamis, tetőtől talpig hamis, a legmesterkéltebb ember, akit valaha a hátán hordott a föld. Ő mindezek ellenére Elvisnek képzeli magát. Legnagyobb szerencsétlenségemre láttam a tévében a Nobody Someday címu filmjét, úgy öt perc után komoly hányinger tört rám. Ettől eltekintve egész jó fej a srác" - nyilatkozta Noel Gallagher a Now magazin pénteken megjelent számában.

remélem balhé lesz!

valleyboy Creative Commons License 2002.05.23 0 0 21
MTV Top 10 at 10
ma RW klippek
valleyboy Creative Commons License 2002.04.16 0 0 20
honnan az info?
Előzmény: Bateman (19)
Bateman Creative Commons License 2002.04.15 0 0 19
Robbie W. koncert, 2002 nov. 27, Új Sportcsarnok
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.15 0 0 18
újabb kapcsolódó fontos hír!

Robbie a The Cult-tal próbál

Igencsak hosszú út vezetett a fiúcsapat Take That-től a jelenlegi Robbie Williams stílusáig: kipróbálta már a pszeudo indie-t, a popot, a swinget, és most arra készül, hogy a legendás Viper Room-ban, Los Angelesben a The Cult két tagjával álljon a színpadra. Billy Morrison basszusgitáros régi jó barátja az énekesnek, Robbie volt az, aki az esküvői ceremóniáját vezette.

Az alkalmi rock csapat (Billy Duffy gitárossal) máris próbál, nagy rock slágereket dolgoznak fel, és ha minden jól megy, talán még új dalokat is összehoznak majd.

A pletykák szerint Robbie hosszabb időt szeretne az Angyalok Városában tölteni, mert elege van abból, hogy szerzőtársa, Guy Chambers túlságosan elfoglalt lett a Pop Idol győztes Will Young dalainak megírása miatt.

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.22 0 0 17
Pappá szentelték Robbie Williams-t

A hirtelen pályamódosításra azért került sor, hogy legjobb barátja, a Cult együttes basszusgitárosa, Billy Morrisson esküvőjén Robbie eskethesse össze az ifjú párt.

Természetesen az ilyesmi nem megy csak úgy engedély nélkül, úgyhogy Robbie kutatómunkába kezdett, hogy az eseményt hogyan lehetne hivatalosan levezetni. A megoldást az Interneten találta meg, ahol miután kitöltötte az Egységes Egyház nevű szervezet online jelentkezési lapját, a szervezet minden további nélkül felkente az énekest, akinek ezután kijár a Robbie Williams atya megszólítás. Billy elmondása szerint: Az egész ötlet egy pillanat műve volt. Negyvennyolc óránk volt arra, hogy megszerezzük Robbie engedélyét, pappá szenteljék, megszervezzük az egész banzájt és összeházasodjunk.

ROBBIE ATYA!!!

Balthazar Creative Commons License 2002.03.04 0 0 16
Valaki nem vette fel egészen véletlenül az HBO-ról a R.W koncertet?
Le tudná valaki írni az ott játszott számok címeit?
Előre is köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.04 0 0 15
Robbie Williams élete hamarosan nyitott könyv lesz a rajongók előtt - a sikeres életrajzíró, Andrew Morton ugyanis őt választotta következő áldozatának.

A múlt évben Madonnáról írt részletes könyvet Morton, ezúttal pedig, mint arról a brit Daily Mail is beszámolt, a szerző és kiadója, a Michael O'Mara Books megpróbálja lepipálni a hivatalos Robbie Williams-életrajzot, mely Somebody Someday címmel jelent meg az Ebury Pressnél.

Williams mindig is a Take That fenegyerekének számított, a be nem illeszkedőnek. Miután a csapat felbomlott, sokáig úgy gondolta, a britpop lesz a neki megfelelő új irány. A gondolatból az Oasis mellé csapódás ötlete lett, ami meg is történt.

Ebből a kapcsolatból zene persze nem született, csak nagy adag cikk az angol bulvársajtóban. A Gallagherek ugyanis magukkal vitték Williamst a durvább partivilágba, és hónapokig nem lehetett róla mást hallani, csak züllésének állomásait.

Első önálló száma egy George Michael-szám feldolgozás volt, csúfos bukás. Első saját száma viszont meghozta a várt sikert, s Robbie lassan lecserélte lázadó imidzsét a pajkos kisfiúéra. Mostanság a sztárok unalmas életét éli, s feltehetőleg a könyv érdemi része nem is erről fog szólni.

[origo]

valleyboy Creative Commons License 2002.02.12 0 0 14
Azt hallottam holnap Robbie Williams nap lesz az MTV-n.

Ha valakinek megvan a Somethin' stupid maxi írhatna a B-side dalokról!

withe Creative Commons License 2002.01.04 0 0 13
es en meg azert is szeretem, mert rendesen van humora
Előzmény: Harvey Porter (12)
Harvey Porter Creative Commons License 2002.01.04 0 0 12
Én már a Take That-ben is felfigyeltem rá, komolyan mondom, a Could It Be Magic-kel (v. vmi ilyesmi) egyértelműen kilógott a sok gyökér haverja közül, és még az a jó benne, hogy teljesen emberi, hétköznapi srác, lehet vele azonosulni, nem jellemzők rá ezek a sztárallűrök, és úgy lehet rá gondolni, mint a srácra a szomszédból, mert őrá is jellemzők olyan emberi gyarlóságok pl. mint hogy alkoholista, narkós, elegáns bárokban verekedik a francia riviérán, lefektet minden nőt, aki az utjába akad (pl. Geri Halliwell, Kylie Minoque, Nicole Kidman etc.) és az is még, hogy homoszexuális. Bár azt mondják, Geri, Kylie, és Nicole csak pletyka.

valleyboy Creative Commons License 2002.01.03 0 0 11
Nem tudom, hogy a Viva2-n milyen koncert volt 27-én, de szilveszterkor a Pro7-en leadták az augusztusi németországi stadion koncertjét. Erről annak idején olvastam, hogy valami 80 ezres pályán tervezik a bulit és most lám le is adták a tévében.
Nagyon klasz volt. A minőség, a színpadkép, a setlist, minden ott volt. Már akkor játszották az Eternity-t, ami később jelent meg, aztán elnyomták a Limp Bizkittől a Rollin'-t (? :-)és a végén a We are the champions-t is. Remélem megismétlik majd, hogy fel tudjam venni. Mr. Williams egyébként végig ugrálta az egész koncertet és ennek ellenére jól énekelt. Objektíven nézve is teljesen méltó volt a hírnevéhez, jó buli volt.
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.29 0 0 9
nézted 27-én a viva 2-n este a koncertet? ha igen, milyen vót?
Előzmény: valleyboy (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!