Keresés

Részletes keresés

CargoofSingularCrew Creative Commons License 2012.08.29 0 0 20

8 bites infoblog:

 

http://tehernaplo.blog.hu

Előzmény: nemazoty (18)
nemazoty Creative Commons License 2008.04.08 0 0 19
Ebbol az "uj valtozatu" Plusibol realizalodott valami?
Előzmény: Törölt nick (14)
nemazoty Creative Commons License 2008.04.08 0 0 18
Ha ilyet kerdezel, akkor nagyon fiatal lehetsz? ;) Elso szamitogepem volt. Naggyon jo kis gep. Merem mondani, hogy a C64 szintjet kozelitette, csak a marketingbol kicsit kifelejtettek.
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 17
ki emlékszik ilyen computerre??
Előzmény: Fircsi (16)
Fircsi Creative Commons License 2008.02.27 0 0 16

NEM

 

386-al kezdtem annó mikor annak volt az ideje.

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 15
Na üdv!

Egy ideje hirdetem a vaterán is... párszor meg is gondoltam ugyan.. de most a sz@rból való kijövetel érdekében ismét áruba bocsátom gyűjteményemet. Ésszerű ajánlatokat e-mailben várom. Természetesen a legmagasabb árat ajánló viheti a cuccot... pár napig lenne jó csak várni a dologra, az idő ugye... /"ha mégis meggondolnád magad, és ezt azt külön is eladnál" jellegű maileket nagyon nem kérnék egyelőre/

A lista (lehet lesznek kis eltérések, de nagy difi nincs):

Commodore 64/128 gyári Szoftverek: - Kazetták - World Cup Football sorozat: - Microprose Soccer (a. oldal association football b. oldal american indoor six-a-side) - a. oldal Tracksuit Manager b. oldal Emlyn Hughes international soccer Mindehhez eredeti kézikönyv Microprose sorozat: - Solo Flight - Silent Service - Acrojet - Crazy Cars (ez Titus) Ezekhez is eredeti kézikönyv - Time Traveller (tok nélkül) - Gangster (ezek fénypisztolyos játékok) - Captain Blood (magyar nyelvű kézikönyvvel) Floppy - Data Becker: Master (német szoftver kézikönyvvel együtt) - Data Becker: Datamat (német szoftver kézikönyvvel együtt) - dBase II (c128 szoftver + kézikönyv, dobozos, sajnos floppy nélkül) Commodore +4/16 szoftverek: - Lazer 900 - Icicle Works - Basic-Kurs Cartridge-ek: - Action Replay (commodore dobozban) (c64) - Action Replay (csúnya házi doboz :) (c64) Egyebek: - 4 db-os Aminet (amiga) cd set HARDVEREK Gépek: - Commodore 64 C (cserélt kurzor billenytűkkel W-germany) - Commodore 64 C (gyönyörű állapotban épp garanciacímkével Hong-Kong) - Commodore 64 G (w-germany) - Commodore 64 G (Eredeti dobozában W-germany) - Commodore 128 (Hong-Kong) - Commodore 128 (W-germany) /valamelyiknél van egy kis memoria gond. Cartridge-el kiküszöbölhető) - Commodore 16 - Commodore 16 (az egyik, magyar ékezetes rommal) - Commodore +4 - Commodore +4 - Commodore +4 (kompletten Computer-Lernkurs dobozban: nagydoboz, dobozos gép, dobozos magnó) - Commodore Amiga 500 (2.0 kickrommal – de nem 500+ - 1Mb memóriával) -Atari 2600 konzol (viharvert dobozában, 2 cartridge) Monitorok: - Phillips CM8833 alig használt (papírjai megvannak) színes, sztereó, minden létező bemenettel: rgb (digitális,analóg), Scart, kompozit. Stereo fülhallgató kimenet (mini jack ajzat) - Commodore 1901 L/C/A, és digitális RGB bemenettel (c-128-hoz) - Commodore 1901 L/C/A, és digitális RGB bemenettel (c-128-hoz) - Samsung RGB monitor (pl. c128-hoz) Floppy drive-ok: - Commodore 1571 - Commodore 1571 - Commodore 1541/II - Commodore 1541/II - Commodore 1541/II Magnók: - Computon (C64, jó kopott :) - Profex Datenrekorder DR 1000 (gyönyörű állapotban) - Commodore 1530 Datasette unit (dobozos) - Commodore 1530 Datasette unit (dobozos) - Commodore 1530 Datasette unit - Commodore 1531 (szinte új, dobozában) - Commodore 1531 (kopott, nullázó gomb nélkül) Commodore 1531 Commodore 1531 Tápegységek: - Amiga 500 (könnyű) - Commodore 64 - Commodore 64 - Commodore 64 (javított /compart/) - Commodore 64 (régi döntött) - Commodore 64 (döntött, de másfajta) - Commodore 64 (nem tesztelt, nincs a végén dugó) - Commodore 1541/II - Commodore 1541/II (kisebb) - Commodore 128 - Commodore 128 (nem tesztelt) - Commodore 128 (rossz) - Commodore +4 (kerek dugós) - Commodore +4 (szögletes dugós) Joy-ok: - Quickshot II plus (viseletes dobozban, szép állapotban) - Quickshot II plus (viseletes dobozban, szép állapotban) - Quickshot (szép állapotban) - Quickshot (szép állapotban) - Josytick (ennyi van ráírva, teszteletlen) - Josytick (ennyi van ráírva, teszteletlen) - Quickjoy Jet Fighter (teszteletlen) - Quickshot cobra (szép állapotban) - Quickshot (hiányos) - Quickshot (hiányos) - QJ I turbo (teszteletlen) - Quickshot szimulátor Joy (kis mechanikai hibával) - Competition Pro - Competition Pro (átlátszó) - DEFENDER 64 FÉNYPISZTOLY Kábelek: - Commodore L/C/A (video kábel) - Kompozit videokábel (fehér) - Kompozit videokábel (fekete) - Commodore RGB (video) - 6db Soros kábel (floppy/nyomtató, szürke) - Magnó csatlakozó átalakító (c64 -->+4/c16) - Joy átalakító (c64-->+4/c16) XE1541 KÁBEL EXTRA: Joe -féle IEC-ATA winchester vezérlő commodore 64-hez Floppy lemezek vegyesen kb. 200db

