Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2001.09.27 0 0 63
Hinnye, micsoda venek tanacsa nosztalgia est volt itt! Hogy ebbol en kimaradtam. :-)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 62
Kezd világosodni a dolog.Jó lesz nekem itt az Indexecskén.Nem kalandozok másfelé.Valójában nekem is itt vannak a tzimboráim,beszélgetőtársaim,azok a koponyák,akiktől lehet kérdezni....
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 60
ezt szerintem nem lehet így megmondani, van akinek bejön a nettófeeling, van akinek kicsit idegen.. nekem kicsit idegen volt az ottani marakodás, valahányszor arrajártam, pechemre az első az mindig a meccselés volt amin megakadt a szemem.. de én tudom magamról, hogy én olyan birka féle vagyok, aki arra kovályog mindig, amerre a barátaimat megtalálom.. azok meg mind itt vannak az indexen

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: rali (58)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 58
Veszítettem volna,hogy nem olvastam a Nettót?
Előzmény: Törölt nick (55)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 57
mondom pólóért és felpakolászni [fellőtték már a pizsit]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: kaviat (56)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 56
őő bizonyos értelemben nem rakták még vissza, mert én még mindig csak az új iszonyatra látok linket, a régi cucc nem látszik a főoldaról

szerintem itt az idő, hogy elkezdjétek lementegetni a fontosabb topicokat biztos ami biztos alapon :((

hogy az index csinálna ilyet ? szerintem nem.. legalábbis bejelentés nélkül biztos nem.. az más kérdés, hogy eddig minden komolyabb program módositásnál történt valami gixer, lepukkant valami juzerfile, hirtelen ?-ek lettek a nevek helyett, nem lehetett visszatölteni a mentést stb stb.. aztán meg póloért lehetett felpakolászt az öreghez az iszoldába a magánmentéseket

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (54)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 53
Holnap felhívom az Úrnőt.a Mogorvát meg ismerem IRL,tőle is tudok informálódni.

Jó fórumok voltak a Nettón?Én csak ezt az Indexecskét ismerem ...

Előzmény: Törölt nick (51)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 50
Megnéztem - szörnyű.

A Mogorva ottan moderátor?

kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 49
szerintem ez teljesen lényegtelen hogy ki kicsoda IRL [énrólam például kevesen tudják, hogy bálnaidomár vagyok az északi tengeren és most éppen műholdon keresztül tasztalozok a nyílt tengerről]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: rali (46)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 48
sajna magyarázatot erre nem tudok adni, nagyon meglepődtem ezen be kell valljam..

viszont az is lehet valóban, hogy a dizájn váltásnál volt egy 6áridő, amikorra mennie kellett mindennek és emiatt rakták be élesen az üres newfórumot így félig készen, s amikor sikerül majd kiszámlázni akkor kitalálják mi legyen a régi cuccok átkovertálásával. kommunikálni meg azért nem kommunikálnak, mert az illetékes egy kocsmában sörözik a haverjaival és nincs térerő :) az lehet még, hogy sok az új ember, akinek fogalma sincs hogy mit is jelent a nettó, ők lehet hogy csak a hirportált látják benne.. [ami egyébként nekem a mainapot juttatja az eszembe és nem csak a kinézet miatt, hanem a bulvárfeeling miatt is]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (41)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 46
Na,csak meg kéne szakérteni eme nicket.

Mindjárt nézem a linket.

Tudható,hogy ki ez az emberpéldány IRL?Úgy értem,foglalkozása stb.

Előzmény: Törölt nick (44)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 45
nem..

mindenütt máshogy sűl el a rombolás.. itt a tasztalon egy szellő se.. bármilyen ámokfutása tart talán 10 percig, azonnal ugrik rá 10 moderátor kitakaritani a szemetet.. viszont sajna odaát épp bezárni készülnek az ottani forumot, hogy üreset nyissanak, szerintem senki se moderálja, zsoltu szemetelése sokkal többnek látszik, ráadásul lehet hogy a forumot bezárni akarók vizére hajtja a malmot [vagy fordítva]

itt a link, nézd meg magad a topiclistát: nettótasztal

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: rali (43)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 43
És ez a zsoltu ilyen vészes egyed?
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 40
régen nagyon régen, amikor még nem volt index akkor irogattam oda..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: rali (39)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 39
Nagy nehezen megértettem végre.Köszönöm a tájékoztatást.Ti szoktatok volt oda írogatni?Én csak itt az Indexen csökkentem a színvonalat,azért nincsenek fogalmaim más helyekről.
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 38
jaj én nem akarok gyufákat kihuzogálni, nem szeretek játszani a tűzzek amióta megöregedtem

