Keresés

Részletes keresés

HamishConnolly Creative Commons License 2022.12.26 0 0 12

Találtam egy érdekes játékokat tartalmazó oldalt is, bár még nem jöttem rá, hogyan kell játszani, de azt hiszem, ha sikerül, érdekes lesz nézni Vulkan Vegas HU

Ügyes333 Creative Commons License 2016.03.28 0 0 10
lb_ Creative Commons License 2004.08.08 0 0 9

Hali!

Azt hiszem ez a cím témába illik: http://pixelshaman.fw.hu. Ezt a játékot speciel én írtam azzal a céllal, hogy rövid kellemes kikapcsolodást nyújtson várakozás közben stb. Nem egy bonyolult játék próbáljátok lécci és írjátok meg a véleményeteket.

 

Persze Freeware a progi:).

 

sidhe Creative Commons License 2001.09.28 0 0 8
Na, nem punnyadni! :)

A Bridge Builder tényleg jó, aki nem ismeri feltétlenül nézze meg!
A snooker jó, csak a hangok idétlenek szerintem.
Az Exile 3-at még mindig nem lelem.

ripper Creative Commons License 2001.09.27 0 0 7
Üdv!

Próbáld ki a Bridge Buildert is, szerintem nagyon jó! Van is róla itt topic.
bye

sidhe Creative Commons License 2001.09.26 0 0 6
Töltöm a snookert, de majdnem otthagytam a francba...sok kérdés. :) De mi a fene ez a kreditesdi? Nem olvastam végig, de valami limitáció?
Az Exile 3-at nem találom, csak a demót...pedig ígéretes!
NB2 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 5
Üdv!

Hát nagyon ritka tényleg a jó freeware játék az egy biztos. Mondok én is egy címet: www.freeloader.com. Na most itt a jimmys white snooker-t érdemes letölteni. (minden részét). Cserébe kapsz érte: snookert, pool biliárdot + egy pár ilyen egyszerű bár játékot. darts+félkarú rabló+megvalami videójátékszerű. Hát a többi játék az oldalon tényleg nem nagy eresztés, de ez a biliárd tényleg jó volt. Jó lehet, hogy van ennél jobb biliárd de hát ez ingyé van:-)

Előzmény: sidhe (4)
sidhe Creative Commons License 2001.09.26 0 0 4
Emberek, csak így tovább! Lecsekkelem az eddigieket, meg kutatok újak után.
Tegye ezt mindenki, aki szívesen töltöget le ezt-azt!
Tapasztalataim szerint elég ritka az igazán jó, értelmes, grafikailag is megfelelő program...
Pivi Creative Commons License 2001.09.26 0 0 3
Ugyan nem az én oldalam, de egy igen igényes freeware játékos lap:
Free Games Palace

Vagy ha kifejezetten freeware RPG-k, akkor itt is van 2 (bár az fgp-n is fent vannak):
MoonDragon Entertainment

Egy kis önreklám sose árt... :)))))
--
Üdv: Pivi
MoonDragon Entertainment
http://www.moondragon.hu

Sedyl Creative Commons License 2001.09.26 0 0 2
Nem nehéz kitalálni, hogy merre kell elindulni:
www.freeware.com :)
Ez egyébként a download.cnet.com oldalra fog eljuttatni, ahol rengeteg letölthető cucc van.Vannak köztük sharewarek, de a purchase info-ra klikkelve sorba rendezve látható shareware ill. freeware szerint.Rövid egymondatos leírás is van mellettük, százalékos értékelés stb.

Nekem régi nagy kedvencem a Dx-ball, amivel régebben órákig el tudtam játszani.(Arkanoid-klón)

Archenemy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 1
Namost főleg sharewareket ismerek... úgyhogy ilyeneket írok.

EXILE III: Igaz, elég régi, asszem van is krekkem hozzá, de egy szuper hangulatú, körökre osztott harcrendszerű RPG, esküszöm, k*** jó (még a grafikája sem olyan vészes, és van vagy 100 mellékküldetés, a főn kívül). Keress rá altavistán így, hogy aszongya: "Exile III Ruined World", és tuti kiad egy pár címet... Amúgy a Spiderweb Software oldalairól letölthető a demó, itt nem lehet pár városba meg helyre eljutni, de a registration key mindent megold... :) De NE a Blades Of Exilet töltsd le szerintem, az nem olyan jó.

Space Empires III: Ez is Shware, jó kis űrstratégia, sajna a gép elég buta, de ebben van a legtöbb kifejleszthető cucc, amit valaha is láttam.

Stars!: Szintén űrstratégia, a "20th Century Oldies" oldalairól tölthető le asszem, baromi jó fajkreáló rendszere van, nagyon sok egyedi fajt létre lehet hozni (pl. olyat, amelyik nem is bolygókon él, hanem a körülötte keringő űrbázisokban, vagy ami immunis a környezeti változókra, vagy tech-es fajt, ami gyorsan fejleszt, vagy nyersanyagosat, terraformálósat, mindent.), amúgy meg tök jó gáma, az AI sem hülye.

Most így ezek jutottak hirtelen eszembe.
bye
Archenemy

obsidian Creative Commons License 2001.09.24 0 0 0
0 is jöhet?
sidhe Creative Commons License 2001.09.24 0 0 topiknyitó
Olyan freeware játékokról kellene itt szót ejteni, amelyek tényleg jók! Tehát nem azokról, amik 2 perc után a lomtárban kötnek ki.
Mondok kettőt, kezdésnek, nem is biztos, hogy ismertek. Az egyik a Hoplites, ami egy kártyás játek, a másik a Titans of Steel, ez egész jó mech-es stratégia.
Lelőhelyek, vélemények, kedvencek...bármi jöhet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!