Keresés

Részletes keresés

állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 156
Ingyenélô!
Előzmény: mokuss (154)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 155
mokuss, most akkor magaddal veszekszel? :o)
Előzmény: mokuss (152)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 154
eppen egy "amator" weblapon dolgozom... közben nyomom ezt a cuccot!

mint mondottam, nem vagyok fizetett allatvedo, mint az orszagban sokak... es csinalok annyit, mint azok, hidd el!

es szamonkeresed halasan koszonom...

nem fogyott ki a cumizo itato a nyulketrecben?
nezzed meg!

Előzmény: mokuss (152)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 153
Ördögöd van! Erre már én is rá akartam kérdezni!
Előzmény: baphomet (151)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 152
zarjuk le a temat...

es az ilyen jellegu, stilusu vitat okes?

Előzmény: mokuss (150)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 151
mókus, lécci gyere már ide vissza, hagyd meg nekünk hobbi állattartóknak a nyulas topikunkat! lécci, lécci, lécciiii...

azt meg áruld már el nekem, hogy ha hajnalban 1:31-kor volt az utolsó hozzászólásod és az első már 11:16-kor - gondolom a kettő között azért aludtál valamennyit - és azóta egyfolytában itt vagy, akkor te MIKOR védessz állatot? :)))

mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 150
huhh

akkora ketrecben, mint az allat;) szep latvany... a kutyam egy nagy fotelbol turt ki... a macskam meg a kutyan fekszik... ez nem olyan szep latvany? es mikor felkelek, puszit ad nekem is, meg a bnomet is osszenyalja... ha futni megyek, jon velem...

a csincsillanak es a kutyanak, macskanak is vannak pozitiv oldalai, de pl. vannak tartasi alternatívák, mert mondjuk aki láncon vonyító kutyára ébred, vajon annak is jó? a kutyának?

Azért vannak allatbaratok, hogy akik csak használják a kedvenceiket vagy az állatot, az is ráébredjen, hogy humánus bánásmóddal mindenkinek jobb lesz,....

Előzmény: Törölt nick (147)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 149
Én is megyek. Hazafelé még jól megvédek egy-két állatot!
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 148
Csincsin, ezt akartad, ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 147
Na, mennem kell... sziasztok....majd kesobb folytatjuk
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 146
Szerintem nincs is annal jobb dolog, mint amikor egyszer reggel felkelsz, es egy szormok babycsincsillat latsz az anyja mellett ucsorogni. Az apja is es az anyja is vigyaznak ra, a baby pedig mindenben megprobalja utanozni oket. Igenis szenzacios dolog, ha kedvenceidnek utodja szuletik (ez a csincsillaknal evente max. 3* tortenik meg!) A csincsillaim pedig koszonik jol erzik magukat az 5 emeletes ketrecukben, ami bizony tele van bunkerekkel, hogy elbujhassanak es jokat szunyalhassanak. Hetente 2-3* kiengedem oket, amikor fogjak magukat es bebujnak a radiator moge es lezabaljak a tapetat. Szoval igy nez ki egy sanyaru sorsu csincsilla elete...
Előzmény: mokuss (143)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 145
Jobb szeretném, ha csin maga mondaná el, mit tart helyesnek. A te véleményed már ismerem.
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 144
csobolyo: a lenti ketrecnel azert lehetne kicsit nagyobb nem?
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 143

Csincsin szerint
a tenyesztes jo dolog:


-sokszázezer
csincsin, 20.000 róka/év....


 


k
a b  á t n a k



 


Csincsin preferalja a nagyuzemet...


 


 


 


Csobolyo. ha lenne maganhazam, es ha erdekelne a csincsin, csinalnek egy jo kis bunkeres eletteret neki... es jol berendezve ellenenek...

vagy az nemjo? nem kosherr?

Előzmény: állati emlék (141)
Monthy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 142
"Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik"

Sok faj teszi ezt.

Az egyik legnagyobb és legelterjettebb gilisztafaj a harmatgiliszta. Ez a giliszta nappal zabál éjjel iszik, méghozzá úgy, hogy a vége a földben van a másik végével meg a harmatot nyalogatja a fűről. Én varangyot, egeret és sünt is láttam már harmatgilisztára vadászni.

Előzmény: Törölt nick (124)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 141
Ez nem lehet igaz! Szerinted miért van ott az a kérdôjel?

És te mégis miben tartanál csincsillát, mi? Szabadon? Hadd lapítsa palacsintává egy autó, igaz? Éljen a szabadság!

Előzmény: mokuss (131)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 140
giff re nemmukszik!
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 139
ez most csak gif-re muxik?
Előzmény: mokuss (138)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 138
en nemizgulokk
Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 137
2. probalkozas...
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 136
Ne izgulj, elobb vagy utobb osszejon...
Előzmény: mokuss (135)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 135
ezt meg gyakszizni kell...
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 134
Előzmény: mokuss (133)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 133

 



Csincsin: ez a biztos: az allatok
is szeretik, igazad van...


Így szebb.... hmmm...


 


 


Előzmény: Törölt nick (132)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 132
Egyebkent en is tudnek gyartani kepeket a szobanovenyeimet, konyveimet, tapetat szetrago csincsillakrol... Es az oket osszefogdoso kutyamrol...En azert megiscsak a ketreces tartast tartom a legpraktikusabbnak. Igy a kutya se kap gyomorrontast:)
Előzmény: Törölt nick (130)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 131
az van rajta, hogy prémcélú állatok?

de nagy felbontásban, és símán (a te környezetedben) gustustalan... csincsinke...

Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 130
Hat igy zolden eleg gusztustalan!
Előzmény: mokuss (128)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 129
Mi a szöveg? Nem nagyon látszik.
Előzmény: mokuss (128)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 128
ehhe
sereskent vagyok alias mokuss! ez vilagos?

 



Csincsin ez a kep nemtetszett
nekem?


Neked tetszik? hmm...


 

Előzmény: állati emlék (127)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 127
Ez az! Végre egy komoly ember!
Előzmény: Törölt nick (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!