..........
E-MAIL: five-p@extra.hu
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.26 0 0 14

És a commodore nem a múlt ám!:) Emulátorban is lehet játszani,de lehet venni C64 DTV-t is,és tévén,drive-ról nyomni,mint a régi szép időkben.

Plusi is van eladó fillérekért,nem is egy,most néztem vaterán.

 

Akinek még megvan a régi gép,de KH-s valami,és nosztalgiából "felélesztené",szivesen megnézem,megjavítom jelképes áron,esetleges tunning is szóbajöhet.

 

Nemsokára talán lesz plusiból is "új változat",amihez nem kell a drive(vagy dataszett:)),öreg kontaktos gumiérintkezős billentyűje,és a tápegység "féltégla".Persze saját,házi fejlesztés lesz..ha lesz...:))

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.26 0 0 13

Timeslip,Mr Puniverse(Big Mac),F1 simulator,Trailblazer,Magicians,Saboteur :))

Tir na nog,Mercenary:szuper-megajáték!;))

Ja és van magyar program fronton:a bölcsek köve,amőba,elvarázsolt kastély.

 

Nameg egy,szinte szó szerint a "Kalandprogram írásának rejtelmei" c. könyv  példaprogramjából "adoptált" (csórt) A bűvös gyűrű című szöveges kalandjáték.Értelmezője kissé faramucira sikerült,híres "Mit mondtál?" reakciónál azért szebbet,többet is lehetett volna egy 64k Xbasic gépen:)) (8perc alatt végigjátszom:))

 

 

-ROD- Creative Commons License 2005.05.17 0 0 12

Hali!

 

Ha valakit érdekelnek a Commodore-os játékok, akkor dobjon meg egy e-mail-el, mer van 4,3 GB-nyi (egy dvd lemeznyi) belőlük :) lds.peti@freemail.hu

 

angyalka22 Creative Commons License 2002.11.13 0 0 11
Sziasztok!

Én nagyon szerettem a commodoros játékokat. A kedvencem a Treasure Island volt.

Nerdy Creative Commons License 2001.09.30 0 0 10
Nekünk is volt bővítönk, rengeteg játékunk.
Szerintem nagyon jó volt.
Neked mi volt a kedvenced?
Előzmény: kaviat (9)
kaviat Creative Commons License 2001.09.29 0 0 9
c16-om volt, felbővitve 64k-ra.. szerettem

ja itt a link: COMMODORE PLUS/4-esek FÓRUMA

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Nerdy (3)
Nerdy Creative Commons License 2001.09.29 0 0 8
Airwolf
Scoopy doo
Treasure Island
Bam
Times Lip

A macska egeres- sajtos tényleg jó volt

Előzmény: Sheme (7)
Sheme Creative Commons License 2001.09.29 0 0 7
Rút kiskacsa rulz!

Pigmy nemzető hős: Battle Chess, Borrowed Time, Tass Time, Driller, Elite ...

Van még valakinek 1551-es drive-ja?

Előzmény: rayn (6)
rayn Creative Commons License 2001.09.29 0 0 6
Nagy nehezen rábeszéltem anyámékat, hogy megvegye a C+4-et használtan. Asszem 7000HUF volt.
Kár, hogy nem C64-et vettünk.
Tetszett a +4-en a C16-hoz képest, hogy van rajta USER PORT!!! Tetszett továbbá a beépített monitorprogram.

Most hírtelen a Harvey Headbanger jut eszembe ami nagyon tetszett. Volt Tedpaint rajzolóprogi.
Továbbá: az a macska-egeres-sajtszívós magyar játék, valami booticelli (mászkálós), kommandó, á! a sünös (nagy süni oldalnézetből), stb.

szaloncukor Creative Commons License 2001.09.29 0 0 5
Jó estéteket!

Icicle Works, Battle

Előzmény: ladyzso (4)
ladyzso Creative Commons License 2001.09.29 0 0 4
Sziasztok!

Treasure Island.

Nerdy Creative Commons License 2001.09.29 0 0 3
Rákerestem és nem találtam.
Ha van bocsi, ha nincs, nem bocsi, neked volt +4 géped?
Előzmény: kaviat (2)
kaviat Creative Commons License 2001.09.29 0 0 2
rémlik mintha már lenne kommodornégyes topic

.kav]4t r.e.b.

Nerdy Creative Commons License 2001.09.29 0 0 1
Major Blink
Tutti Frutti
Előzmény: ladyzso (0)
ladyzso Creative Commons License 2001.09.29 0 0 0
Csak nem egy 0-ás?
Előzmény: Nerdy (-)
Nerdy Creative Commons License 2001.09.29 0 0 topiknyitó
Ki milyen játékra emlékezik szívesen a +4 világából?
Punch
The Exorcist
Tom 16 ez volt az egyik kedvencem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!