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (35)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 37
huha, te többet tudsz mint én :))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Solsken (36)
Solsken Creative Commons License 2001.09.27 0 0 36
A nickek azért vannak, hogy cserélgessük.:-)
Ha nem így lenne, nem sok husz-os topic működne, ugye drága Kavi?:-)
Előzmény: kaviat (33)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 34
jaja, lehet hogy az új tulajnak nem fér bele a koncepciójába egy megörökölt törzsgárda..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (32)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 33
ennyire én nem látok bele mások fejébe [az az érzésem szerencsére :))].. megaztán biztos velem is nagyon soxor előfordúlt, hogy önfeledten osztottam az észt ami persze nem is volt :)

kihagytuk még az újjabb mókát, a nickcseréket.. de ez tényleg ne szegény zsolturól szoljon

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Solsken (31)
Solsken Creative Commons License 2001.09.27 0 0 31
Kihagytad, hogy Zsoltu mindenkit lenéz, mert Zsoltu zseninek hiszi magát, pedig csak egy szimpla őrült, aki nagyzási mániában szenved.
Csak nehogy az indexet is célpontnak tekintse.
Előzmény: kaviat (28)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 29
az internettós forumtörlést és pakolászást nem zsoltu csinálta, ő csak tiltakozásul szétfloodolta a maradékot, ahol a megmaradtak éppen a mi legyen tovább kérdésen tanakodtak.. azért mindent nem szabad szegény zsoltu nyakába varni.. [én amúgy úgy emlékeztem, hogy mostanában épp megint végleg távozott a nettóról]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: rali (26)
kaviat Creative Commons License 2001.09.27 0 0 28
zsoltu régi darab még akkorról, amikor nem is volt index [őskövület].. néha szokott világmegváltani, meg néha látványosan véglegeltávozni innen onnan [ilyenkor ki szokott derülni, hogy mindenki aki marad és nem rohan utána az birka :)) - ez az enyhébb jelző], régebben a tasztal "ellaposodása" ellen nyitott 30 - 40 topicot "unatkozom" címmel - részben neki köszönhető, hogy Nyírő András az akkori internettó főszerkeztője és kitalálója megszervezte a forumon [akkor még nem volt csak a tasztal] a moderációt :)) amikor létrejött az index, akkor se jött át igazán [volt pár vitája a galériája kapcsán a szerkesztőséggel, ennek kapcsán is megtudtuk mi tasztalosok, hogy nyáj vagyunk :))], majd az újjá alakitott internettón moderátor lett, talán innen eredeztethető ellenszenve az itteni moderációval szemben [a Wágner úr egyszer kijelentette, hogy nem hajlandó moderálni, tegyünk amit akarunk ő nem mer beleszólni :)) ].. zsoltu egy színfolt az indexen és az internettón is :))) [utobbin most hajtott végre egy izmos topicfloodot nem igazán világos milyen megfontolásból]

biztos sok lényeges dolgot kihagytam, ezért elnézést kérek, de nekem nagyjábol ezek maradtak meg földhöz ragadt agyamban..

.kav]4t r.e.b.

rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 27
Akárki csinálta,jó nagy baromságot művelt.
Előzmény: Törölt nick (25)
rali Creative Commons License 2001.09.27 0 0 26
Kezdem kapisgálni.De ezt a zsoltu dolgot még mindig nem értem ...Hogy tud egy nick ekkora bonyodalmakat előidézni?
Előzmény: Törölt nick (23)
Solsken Creative Commons License 2001.09.27 0 0 24
Zsoltu, Zsoltu...
Azt nem kérdezem meg elment-e teljesen az eszed, mert nem is volt.:-DDDDDDD
Ebből is látszik tisztelt fórumozók, mennyire fontos Zsoltunak a fórum, bármelyik. Ha nem tetszik neki tönkreteszi, nehogy már másnak jó legyen.

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 23
Lejjebb olvashatod, hogy mivel kezdodott.
Ujitott a netto, es minden user ment a levesbe.
Ekkor nyitottam ezt.
Aztan visszacsinaltak a regit.
Aztan zsoltu osszecsinalta.
Ez utobbi menetrendszeruen elo szokott fordulni, de lehet, hogy most az "Uj" netto jutalekot ad neki.
Előzmény: rali (22)
rali Creative Commons License 2001.09.26 0 0 22
Nem igazán értem,mi is történt?magyarázzátok már el a buta fejemnek.
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 21
Szia banya! A vasorrod még nem rozsdás? ;-)))))))))
Előzmény: banya (20)
banya Creative Commons License 2001.09.26 0 0 20
Szólni kéne a modiknak, hogy preventíve tiltsák le 3 napra zsoltut! :))))))))))))))))))) Addig csak megnyuxik. :))
Előzmény: kaviat (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!