Keresés

Részletes keresés

mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 123
csincsin: most nem szovegelni akarok, de naponta
tucatnyi taggal beszelek, es emlekezzek, hogy a te vendegkonyveddel mi a tema 1 evvel ezelott
a vendegkonyvedben?....
Lehet, hogy feltettem a kerdest (magyarul...) hogy csincsillabaratkent mert nem durod le a szormefeldolgozo linket (azert tunhetett idegennyelven, mert nemhasznaltam ekezetetzzz)... Meg a vendegkonyvbe is vestem, lehet, de most a jelen hulyesegeidhez mikkoze ennek? azota kavarom a szart vagy akkpr dontotted el, megprobalsz jocky ewing-kodni?

Csincsillazzal, szormezzel, szaporiccs, bizniszelj, csak nyomuljal mar, mert nem ersz el semmit...

Előzmény: Törölt nick (117)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 122
Ezt tudjuk! :oD
Előzmény: mokuss (116)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 121
A gilisztakrol nem tudtam... biztos a pecasok felelosek ezert;)
Előzmény: Filly (119)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 120
mi ez, vallatás?

ehhe
pinter sanyibacsi vagy, vagy mih?

Előzmény: állati emlék (118)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 119
Azt tudtátok, hogy a hegyekben a síelés károsítja a növényzetet, mert fordulásoknál a síléc éle kivágja a füvet? És hogy a giliszták négyzetméterenkénti aránya is vészesen lecsökkent? (Ez utóbbit nem igazán értem, mármint összefüggésileg... valaki magyarázza el nekem!)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 118
Ne beszélj mellé! kire utaltál?
Előzmény: mokuss (116)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 117
Halvany lila...De meg mindig nem erted...A mokusos egyebkent biztosan nem ugy jott mert akkor azonnal feltunt volna a hasonlosag. Magyarul: direkt kavartad a sz@rt... ha jol emlekszem akkor hagytunk fel a vitaval, amikor megkerdeztem, hogy te szemelyesen mit is tettel az allatokert... vagy valami hasonlot....es valamikor ezutan irtal be mokuss neven a vendegkonyvembe.... Nekem mar nincs meg a levelezesem, de valahogy igy remlik!
Előzmény: mokuss (114)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 116
bevallom, meg veletlenul semm en...
Előzmény: állati emlék (115)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 115
Mokuss, szerinted ki itt az "értelmesebbje"?
Előzmény: mokuss (109)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 114
csincsin: az en mailom meg alapbol nevvel, es telszammal megy... nem ugyment?
Előzmény: Törölt nick (112)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 113
ha van kedved nem elöre, hanem hatranezni :)) nyomjad be!
Előzmény: baphomet (111)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 112
Bocsi... az emilben ott volt a nevem...Az elso leveleidet alairtad, ugyhogy en is alairtam + szerintem a leveleim min. fele az egyetemi cimemen keresztul ment, ami ugyancsak egyertelmuen beazonosithatova tesz!
Előzmény: mokuss (110)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 111
rossz vagyok, rossz vagyok, rossz vagyok!!!!!
én is felelevenítsem a vitánkat?
Előzmény: mokuss (106)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 110
en sunyi? ehe en egyenes vagyok. csincsin meg a neved sem tudom, veled vitatkozzak?
Előzmény: mokuss (109)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 109
a helyzet az csincsin, hogy lattal mar a való életben engem? hallottad mar a hangomat? kommunikaltunk mar vizualisan? voltal mar pl. diafilmes allatbarat eloadasomon?

a topicbol eldontotted, hogy fogyatekos, idegbeteg vagyok, esetleg mas a diagnozis?

Hmm:))) szerencsére az ertelmesebbje erzi, hogy a hulyesegeidet akarod elterelni a kijelenteseddel...

Előzmény: Törölt nick (104)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 108
Apró, porszemcse méretű részecskék formájában kerül a levegôbe, nyilvánvalóan nem egészben. A szemcséket pedig egészen kicsi légáramlás is felkapja. De igazad van, kár vitázni, én sem vagyok allergológus. Azért is gondolom, hogy miért ne hinnék neki.
Előzmény: mukkancs (105)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 107
Mar megint nem erted! Most nem a tartalmon akadtam ki, hanem a forman... Sunyi egy alak lehetsz!
Előzmény: mokuss (106)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 106
csincsin:

azt teddm ár hozzá, hogy ez az egész szitu már 1 évvel ezelött jáccodott le, és nemtom, miert nem ismerteted, hogy arrol erdeklodtem anno, hogy ha csincsillabarát vagy, mért nem törlöd ki a picsába a szőrmefeldolgozó linket... hmm mivel a link meghalt magátol (remelem a cég is), ezt a temat zard le, es a mostani sötétségeidet magyarázzad...

Baphomet: ne vedd magadra, hate szereted a nyulakat, te nemvagy az... rossz az, aki magara veszi, és rosszra gondol...

