Keresés

Részletes keresés

Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 155
mokuss, most akkor magaddal veszekszel? :o)
Előzmény: mokuss (152)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 154
eppen egy "amator" weblapon dolgozom... közben nyomom ezt a cuccot!

mint mondottam, nem vagyok fizetett allatvedo, mint az orszagban sokak... es csinalok annyit, mint azok, hidd el!

es szamonkeresed halasan koszonom...

nem fogyott ki a cumizo itato a nyulketrecben?
nezzed meg!

Előzmény: mokuss (152)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 153
Ördögöd van! Erre már én is rá akartam kérdezni!
Előzmény: baphomet (151)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 152
zarjuk le a temat...

es az ilyen jellegu, stilusu vitat okes?

Előzmény: mokuss (150)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 151
mókus, lécci gyere már ide vissza, hagyd meg nekünk hobbi állattartóknak a nyulas topikunkat! lécci, lécci, lécciiii...

azt meg áruld már el nekem, hogy ha hajnalban 1:31-kor volt az utolsó hozzászólásod és az első már 11:16-kor - gondolom a kettő között azért aludtál valamennyit - és azóta egyfolytában itt vagy, akkor te MIKOR védessz állatot? :)))

mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 150
huhh

akkora ketrecben, mint az allat;) szep latvany... a kutyam egy nagy fotelbol turt ki... a macskam meg a kutyan fekszik... ez nem olyan szep latvany? es mikor felkelek, puszit ad nekem is, meg a bnomet is osszenyalja... ha futni megyek, jon velem...

a csincsillanak es a kutyanak, macskanak is vannak pozitiv oldalai, de pl. vannak tartasi alternatívák, mert mondjuk aki láncon vonyító kutyára ébred, vajon annak is jó? a kutyának?

Azért vannak allatbaratok, hogy akik csak használják a kedvenceiket vagy az állatot, az is ráébredjen, hogy humánus bánásmóddal mindenkinek jobb lesz,....

Előzmény: Törölt nick (147)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 149
Én is megyek. Hazafelé még jól megvédek egy-két állatot!
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 148
Csincsin, ezt akartad, ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 147
Na, mennem kell... sziasztok....majd kesobb folytatjuk
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 146
Szerintem nincs is annal jobb dolog, mint amikor egyszer reggel felkelsz, es egy szormok babycsincsillat latsz az anyja mellett ucsorogni. Az apja is es az anyja is vigyaznak ra, a baby pedig mindenben megprobalja utanozni oket. Igenis szenzacios dolog, ha kedvenceidnek utodja szuletik (ez a csincsillaknal evente max. 3* tortenik meg!) A csincsillaim pedig koszonik jol erzik magukat az 5 emeletes ketrecukben, ami bizony tele van bunkerekkel, hogy elbujhassanak es jokat szunyalhassanak. Hetente 2-3* kiengedem oket, amikor fogjak magukat es bebujnak a radiator moge es lezabaljak a tapetat. Szoval igy nez ki egy sanyaru sorsu csincsilla elete...
Előzmény: mokuss (143)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 145
Jobb szeretném, ha csin maga mondaná el, mit tart helyesnek. A te véleményed már ismerem.
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 144
csobolyo: a lenti ketrecnel azert lehetne kicsit nagyobb nem?
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 143

Csincsin szerint
a tenyesztes jo dolog:


-sokszázezer
csincsin, 20.000 róka/év....


 


k
a b  á t n a k



 


Csincsin preferalja a nagyuzemet...


 


 


 


Csobolyo. ha lenne maganhazam, es ha erdekelne a csincsin, csinalnek egy jo kis bunkeres eletteret neki... es jol berendezve ellenenek...

vagy az nemjo? nem kosherr?

Előzmény: állati emlék (141)
Monthy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 142
"Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik"

Sok faj teszi ezt.

Az egyik legnagyobb és legelterjettebb gilisztafaj a harmatgiliszta. Ez a giliszta nappal zabál éjjel iszik, méghozzá úgy, hogy a vége a földben van a másik végével meg a harmatot nyalogatja a fűről. Én varangyot, egeret és sünt is láttam már harmatgilisztára vadászni.

Előzmény: Törölt nick (124)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 141
Ez nem lehet igaz! Szerinted miért van ott az a kérdôjel?

És te mégis miben tartanál csincsillát, mi? Szabadon? Hadd lapítsa palacsintává egy autó, igaz? Éljen a szabadság!

Előzmény: mokuss (131)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 140
giff re nemmukszik!
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 139
ez most csak gif-re muxik?
Előzmény: mokuss (138)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 138
en nemizgulokk
Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 137
2. probalkozas...
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 136
Ne izgulj, elobb vagy utobb osszejon...
Előzmény: mokuss (135)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 135
ezt meg gyakszizni kell...
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 134
Előzmény: mokuss (133)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 133

 



Csincsin: ez a biztos: az allatok
is szeretik, igazad van...


Így szebb.... hmmm...


 


 


Előzmény: Törölt nick (132)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 132
Egyebkent en is tudnek gyartani kepeket a szobanovenyeimet, konyveimet, tapetat szetrago csincsillakrol... Es az oket osszefogdoso kutyamrol...En azert megiscsak a ketreces tartast tartom a legpraktikusabbnak. Igy a kutya se kap gyomorrontast:)
Előzmény: Törölt nick (130)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 131
az van rajta, hogy prémcélú állatok?

de nagy felbontásban, és símán (a te környezetedben) gustustalan... csincsinke...

Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 130
Hat igy zolden eleg gusztustalan!
Előzmény: mokuss (128)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 129
Mi a szöveg? Nem nagyon látszik.
Előzmény: mokuss (128)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 128
ehhe
sereskent vagyok alias mokuss! ez vilagos?

 



Csincsin ez a kep nemtetszett
nekem?


Neked tetszik? hmm...


 

Előzmény: állati emlék (127)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 127
Ez az! Végre egy komoly ember!
Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 126
A linkkel csak mokusskent volt bajod... Sereskent meg az volt a bajod, hogy a csincsillak az oldalamon ketrecek kozeleben is mutatkoztak...

Ami az ekezeteket illeti... lattal te mar engem ekezetekkel irni? A vilag legtermeszetesebb dolga, hogy ekezet nelkuli leveleket olvasok... sajnalom, hogy nincs meg egyik level sem.. teljesen osszefuggestelenul es mindenfele ragozas nelkul irtad oket... Sereskent legalabbis... mokusskent furcsa modon mar nem...

Előzmény: mokuss (123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!