Keresés

Részletes keresés

robertone2 Creative Commons License 2002.09.09 0 0 20
Eddig a winmx egy régi verzióját használtam, de most nem engedett feljelentkezni, ezért letöltöttem az újat. Furcsa dolgot vettem észre.
A program valamit küldözget felfele az internetre, és nem tudom mit, mert közben semmit nem töltök le, vagy fel. A zonealarm tűzfalam viszont rendesen jelzi az adatforgalmat miszerint valami megy kifelé tőlem mégpedig a winmxen keresztül. Akkor ez most mi???????
Ha valaki használja a winmx legutolsó verzióját és tudja a választ, kérem nyugtasson meg vele.
Mike73 Creative Commons License 2002.01.15 0 0 19
A legtöbben a Napsterről az Audiogalaxyra mentek át.
savanya Creative Commons License 2002.01.13 0 0 18
A kazaával csak annyi bajom van hogy nem engedi a cd minőséghez közelítő bitrátával rendelkező mp3makat cserélni, és tényleg kevés rajta a magyar felhasználó.

ha jól emlékszem, a 'végre egy egész jó letöltési lehetőség...' (vagy valami hasonló) című topicban írták egyszer, hogy lehet, csak a registry-ben kell valahol átirni az alapbeállítást. ha fontos, nézz utána.....:)

Előzmény: robertone2 (17)
robertone2 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 17
Szevasztok.
Én leginkább a Kazaát használom szerintem jó, de kipróbálom amiket ajánlottatok mert nagyon jól hangzik egyik-másik leírás. Az audiogalaxyt nem bírtam megszeretni mert bár sok magyar van rajta a kereséskor nem ír ki elég infót a számról és a cserebereprogramja is sokkal kevésbé felhasználóbarát mint a többi amit kipróbáltam.
A kazaával csak annyi bajom van hogy nem engedi a cd minőséghez közelítő bitrátával rendelkező mp3makat cserélni, és tényleg kevés rajta a magyar felhasználó.
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2002.01.11 0 0 16
WinMx.

500-600 Tbyte. (21 millió fájl) Főleg inkább mp3-ak csereberéje. Peer to Peer-es hálózat kezelése. Megszakadt letöltés folytatása. Hotlist. Új szerver hozzáadása. Letöltési, feltöltési sebesség illetve egyéb opciók korlátozása. Minden fájltípus megosztása és letöltése.

Az Mp3Portalon rengeteg fajlmegosztot megtallatok, zenere ez a legjobb. Sokkal tobb mindent lehet vele elerni mint a regi Napsteres kliensel anno.
Mp3Portal

Rossz_Társaság Creative Commons License 2002.01.11 0 0 14
Jó bizony.
Előzmény: Bad_Company (13)
Bad_Company Creative Commons License 2002.01.11 0 0 13
Jó kérdés.
Előzmény: savanya (12)
savanya Creative Commons License 2002.01.11 0 0 12
hogyhogy az audiogalaxy meg sincs említve?
béééla Creative Commons License 2002.01.11 0 0 11
Na és a Morpheusról senki nem hallott?
Pedig jelen pillanatban 543728 user van ott.
Bocy Creative Commons License 2002.01.11 0 0 10
hehehh.. ezt nevezem én pozitív hozzáállásnak..
Hagy járuljak énis hozzá szerény tudásommal a lemezmultik halálához :) Tehát: Én a WINMX nevű progit használom,ami szerintem még jobban is sikerült a napsternél,mert praktikusabb,az elve ugyanaz... letölthető: www.winmx.com (meglepő) plussz vanmég hozzá serverlista,kb 40 opennapster serrver,amit egy időben használ a progi. Ezen azért már találtok magyar előadókat is. A serverlista meg letölthető innen:
http://www.trippymx.co.uk/downloads.html
remélem sikerült egy koporsószöget bekalapálnom hehheh..
Üdv
Bocy
The Dark One Creative Commons License 2002.01.10 0 0 9
Szevasztok!

Én két rendszer között ingázok, a Xolox feltört változata és a Kazaa között. A Kazaa-t mondjuk jobban szeretem a fícsörjei miatt, de a Xolox-ot olyan igazi dzsungelharcos hangulat lengi körül, mióta ugye "kimenekült a laborkisérlet a vadonba". De még így sem megy olyan szuperul a letöltés, mint a régi szép Napster-es időkben.


Share-eljetek, én is kitettem Hofi Gé bácsit.






Le a mocskos lemezkiadókkal! Röhögve nézem majd végig haláltancotokat!

FixI Creative Commons License 2001.12.23 0 0 8
OK. Én is kipróbálom :)))
Előzmény: HEnci (7)
HEnci Creative Commons License 2001.12.23 0 0 7
miért nem használjátok a mynapstert? vagy senki nem ismeri? egyszerűen alig van magyar zene. Töltsetek és share - eljetek!!!!!
www.mynapster.com
DömDöDöm Creative Commons License 2001.10.08 0 0 6
juhé! user publikus?
Előzmény: part (5)
part Creative Commons License 2001.09.28 0 0 5
ne legyél, én is használom..!
Előzmény: DömDöDöm (1)
vismaior Creative Commons License 2001.09.27 0 0 4
Hááát... Köddé váltak...
Vagy megvannak bakeliten,kazettán,jogtisztán megvásárolató CDken...

:(

vis

DömDöDöm Creative Commons License 2001.09.27 0 0 3
Vis, hát ez az én bajom. Hova tűnt az a sok sok magyar szám, az a sok sok mese, ....
Előzmény: vismaior (2)
vismaior Creative Commons License 2001.09.27 0 0 2
Pedig a Kazaa jóóó...
És van sok-sok felhasználója...
Csak nem magyar...
Vagy nem tudunk róla...

vis

DömDöDöm Creative Commons License 2001.09.27 0 0 1
a KaZaA-n nagyon magányos vagyok :-(
Előzmény: gauloises (0)
gauloises Creative Commons License 2001.09.27 0 0 0
Kb. 0 számot lehet vele letölteni, így over...
Előzmény: DömDöDöm (-)
DömDöDöm Creative Commons License 2001.09.27 0 0 topiknyitó
uff én szóltam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!