Keresés

Részletes keresés

sjesz Creative Commons License 2001.09.27 0 0 48
"Vancsik elvtárs jobboldali merénylet áldozata lett! Direkt megzavarták egy SMS-sel. Tudták, hogy éppen száznegyvennel megy. "

Hát persze hogy JOBBOLDALI merénylet!!!

A kocsi közepén, tőle JOBBRA volt a telefon a kihangosítóban!

;-)

Előzmény: Főtitkárhelyettes (8)
mpd Creative Commons License 2001.09.27 0 0 47
Te meg, mielőtt fölényeskedsz, nézd meg, mit írtál, okoska!
"....antiszemita hírében állt..."
Előzmény: HitetlenTamaska (46)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2001.09.27 0 0 46
Kedves mpd
Jó lenne ha megtanulnál olvasni.
Én a Hermann Ottó Társaságot "fikáztam".
Hermann Ottót pedig, ugye nem azért szeretjük? :-)
Előzmény: mpd (32)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 45
"Illetve Amati csak úgy véli"
Nem-nem kedves Barátom! Én az EMBER ismeretében ÁLLÍTOM, és emellett eléggé autentikus információforrásaim is voltak/vannak. Módomban volt Sándorral is megbeszélni ezt a témát.
Előzmény: SanyaX (44)
SanyaX Creative Commons License 2001.09.26 0 0 44
Nyugodjon békében.
Két ellentmondó fix állítás bukkanik fölé: Amati állítja, nem ő lőtt, nem is ihatott! Fuxi kapitány állítja, személyesen látja, hogy ő lőtt! Nem lehetne tudni, hogy végül is mi a tényállás? Illetve Amati csak úgy véli, S.S. nem az a fajta ember volt, de személyesen nem volt ott?
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 43
SzZégyeljétek Magatokat, akik egy elhunyt ember kapcsán, most fröcsögnek és hazudoznak összevissza.
Szégyeld Magad totola, hogy ilyen jelzövel nyitottál topicot.
Remélem, hogy egyszer Te is megérzed, hogy egy ember halálakor mit éreznek azok, akik aze mbert gyászolják és nem a politikuist.
Szégyeld Magad!
Waldo Creative Commons License 2001.09.26 0 0 42
Csatlakozom, a halaleset engem is meglepett es elszomoritott. Reszvetem a csaladnak.

Az alabb negativ (most nem irok mas jelzot...) velemenyek ellensulyozasara alljon itt egy nagyon is POZITIV kezdemenyezes, amelynek fovednoke az elhunyt volt:

A budapesti metron utazoknak talan feltunt az elmult evben, hogy egesz szerelvenyeken berelt a KoM reklamfeluletet a kocsikban (ahol a sok nyomorult szagolja a csoveseket es a szappanon sporolokat utazas kozben) es GYONYORU KEPEKKEL REKLAMOZTAK A TERMESZETET! Aki latta, tudja, mirol beszelek: feludito taj es allatkepek, adatok a vedett vagy gyakori allatokrol, novenyekrol. Amig a kepeket nezi az ember, legalabb lelekben kiszabadul ebbol a budos varosbol!!! Nekem ez a tette szamit, a tobbirol vitatkozzun kesobb!

udv,
Waldo

Előzmény: gabinagy (41)
gabinagy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 41
Csatlakozom az előttem normálisan szólókhoz: nyugodjék békében.
Azér igencsak meglepett a hír.
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 40
Szegény. Akkor most elhalasztom tervezett (kemény) kritikáimat néhány KöM rendeleről, és csak annyit mondok, annyit mondhatok:

nyugodjék békében

HJM Creative Commons License 2001.09.26 0 0 39
Nyugodjék békében.
Szittya Creative Commons License 2001.09.26 0 0 38
Nyugodjék békében!
pindiy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 36
Mint Köztársasági megbizott sokat tett a Dabas-Sári igen csak elmérgesedett iskolavita megoldása érdekében.
Előzmény: Törölt nick (34)
pindiy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 35
Nyugodjék békében
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 34
Tisztelt Író/Olvasótársak!
Dr. Skultéthy Sándor a rendszerváltozás után komoly munkát vállalt és végzett. Kitűnő szervező volt, nagy közigazgatási-jogi tudás birtokában, és jó vezetői képességekkel.
Nyugodjon békében. A családjának őszinte részvétem.
A képrombolást nem Ő követte el. Elég sok időt töltöttünk együtt, régen sem volt alkoholista, a betegsége óta meg nem is ivott.
mpd Creative Commons License 2001.09.26 0 0 33
Tamáska, ne hagyj kétségek között vergődni!
Nyilatkozz!

