Keresés

Részletes keresés

állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 149
Én is megyek. Hazafelé még jól megvédek egy-két állatot!
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 148
Csincsin, ezt akartad, ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 147
Na, mennem kell... sziasztok....majd kesobb folytatjuk
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 146
Szerintem nincs is annal jobb dolog, mint amikor egyszer reggel felkelsz, es egy szormok babycsincsillat latsz az anyja mellett ucsorogni. Az apja is es az anyja is vigyaznak ra, a baby pedig mindenben megprobalja utanozni oket. Igenis szenzacios dolog, ha kedvenceidnek utodja szuletik (ez a csincsillaknal evente max. 3* tortenik meg!) A csincsillaim pedig koszonik jol erzik magukat az 5 emeletes ketrecukben, ami bizony tele van bunkerekkel, hogy elbujhassanak es jokat szunyalhassanak. Hetente 2-3* kiengedem oket, amikor fogjak magukat es bebujnak a radiator moge es lezabaljak a tapetat. Szoval igy nez ki egy sanyaru sorsu csincsilla elete...
Előzmény: mokuss (143)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 145
Jobb szeretném, ha csin maga mondaná el, mit tart helyesnek. A te véleményed már ismerem.
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 144
csobolyo: a lenti ketrecnel azert lehetne kicsit nagyobb nem?
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 143

Csincsin szerint
a tenyesztes jo dolog:


-sokszázezer
csincsin, 20.000 róka/év....


 


k
a b  á t n a k



 


Csincsin preferalja a nagyuzemet...


 


 


 


Csobolyo. ha lenne maganhazam, es ha erdekelne a csincsin, csinalnek egy jo kis bunkeres eletteret neki... es jol berendezve ellenenek...

vagy az nemjo? nem kosherr?

Előzmény: állati emlék (141)
Monthy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 142
"Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik"

Sok faj teszi ezt.

Az egyik legnagyobb és legelterjettebb gilisztafaj a harmatgiliszta. Ez a giliszta nappal zabál éjjel iszik, méghozzá úgy, hogy a vége a földben van a másik végével meg a harmatot nyalogatja a fűről. Én varangyot, egeret és sünt is láttam már harmatgilisztára vadászni.

Előzmény: Törölt nick (124)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 141
Ez nem lehet igaz! Szerinted miért van ott az a kérdôjel?

És te mégis miben tartanál csincsillát, mi? Szabadon? Hadd lapítsa palacsintává egy autó, igaz? Éljen a szabadság!

Előzmény: mokuss (131)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 140
giff re nemmukszik!
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 139
ez most csak gif-re muxik?
Előzmény: mokuss (138)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 138
en nemizgulokk
Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 137
2. probalkozas...
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 136
Ne izgulj, elobb vagy utobb osszejon...
Előzmény: mokuss (135)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 135
ezt meg gyakszizni kell...
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 134
Előzmény: mokuss (133)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 133

 



Csincsin: ez a biztos: az allatok
is szeretik, igazad van...


Így szebb.... hmmm...


 


 


Előzmény: Törölt nick (132)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 132
Egyebkent en is tudnek gyartani kepeket a szobanovenyeimet, konyveimet, tapetat szetrago csincsillakrol... Es az oket osszefogdoso kutyamrol...En azert megiscsak a ketreces tartast tartom a legpraktikusabbnak. Igy a kutya se kap gyomorrontast:)
Előzmény: Törölt nick (130)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 131
az van rajta, hogy prémcélú állatok?

de nagy felbontásban, és símán (a te környezetedben) gustustalan... csincsinke...

Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 130
Hat igy zolden eleg gusztustalan!
Előzmény: mokuss (128)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 129
Mi a szöveg? Nem nagyon látszik.
Előzmény: mokuss (128)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 128
ehhe
sereskent vagyok alias mokuss! ez vilagos?

 



Csincsin ez a kep nemtetszett
nekem?


Neked tetszik? hmm...


 

Előzmény: állati emlék (127)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 127
Ez az! Végre egy komoly ember!
Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 126
A linkkel csak mokusskent volt bajod... Sereskent meg az volt a bajod, hogy a csincsillak az oldalamon ketrecek kozeleben is mutatkoztak...

Ami az ekezeteket illeti... lattal te mar engem ekezetekkel irni? A vilag legtermeszetesebb dolga, hogy ekezet nelkuli leveleket olvasok... sajnalom, hogy nincs meg egyik level sem.. teljesen osszefuggestelenul es mindenfele ragozas nelkul irtad oket... Sereskent legalabbis... mokusskent furcsa modon mar nem...

Előzmény: mokuss (123)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 125
Felelj, odulakó!

Vagy ismerd be, hogy nem gondoltál senkire, csak azt remélted, baphomet nem olvasta végig a topicot.

Előzmény: mokuss (120)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 124
Szerintem csinaljunk egy "mentsuk meg a gilisztakat, vesszenek a pecasok" honlapot es linkeljunk ra az osszes gilisztas, buvaros es muveszettorteneti topicrol. A lap nezettsege hamar megugrana... utana mar fizetett hirdeteseket is elhelyezhetnenk, kiadhatnank egy hirlevelet, nyeremenyjatekra szolithatnank fel az embereket majd atvennenk a kornyezetvedelmi miniszterium kulondijat...

Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik

Előzmény: Filly (122)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 123
csincsin: most nem szovegelni akarok, de naponta
tucatnyi taggal beszelek, es emlekezzek, hogy a te vendegkonyveddel mi a tema 1 evvel ezelott
a vendegkonyvedben?....
Lehet, hogy feltettem a kerdest (magyarul...) hogy csincsillabaratkent mert nem durod le a szormefeldolgozo linket (azert tunhetett idegennyelven, mert nemhasznaltam ekezetetzzz)... Meg a vendegkonyvbe is vestem, lehet, de most a jelen hulyesegeidhez mikkoze ennek? azota kavarom a szart vagy akkpr dontotted el, megprobalsz jocky ewing-kodni?

Csincsillazzal, szormezzel, szaporiccs, bizniszelj, csak nyomuljal mar, mert nem ersz el semmit...

Előzmény: Törölt nick (117)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 122
Ezt tudjuk! :oD
Előzmény: mokuss (116)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 121
A gilisztakrol nem tudtam... biztos a pecasok felelosek ezert;)
Előzmény: Filly (119)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 120
mi ez, vallatás?

ehhe
pinter sanyibacsi vagy, vagy mih?

Előzmény: állati emlék (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!