Előzmény: Törölt nick (104)
mukkancs Creative Commons License 2001.09.26 0 0 105
Tudom, hogy Off topic, de... Elég sok száraz kutyagumit volt szerencsém látni aszfalton már életemben, de ahhoz, hogy elszáradva a légtérbe kerüljön és ott keringjen, ahhoz orkán erejű szélnek kell lennie, az meg ugye nálunk nem állandó jelenség. Mindegy, ezen ne vitázzunk, mert valójában nem vagyok allergológus sem, sem pedig sz.rbomlás szakértő. Visszatérek eme topic csöndes szemlélőjévé...
Előzmény: állati emlék (98)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 104
Mokuss! Eddig csak azt hittem, hogy egyszeruen hulye vagy... Most azt kell mondanom, hogy tenyleg ledobbentettel.

Legyszi probald meg feleleveniteni az ismeretsegunket..megprobalom leirni, hogy mi tortent eddig...

1. Kaptam egy abszolut magyartalan levelet egy Seress Z. nevu lelkes allatvedotol
2. Erre valaszoltam
3. Visszairt valami baromsagot
4. Erre is valaszoltam + megkerdeztem, hogy magyar illetosegu-e, mert a leveleibol egy kukkot sem lehetett erteni
-----
na itt lezartam ezt a dolgot
----
5. mokuss beirt a vendegkonyvembe
6. valaszoltam
7. valaszolt, es bejelentette, hogy tobbet nem nez az oldalam fele
8. emilt irtam neki, mert nem ertettem, mi a baja
(na ja.. kisse tul komolyan vettem, hogy fontos a latogatoim velemenye)

Na ennyi. Az emilben megkerdeztem tole, hogy van-e valami koze az adott allatvedo egyesulethez, mert furcsa modon teljesen hasonlo a stilusuk...
Elismerte, hogy ismeri oket.

Nem azert mondom, de ennel nagyobb parasztsagot meg nem lattam!!!!!!

Ha tovabbra is bajod volt velem, miert nem folytattad a vitat a sajat nevedben!

En sem kezdtem el neked 6 kulonbozo szemelykent leirni a velemenyem.

Azt hiszem ideje lenne pszichiaterhez fordulnod!

Előzmény: mokuss (65)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 103
tudtaaam, hogy válaszolsz...:-)))

és most ugyanazt írtad szó szerint majdnem, mint akkor.

de azt még mindig nem tudom, hogy szerinted miért lehetetlen, amit én csinálok? és miért nem tudod elképzelni, hogy van még sok olyan ember, akik szintén hobbiból tartják a haszonállatokat?

ááá, ne is válaszolj, nincs semmi kedvem értelmetlenül vitázni. azért is akartam kimaradni.

Előzmény: mokuss (97)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 102
egeszen egyedi eletfelfogas. az elobb kivulrol lattad magadat vagy mih?
Előzmény: állati emlék (101)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 101
Csobolyonak nincs semmiféle allergiája. De egy percig sem képzeli, hogy egyedül él a bolygón.
Előzmény: mokuss (96)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 100
es mikor az ivoviz nem ihato, az mievan?

mitol ?

Előzmény: állati emlék (98)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 99
No azért!
Előzmény: baphomet (95)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 98
Egy allergológus volt olyan kedves felvilágosítani. A kutyagumi természetes talajon hamar bekerül a földbe, de egy szűk, belvárosi csupa-aszfalt utcán nincs hová bemosódnia. Elég néhány heti szárazság és már nem biztos, hogy csak a portól köhögsz.
Előzmény: mukkancs (94)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 97
baphomet:
ha mondtam is olyat, az azert van, mert ahol legalabb 1 lany meg 1 fiu nyusz van, ott tömeges nyulszaporulat kepzodik...

nem? nem tud tobbagon szaporodni a nyussz?

a nyulakat az emberek 99%-a nem azert tartja, mint a macskat vagy kutyat, hogy kedves legyen, hanem felig allatszeretetbol, de nagyobbreszt leadasra (hus, es prem...), esetleg hazi kosztnakvalonak...

Előzmény: baphomet (95)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 96
yajjjjjj nehogy megveggye....

csobojonak vajon hogy lehet allergiaja a kutyakakitol?

:)))

Előzmény: mukkancs (94)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 95
szerinted??? hát ezt nézed ki belőlem...?!

mert nem felejtem én el, ahogy mókuska nekemtámadt azért, mert szerinte pl.nem lehet nyulat tartani hobbiból...hogy csak azt említsem, ami engem érint.

Előzmény: állati emlék (91)
mukkancs Creative Commons License 2001.09.26 0 0 94
Már ne haragúggy csobolyo, de ezt honnan vetted????? A sz.r az sz.r, akár ilyen, akár olyan, trágya, és ha nem az aszfaltra hullik, akkor igenis elbomlik normálisan - ezt nem mokuss védelmére mondom, csak tudományos kiegészítésként...Az aszfaltra hullottak meg elszáradnak, vagy beletaposunk, de csak akkor lélegezzük be, ha közelről beleszagolunk, hidd el!
Előzmény: állati emlék (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!