Elöljáróban: Sir Isaac Newton a világ legutálatosabb embere volt, ha antiszemita nem volt, az csak a véletlen műve, vagy ez a lehetőség elkerülte a figyelmét.
És akkor? Lesz...ád a képét?
Arthur C. Clarke bevallottan pedofil, azért égessük el a könyveit?
Ilyen alapon elmarasztalhatod Teréz anyát azért, mert nem értett a zoológiához, Einsteint azért, mert nem tudott táncolni, Jézust azért, mert akadályozta a szabadkereskedelmet stb.-stb.
Hermann Ottó csodálatos könyveket írt Mo. állatvilágáról, piszkosul nem számít, milyen politikai nézetei voltak.

Előzmény: mpd (32)
mpd Creative Commons License 2001.09.26 0 0 32
Tamáska, te Hermann Ottót fikázod?
Ezt nem akarom elhinni, ez annyira butaság, nem vall rád.
Lécci, cáfolj vagy erősíts.
Előzmény: HitetlenTamaska (22)
Robin Food Creative Commons License 2001.09.26 0 0 31
A te logikád alapján a WTC felrobbantása is leninista "kritika" volt. Izléstelen ember vagy, Tamáska.
Előzmény: HitetlenTamaska (22)
dakota Creative Commons License 2001.09.26 0 0 30
T. Olvtársak!
Ne vegyük át a Hét stílusát!
Nyugodjon békében Skultéhy Sándor.
Salez Creative Commons License 2001.09.26 0 0 29
1etértek

nyugodjon békében...

...

(remélem k. fikázó olvtársak temetésén is megemlítik majd, hogy milyen gyakran járt kuplerájba, s mit tört-zúzott részegen)

Előzmény: pömpisz (11)
dez1 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 28
Ha tényleg ő lőtt, az más. De akkor sem kell cseszegetni immáron. Nyugodjon békében.
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 27
Bocs, ha keverem. De, mintha tényleg. Mégeccer elnézést!
Előzmény: Törölt nick (19)
Robin Food Creative Commons License 2001.09.26 0 0 26
Ő volt, ez nem vitás.
Előzmény: dez1 (23)
malaclopo Creative Commons License 2001.09.26 0 0 25
Kedves Pömpisz!
Igazad van, haláleset után, ha csak nem terrorista, vagy gyilkos, stb. nincs helye másnak, csak a gyásznak. Mint magánember, mindenkinek lehet, esetleg jogosan is, elítélő véleménye az elhunytról, de azt tarsa meg magának; halála után már nem tud sem ártani, sem használni senkinek; történelmi személyiségek esetén ítél az utókor, tiltakozni se tud az ellen sem, ha egész életével, tetteivel, tanításaival stb. ellentétes célokra sajátítják ki. Csak ezt az évet tekintve nehogy már új magyar sajátosság legyen egy ismert ember halála után nem az emlékezet hangján megidézni, hanem minden rosszat rákiabálni.
Előzmény: pömpisz (11)
strongdong Creative Commons License 2001.09.26 0 0 24
Nyugi.
Ő lőtt. Paróczai elvitte a balhét.
Ott voltam :-)

Fk

Előzmény: dez1 (23)
dez1 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 23
Nem ő lőtte le a képet. Moderátorok, miért nem szüntetitek meg ezt a topicot, tárgyi tévedés esete áll fenn!
HitetlenTamaska Creative Commons License 2001.09.26 0 0 22
Értelmes ember volt, aki vitatható véleményét leninista módon - a fegyverek kritikájával - is kifejtette.
Az már csak hab a tortán, hogy a festmény tárgyát képező személy - már csak a Falk Miksával vivott párbaja okán is - antiszemita hirében állt, mely hagyományt a róla - feltehetően ezért - elnevezett társaság dicstelen módon vitt tovább. Ujabban nem hallottam, hogy ez a társaság müködne, lehet, hogy testületileg csatlakozott a MIEP-hez.

N.A. Frenkel Creative Commons License 2001.09.26 0 0 21
Hiába, a felkapaszkodott káderek nagyúri allűrjei....
Jagoda elvtárs és bizalmasai a dácsájában lévű fürdő előterében lövöldöztek célba sokszáz éves ikonokra.
Előzmény: Robin Food (6)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.09.26 0 0 20
Nyomdahiba:
mivel az megelőzően -> mivel azt megelőzően
Előzmény: CSAK_EGY_polgár (18)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.09.26 0 0 18
Ha esetleg nem voltál jelen az eseménynél, akkor talán elhihetted volna neki merő jóindulatból, hogy nemcsak nem ő lőtte le a festmény, de ő maga nem is volt jelen akkor, amikor a kép likvidálása megtörtént, mivel az megelőzően pihenni tért.
Előzmény: Főtitkárhelyettes (0)
bean Creative Commons License 2001.09.26 0 0 17
Az nem ő volt, de ne zavartasd magad.
Előzmény: Törölt nick (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!