Keresés

Részletes keresés

lai ce Creative Commons License 2001.09.27 0 0 6
„Mi például tudtunk venni Laci monitort. Ezen szinkorrigáljuk a szkennelt anyagot. Azt tudod hogy csak Mac-re dugható!
Ha érdekel nyomj egy mailt és megadom a dílerünk címét!” Erre hogy jöttél rá? Du bist Sherlock Holmes? :)
Most (sajna) nem aktuális. Állítólag ezt is pénzért adják...
A lelkes amatőr kategória az tetszik, én is max ott indulhatok. Most nyomulok(nék) át a 32 éves Zenit kategóriából valamibe, ami fiatalabb, mint én.
Előzmény: tükörvarrógépkezel (5)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2001.09.26 0 0 5
Mi például tudtunk venni Laci monitort. Ezen szinkorrigáljuk a szkennelt anyagot. Azt tudod hogy csak Mac-re dugható!
Ha érdekel nyomj egy mailt és megadom a dílerünk címét!
Cserében a kért fotócuccokról nem tudok töbet mint a lelkes amatôtök :-)
Előzmény: lai ce (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 4
Szevasz lai ce, Isten hozott! Nem gondolod, hogy az 1-es sorszámú hozzászólásban még korai :( -ni?

:-)

Előzmény: lai ce (1)
HGyuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 3
igen, én is itt indulnék el. Vagy vennék egy FotoMozaikot
Előzmény: Törölt nick (2)
lai ce Creative Commons License 2001.09.26 0 0 1
Kösz, ez megvolt. Ettől persze nem tudtam meg, hogy pl Magyaro.-n ki mennyiért forgalmazza pl a SIGMÁT. :(
Előzmény: Törölt nick (0)
lai ce Creative Commons License 2001.09.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Ennek talán a fotózás-kellékek topicban lenne a helye, de az már egy hangyányit túlduzzadt.

Tehát:

Ki tud
-A SIGMA SA-7 fgépről tapasztalatból valamit (a fotovideos cikket ismerem), hol lehet kapni, mennyiért, weben van-e valami inf róla stb?

-Ugyanezen dolgokat a Minolta Dynax 7, Dynax 5-ről. A DYNAX 5 mennyivel több, mint az 505 super és mennyivel gyengébb, mint a DYNAX 7?

Előre is kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!